Jump to content

Access!


hmzzz

Recommended Posts

Είναι κάτι σαν το 9/11. Το topic που άλλαξε το forum.

Είχαμε αναγνωριστεί με άλλο ένα perma.

Link to comment
Share on other sites

Αστα να πανε...το lineage μεγαλωνει γερα παιδια..τωρα βλεπω κατι καγκουριες που ο καθε μπαστουνοκαγκουροβλαχος βαζει donate στον σερβερ του,τοτε επι εποχης c3 ενα hero weapon +++ εκανε απο 400 ευρω και πανω...απο τα παρασημα που κουβαλαμε τοσα χρονια μπαταρουμε λιγο καθως περπαταμε στον δρομο :P

Ενταξει αδερφε οχι και ετσι , το δραματοποιησες πολυ χαχαχα

Αντε το πολυ πολυ να μην μπορεις να βγεις απο το σπιτι οχι και να μπαταρεις  :roflmao:

Link to comment
Share on other sites

Ενταξει αδερφε οχι και ετσι , το δραματοποιησες πολυ χαχαχα

Αντε το πολυ πολυ να μην μπορεις να βγεις απο το σπιτι οχι και να μπαταρεις  :roflmao:

 

Με τοσα λεφτα που διναμε στα net τοτε θα ειχα σπιτι στο εξωτερικο αν τα κραταγα....πολλοι να ξερεις μπαταρουν και απο το ξυλο που επεφτε στα νετ για items,για κλεψιες κτλπ....τα καλυτερα χειροτερα σκηνικα :P

Link to comment
Share on other sites

Με τοσα λεφτα που διναμε στα net τοτε θα ειχα σπιτι στο εξωτερικο αν τα κραταγα....πολλοι να ξερεις μπαταρουν και απο το ξυλο που επεφτε στα νετ για items,για κλεψιες κτλπ....τα καλυτερα χειροτερα σκηνικα :P

πωωω μαλακα ναι , τοσα λεφτα σε νετ δεν εχω ξαναδωσει ..ισχυει τοσο πολυ.

Οσο για τα items επεφτε γερο κλεψιμο χαχαχαχα, να καθεται ο αλλος να κοιταει μπας και βρει τον κωδικο σου και παρει τπτ χαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

πωωω μαλακα ναι , τοσα λεφτα σε νετ δεν εχω ξαναδωσει ..ισχυει τοσο πολυ.

Οσο για τα items επεφτε γερο κλεψιμο χαχαχαχα, να καθεται ο αλλος να κοιταει μπας και βρει τον κωδικο σου και παρει τπτ χαχαχαχα

τα keyloggers επαιρναν φωτια,τα χωσιματα που καναμε στον κοσμο για να μας κανει υποχρεωσεις με ανταλλαγμα να παιξει λιγο με τα items μας,οι κλεψιες στο μηχανημα με τις σοκολατες/αναψυκτικα,και οι μανουρες που γινοντουσαν για donate items(φθορες κτλπ)...Εχω δει τυπο να χτυπαει αλλο τυπο στην μουρη με το πληκτρολογιο επειδη ο 2ος ειχε κανει ++ donate items και τα εσπασε...οι καλυτερες εποχες

Link to comment
Share on other sites

τα keyloggers επαιρναν φωτια,τα χωσιματα που καναμε στον κοσμο για να μας κανει υποχρεωσεις με ανταλλαγμα να παιξει λιγο με τα items μας,οι κλεψιες στο μηχανημα με τις σοκολατες/αναψυκτικα,και οι μανουρες που γινοντουσαν για donate items(φθορες κτλπ)...Εχω δει τυπο να χτυπαει αλλο τυπο στην μουρη με το πληκτρολογιο επειδη ο 2ος ειχε κανει ++ donate items και τα εσπασε...οι καλυτερες εποχες

Usares keyloggers mwri :( ?

Link to comment
Share on other sites

τα keyloggers επαιρναν φωτια,τα χωσιματα που καναμε στον κοσμο για να μας κανει υποχρεωσεις με ανταλλαγμα να παιξει λιγο με τα items μας,οι κλεψιες στο μηχανημα με τις σοκολατες/αναψυκτικα,και οι μανουρες που γινοντουσαν για donate items(φθορες κτλπ)...Εχω δει τυπο να χτυπαει αλλο τυπο στην μουρη με το πληκτρολογιο επειδη ο 2ος ειχε κανει ++ donate items και τα εσπασε...οι καλυτερες εποχες

αχαχαχαχαχαχχα ωραια πραγματα γενικα , να δω ξυλο live δεν ετυχε αλλα ναι γενικα πολυ καψιμο στον εγκεφαλο  :poker face:

Link to comment
Share on other sites

Από εσάς τους καλούς-παλιούς παίχτες του λαινειτζ, κανένας οδηγός για dwarf υπάρχει?

Link to comment
Share on other sites

Από εσάς τους καλούς-παλιούς παίχτες του λαινειτζ, κανένας οδηγός για dwarf υπάρχει?

πατα  με baggo , ψαξε εκει παρτα ολα με ενα copy-paste , κανε ενα καλο sum-up , διωξε μερικες παραγραφους κρατα τα σημαντικα και επισης ψαξε και για οτι αλλο θες ..εχει κιαλα εκτος απο αυτο το page 

Link to comment
Share on other sites

Από εσάς τους καλούς-παλιούς παίχτες του λαινειτζ, κανένας οδηγός για dwarf υπάρχει?

Να κάνω ένα στα γρήγορα;

Link to comment
Share on other sites

Να κάνω ένα στα γρήγορα;

Μη ρωτάς , κανε - ποσταρε - απολαυσε.

Bring it back

Link to comment
Share on other sites

Baggo θα το φας το ban σου μωρη σοβαρα. Πηγαινε βαλε το gif που σ εδωσα μην ερθω εκει και γινεις vorfin σε μια μερα -.- 

μου καθεσαι με την στατικη image αντεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...