Jump to content

The teams of L2MXC / Οι ομαδες του L2MxC, και οι ενδιαφερομενοι εδω.


Maxtor

Recommended Posts

eseis to mono pou exete na kanete einai na mou grapsete edw ean endiafereste, meta egw tha kanw edit to arxiko post me ta onomata sas, kai telikos kataligoume stis omades, afou eseis psifisete (se neo poll)

Νίκο εάν όλα αρχίσουν από το 0 λογικά σε 1-2 μήνες θα υπάρξει κάτι μην πω και παραπάνω εκτος αν πέσει σκληρή δουλειά,εγώ μπορώ να δίνω κάποια χρήματα από Oκτώβρη σε 1 από τις 4 team μονο. Μιλάμε για 40-50 euro.

Link to comment
Share on other sites

Τότε το θεμα ειναι αρχικα να βγουνε τα ατομα,να φτιαχτουνε οι ομαδες και τα δυσκολα τοτε ξεκινανε

Link to comment
Share on other sites

αυτό που δεν έχετε καταλάβει κάποιοι είναι οτι η κάθε μια ομάδα θα έχει διαφορετικό client & platform.

 

δεν θα έχετε όλοι IL.

Link to comment
Share on other sites

αυτό που δεν έχετε καταλάβει κάποιοι είναι οτι η κάθε μια ομάδα θα έχει διαφορετικό client & platform.

 

δεν θα έχετε όλοι IL.

ο καθενας θα παει στον τομεα του ισως?
Link to comment
Share on other sites

εγω θα προτιμουσα να μην λεμε ανουσια πραγματα σε αυτο το τοπικ και να αφησουμε οσους ενδιαφερονται να "δηλωσουν συμμετοχη"

Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφέρομαι για το interlude l2off.

 

Δεν εχω γνωσεις developing , μπορω να βοηθησω στο site πολυ και in-game ως GM.

 

Σιγουρα και στο οικονομικο μερος

Link to comment
Share on other sites

αυτό που δεν έχετε καταλάβει κάποιοι είναι οτι η κάθε μια ομάδα θα έχει διαφορετικό client & platform.

 

δεν θα έχετε όλοι IL.

afto me ta clients sto arxiko topic, itan apla ena paradeigma. oi 4 omades tha psifisoun, ti tha bei. (to mono pou tha isxisei einai 2 java kai 2 off mallon ) .

Link to comment
Share on other sites

afto me ta clients sto arxiko topic, itan apla ena paradeigma. oi 4 omades tha psifisoun, ti tha bei. (to mono pou tha isxisei einai 2 java kai 2 off mallon ) .

δηλαδή μου λες τι;

ότι μπορούν ασπούμε να κάνουν και 4 IL servers?2 l2j / l2off..?

ο καθενας θα παει στον τομεα του ισως?

ποιο τομέα του;

κανένας απο εδώ δεν έχει l2off γνώση & και κανένας δεν εχει μιλήσει για κάτι άλλο εκτός απο το IL.

Link to comment
Share on other sites

δηλαδή μου λες τι;

ότι μπορούν ασπούμε να κάνουν και 4 IL servers?2 l2j / l2off..?ποιο τομέα του;

κανένας απο εδώ δεν έχει l2off γνώση & και κανένας δεν εχει μιλήσει για κάτι άλλο εκτός απο το IL.

 

Edw kaneis lathos ego eipa gia hi5 ;)

Oso gia to l2off den nomizo na einai efikto.. Ante to poly na ginei 1 l2off.

 

Opoios kanei omada kai psaxnei atoma i thelei na sinergastoume as mou kanei 1 pm gia l2j panta il  i  hi5.

Link to comment
Share on other sites

δηλαδή μου λες τι;

ότι μπορούν ασπούμε να κάνουν και 4 IL servers?2 l2j / l2off..?ποιο τομέα του;

κανένας απο εδώ δεν έχει l2off γνώση & και κανένας δεν εχει μιλήσει για κάτι άλλο εκτός απο το IL.

Για το l2off θα συνφωνησω μαζι σου,ελαχιστοι  εχουνε δουλεψει σαν dev και λιγοι σαν GM, σε l2j il + h5 παρα πολλοι
Link to comment
Share on other sites

Τα γαματε την μανα ομως ετσι.

Αφηστε πρωτα να βγει αυτο που ζηταει ο maxtor.

Μην τον φορτωνετε με αλλα πραγματα.

Δηλωστε συμμετοχη και τελος. Απο εκει και περα αν ο maxtor λεει ετσι και το team γιουβετσι, το γιουβετσι θα ισχυσει. Αυτο σας λεει.

Link to comment
Share on other sites

ΠΟΛΛΟΊ θέλουν να γίνουν GM/Developers/Helpers αλλά ΛΊΓΟΙ έχουν τις γνώσεις. Καλύτερα ο Maxtor πριν διαλέξει το stuff να ενημερωθεί από τα members του MaxCheaters, για αυτόν που θέλει, και φυσικά να τον τεστάρει.

 

Εγώ έχω να προτείνω κάποιους που μπορεί να φανούν πολύ χρήσιμοι για Stuff.

 

Developers

 

No 1. Elfocrash/Elfobitch

No 2. kOzA

No 3. Zake

No 4. Pauler

GM Stuff

 

No 1. Crystalia (το λέω γιατί ξέρει πολλά.. Τουλάχιστον δείτε τα post του και όλα αυτά.)

No 2. Fanky

No 3. InTheEndॐ

No 4. Dev

 

Πάντα μιλάμε για τον Interlude server.

 

Κάπου εδώ μπορώ να μπω κι εγώ με τα χαράς .!

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Εσύ απλά τρολάρεις αυτή τη στιγμή..

Link to comment
Share on other sites

ωραιο gm stUff

 

anyway, το κλειδωνω, ο maxtor θα το ξεκλειδωσει οταν ειναι να απαντησει

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...