Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

Και να φανταστείς ήθελα απλά να πουλήσω λίγη ειρωνεία,τίποτα βαρύ,αλλά πετάγεται η κουράδα και λέει βλακάδι,και εκεί τα πήρα.

Link to comment
Share on other sites

Μου έλειψε πάντως αυτό,τόσο καιρό στο mxb μιλάω με άτομα,που εντάξει πως να το πω,είναι sapient beings,αλλά τώρα στο mxc είναι λες και γύρισα πίσω στη ζούγκλα με τους χιμπατζήδες,που το μόνο που κάνουν είναι να τραβάνε μαλακία και να πετάνε τα κόπρανα τους στους άλλους.

 

Πραγματικά είναι και μερικά έξυπνα παιδιά εδώ,αλλά εντάξει,είναι 2-3 άτομα τα οποία βγάζουν το I από το IQ

Link to comment
Share on other sites

re giftario athina kalamata se 1misi wra ginete..idia xiliometra me alex/poli-saloniki

 

 

kai mn akousw mlkia..tipou to piges me to yugo sou se 4 wres..

 

Ούτε καν. Η απόσταση είναι περίπου 300 χιλιόμετρα. Για να φτάσεις σε 1.5 ώρα πρέπει να τρέχεις με 200+ κατά μέσο όρο.

Link to comment
Share on other sites

Ούτε καν. Η απόσταση είναι περίπου 300 χιλιόμετρα. Για να φτάσεις σε 1.5 ώρα πρέπει να τρέχεις με 200+ κατά μέσο όρο.

nai..
Link to comment
Share on other sites

Ούτε καν. Η απόσταση είναι περίπου 300 χιλιόμετρα. Για να φτάσεις σε 1.5 ώρα πρέπει να τρέχεις με 200+ κατά μέσο όρο.

Άσε τον,είναι έξυπνος,Θεσσαλονίκη-Αλεξανδρούπολη λέει σε 1 ώρα.Avg.Speed θέλει 346 χιλιόμετρα την ώρα.
Link to comment
Share on other sites

nai..

Ναι εντάξει και εγώ με το jet μου το κάνω σε 10 λεπτά, χέσε με ρε μαλάκα όταν υπολογίζουμε πόση ώρα χρειαζόμαστε μιλάμε για μία ταχύτητα γύρω στα 90 χλμ που είναι η μέγιστη επιτρεπτή σε αυτοκινητόδρομους.
Link to comment
Share on other sites

Ούτε καν. Η απόσταση είναι περίπου 300 χιλιόμετρα. Για να φτάσεις σε 1.5 ώρα πρέπει να τρέχεις με 200+ κατά μέσο όρο.

 

220kati einai i apostasi

Link to comment
Share on other sites

re aniwtha..sas milaw gia autokinito p exei asfalia 4misi xiliarika to xrono..les nanai datsun?

kai oxi,den einai jet oute f1..omfg

όταν υπολογίζουμε πόση ώρα χρειαζόμαστε μιλάμε για μία ταχύτητα γύρω στα 90 χλμ που είναι η μέγιστη επιτρεπτή σε αυτοκινητόδρομους.

 

Και η ασφάλεια δε λέει τίποτα μπορώ να βάλω και εγώ πανάκριβη ασφάλεια για φωτιά κλπ στο datsun που έχω στο χωριό.

Link to comment
Share on other sites

re aniwtha..sas milaw gia autokinito p exei asfalia 4misi xiliarika to xrono..les nanai datsun?

kai oxi,den einai jet oute f1..omfg

ΡΕ ΘΑ ΤΟ ΒΑΛΕΙΣ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ Η ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΝΟΥΜΕ ΛΟΒΟΤΟΜΗ?

ΔΕΝ ΠΑΣ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 120 ΣΕ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΔΡΟΜΟ,ΛΟΓΩ ΟΡΙΩΝ ΚΑΙ ΚΙΝΗΣΗΣ,ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΤΟ,ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ 1 ΕΥΘΕΙΑ ΚΑΙ ΕΦΤΑΣΕΣ,Ο ΔΡΟΜΟΣ ΕΧΕΙ ΣΤΡΟΦΕΣ,ΔΙΟΔΙΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΑΛΛΟ ΘΕΛΕΙΣ ΜΕ ΣΥΝΕΠΕΙΑ ΝΑ ΠΕΦΤΕΙ Η ΤΑΧΥΤΗΤΑ.

ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ ΣΕ 1 ΩΡΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΡΕΧΕΙΣ ΜΕ 346 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΤΗΝ ΩΡΑ,ΜΟΝΙΜΑ ΣΕ ΕΥΘΕΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΚΟΨΕΙΣ ΤΑΧΥΤΗΤΑ ΠΟΤΕ.

ΜΙΛΑΜΕ ΕΙΣΑΙ ΤΟΣΟ ΧΑΖΟΣ Η ΤΡΟΛΛΑΡΕΙΣ?

Link to comment
Share on other sites

όταν υπολογίζουμε πόση ώρα χρειαζόμαστε μιλάμε για μία ταχύτητα γύρω στα 90 χλμ που είναι η μέγιστη επιτρεπτή σε αυτοκινητόδρομους.

 

Και η ασφάλεια δε λέει τίποτα μπορώ να βάλω και εγώ πανάκριβη ασφάλεια για φωτιά κλπ στο datsun που έχω στο χωριό.

kala edw prospathw na s e3igisw kati kai esi to gam@s..tespa lege oti thes...
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...