Jump to content
  • 0

About Stats At Enter.


xRelic

Question

Καλησπερα σε ολους,μετα απο καιρο ειπα να αρχισω κατι ξανα με περισσοτερη ορεξη και σχεδια.Εφτιαξα τα στατς σε μια αρμορ ολα ενταξει,δηλαδη οταν φοραει ο παιχτης το σετ να του δινει το

σκιλλ στα πασσιβ για να παρει τα στατ,μεχρι εδω ολα καλα κανενα προβλημα,οταν ομως κανει ρεσταρτ πρεπει να βγαλει ενα κομματι και να το ξανα βαλει για να παρει αυτο το σκιλλ ωστε να δουλεψει,γιατι;Ενω στην οφφισιαλ πχ dragonic/dc/imperial δεν το κανει αυτο. Περασα 2 αρμορ και στις 2 η ιδια περιπτωση κανονικα περασα τα παντα navicat σκιλλς κτλπ κατι αλλο ειναι στη μεση.

Link to comment
Share on other sites

14 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

skepsou na valeis allo pack giati auto miazei poli palio... ta stats exoun figei apo tin vasi dedomenwn edw kai poli kairo apo sxedon ola ta pack giati to lew auto... giati pithanotata exei ftiaxtei auto kai allou idous provlimata.

Edited by Nightw0lf
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Οταν μπαινεις μεσ'το γκειμ με την αρμορ φορεμενη, το πασιβ σκιλλ το εχεις?

 

Επισης, για τι πακ μιλαμε?

Edited by Solomun
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Πήγαινε EnterWorld.java και κάνε να γίνετε unequip το Main part της Armor για να την φοράει και να παίρνει το skill. (Ότι πιο απλό μπορείς να κάνεις).

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Οταν μπαινεις μεσ'το γκειμ με την αρμορ φορεμενη, το πασιβ σκιλλ το εχεις?

 

Επισης, για τι πακ μιλαμε?

οχι,το πασσιβε θα το παρει οταν το ξανα βαλω.

 

Πήγαινε EnterWorld.java και κάνε να γίνετε unequip το Main part της Armor για να την φοράει και να παίρνει το skill. (Ότι πιο απλό μπορείς να κάνεις).

και γιατι στις αλλες αρμορ δεν γινεται αυτο;

Link to comment
Share on other sites

  • 0

 

Επισης, για τι πακ μιλαμε?

 

Frozen.Περασα τα αρμορ σετς τα πασσιβε κτλπ δουλευει απλα δεν δινει το passive sto enter για καποιο λογο πρεπει να ξανα μπει ενα κομματι για να δουλεψει.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Frozen.Περασα τα αρμορ σετς τα πασσιβε κτλπ δουλευει απλα δεν δινει το passive sto enter για καποιο λογο πρεπει να ξανα μπει ενα κομματι για να δουλεψει.

Τι ακριβώς έκανες οταν σέταρες το σετ? Φένεται οτι εχεις κανει κατι λάθος

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Τι ακριβώς έκανες οταν σέταρες το σετ? Φένεται οτι εχεις κανει κατι λάθος

περασα στα stats την αρμορ/σκιλλ περασα στο ναβικατ τα ιτεμς και το αρμορ/αρμορ σετς.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

περασα στα stats την αρμορ/σκιλλ περασα στο ναβικατ τα ιτεμς και το αρμορ/αρμορ σετς.

στον frozen 2 πραγματα πρεπει να κανεις. 

 

new line @ armorsets.csv

new line @ navicat

Link to comment
Share on other sites

  • 0

στον frozen 2 πραγματα πρεπει να κανεις. 

 

new line @ armorsets.csv

new line @ navicat

το αρμορ σετ μου ειναι κλεαν. το custom armor τα περασα,τα στατς στο πακ τα περασα + τα σκιλλ κατι αλλο δε μου κολλαει εμενα,πως γινεται να μην δινει το πασσιβε οταν μπαινεις στον σερβερ? και με τα νορμαλ να το εχει? κατι σα να εχω κανει αλθος αλλα τα ξανα περασα.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

το αρμορ σετ μου ειναι κλεαν. το custom armor τα περασα,τα στατς στο πακ τα περασα + τα σκιλλ κατι αλλο δε μου κολλαει εμενα,πως γινεται να μην δινει το πασσιβε οταν μπαινεις στον σερβερ? και με τα νορμαλ να το εχει? κατι σα να εχω κανει αλθος αλλα τα ξανα περασα.

Κατι κάνεις λάθος τοτε...

Δοκίμασε να φτιάξεις ενα σετ με υπάρχον items.

Δλδ παρε majestic boots, nightmare gloves,tallum helmet , dc heavy πανω + κατω και σαν skill διάλεξε hydro blast π.χ

 

Πήγαινε navicat armorset table κανε new line πέρασε τα και μετα πήγαινε και στο armorsets.csv και εκει new line και θα δεις οτι θα ειναι μια χαρά

Link to comment
Share on other sites

  • 0

δε βγαζω ακρη...ολα κομπλε τα βλεπω αν θελει καποιος να το δουμε μεσω team ας στειλει.Αλλιως θα κανω αυτο που ειπε ο βαγγος με το enterworld.java

Link to comment
Share on other sites

  • 0

δε βγαζω ακρη...ολα κομπλε τα βλεπω αν θελει καποιος να το δουμε μεσω team ας στειλει.Αλλιως θα κανω αυτο που ειπε ο βαγγος με το enterworld.java

Μα ο frozen το εχει αυτό :P

		activeChar.getInventory().reloadEquippedItems();
Edited by melron
Link to comment
Share on other sites

  • 0

 

Μα ο frozen το εχει αυτό :P

		activeChar.getInventory().reloadEquippedItems();

θα σκασω αμα δε το βρω,τα ξανα περασα και τιποτα. :@

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now


×
×
  • Create New...