Jump to content

About Elfocrash


Red-Hair-Shanks

Recommended Posts

Ενα θα πω έπειδη το έχουμε ξεφτιλίσει το θεμα με τα report . Με την λογική αυτή θα επρεπε να κανω ban κάθε μέρα τον access γιατι με παρενοχλεί σεξουαλικα μου την πέφτει πως το λένε . Άμα ειναι να κανω ban τον καθένα εδω μέσα με το ζόρι πάει .

 

@Absolute δεν το θυμάμαι . Δεν εχω κανει ban για πμ .

 

@Vorfin κάτι αποδείξεις ζήτησες . Γελάνε και οι τοίχοι .

Link to comment
Share on other sites

@Vorfin κάτι αποδείξεις ζήτησες . Γελάνε και οι τοίχοι .

http://maxcheaters.com/archive/index.php

Edited by .Elfocrash
Link to comment
Share on other sites

Maxtor δωσε μου λιγο σου στελνω σε private σε λιγο.

Edw postare ta ... 

 

Opos sou ksanaeipa oute quote sou exw kanei me auto to account  :wub: 

Link to comment
Share on other sites

Edw postare ta ... 

 

Opos sou ksanaeipa oute quote sou exw kanei me auto to account  :wub:

 

Γελα γελα, μαθαμε ολοι οτι παιρνεις 70.000 ευρω απο το lineage 2 

 

Ενα θα πω έπειδη το έχουμε ξεφτιλίσει το θεμα με τα report . Με την λογική αυτή θα επρεπε να κανω ban κάθε μέρα τον access γιατι με παρενοχλεί σεξουαλικα μου την πέφτει πως το λένε . Άμα ειναι να κανω ban τον καθένα εδω μέσα με το ζόρι πάει .

 

@Absolute δεν το θυμάμαι . Δεν εχω κανει ban για πμ .

 

@Vorfin κάτι αποδείξεις ζήτησες . Γελάνε και οι τοίχοι .

 

-.- "σε παρενοχλω σεξουαλικα" -.-   ζευγαρι ειμαστε LOL anyway ξερω οτι μαγαπας και δεν το εννοεις.. 

Link to comment
Share on other sites

Ενα θα πω έπειδη το έχουμε ξεφτιλίσει το θεμα με τα report . Με την λογική αυτή θα επρεπε να κανω ban κάθε μέρα τον access γιατι με παρενοχλεί σεξουαλικα μου την πέφτει πως το λένε . Άμα ειναι να κανω ban τον καθένα εδω μέσα με το ζόρι πάει .

 

@Absolute δεν το θυμάμαι . Δεν εχω κανει ban για πμ .

 

@Vorfin κάτι αποδείξεις ζήτησες . Γελάνε και οι τοίχοι .

Oi toixoi gelane epidei den exoun proofs , tespa den to sunexizw na doume ti proofs exei to agori mas o accessdenied

Link to comment
Share on other sites

Ενα θα πω έπειδη το έχουμε ξεφτιλίσει το θεμα με τα report . Με την λογική αυτή θα επρεπε να κανω ban κάθε μέρα τον access γιατι με παρενοχλεί σεξουαλικα μου την πέφτει πως το λένε . Άμα ειναι να κανω ban τον καθένα εδω μέσα με το ζόρι πάει .

 

@Absolute δεν το θυμάμαι . Δεν εχω κανει ban για πμ .

 

@Vorfin κάτι αποδείξεις ζήτησες . Γελάνε και οι τοίχοι .

mia erwtisi 8elw na sou kanw justice na mou peis.

an esy mou kaneis mia paratirisi kai egw dn to tirisw kai se grapsw sta @@ m kai sunexisw na lew mlkies ...8a me kaneis ban ? nai i oxi?

Link to comment
Share on other sites

Δεν μιλαω αλλο Justice σοβαρα τωρα ξερεις τι ατομο ειναι κ μπραβο που τον αφησες (maxtor θα σου στειλω 1 pm εσενα σε λιγο οπως ειπα κανω κατι τωρα και δεν μπορω).

 

Οπως ειπες κ εσυ και η μαλακια εχει τα ορια της.. μεχρι και εγω το σεβομαι.. Ατομο που πριν 2 μηνες ποσταρε φωτογραφιες απο προφιλ απο facebook 

ατομο που ξερουν ολοι (Elfo, εσυ, celestine, sweets e.t.c ) ΟΛΟΙ ομως λενε οτι scammari για 2 ευρω του κανετε unban και τον αφηνετε να συνεχιζει να κανει add ατομα που ζητανε developers..

 

I'm done with forum. δεν εχει νοημα απλα. 

Link to comment
Share on other sites

accessdenied forumitis gia fapes eisai

[GR]kainourio sig  8) 

 

O Access to paizei panagitsa tora otan elege omos oti tha me direi ktlp akoma ton perimenw.

 

einai 12:55 ti wra tha eisai edw?

Link to comment
Share on other sites

Δεν μιλαω αλλο Justice σοβαρα τωρα ξερεις τι ατομο ειναι κ μπραβο που τον αφησες (maxtor θα σου στειλω 1 pm εσενα σε λιγο οπως ειπα κανω κατι τωρα και δεν μπορω).

 

Οπως ειπες κ εσυ και η μαλακια εχει τα ορια της.. μεχρι και εγω το σεβομαι.. Ατομο που πριν 2 μηνες ποσταρε φωτογραφιες απο προφιλ απο facebook 

ατομο που ξερουν ολοι (Elfo, εσυ, celestine, sweets e.t.c ) ΟΛΟΙ ομως λενε οτι scammari για 2 ευρω του κανετε unban και τον αφηνετε να συνεχιζει να κανει add ατομα που ζητανε developers..

 

I'm done with forum. δεν εχει νοημα απλα. 

 

 

opa asfalites kai sto maxcheaters

Link to comment
Share on other sites

[GR]kainourio sig  8) 

 

O Access to paizei panagitsa tora otan elege omos oti tha me direi ktlp akoma ton perimenw.

 

einai 12:55 ti wra tha eisai edw?

Ποτε δεν ειπα τιποτα τετοιο, συνεχισε τα ψεματακια παιδακι. συνεχισε να κοροιδευεις καταμουτρα τους παντες εδω μεσα και δεν το παιζω καθολου παναγιτσα

Πες και αλλα ψεματα σε παρακαλω

Link to comment
Share on other sites

Ποτε δεν ειπα τιποτα τετοιο, συνεχισε τα ψεματακια παιδακι. συνεχισε να κοροιδευεις καταμουτρα τους παντες εδω μεσα και δεν το παιζω καθολου παναγιτσα

Πες και αλλα ψεματα σε παρακαλω

[GR]Esu les psemata giati egw den iksera kan to onoma sou kai allos postare to profil sou.

 

asfalitis apo ta lidl

Edited by Lucky Dice
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

AdBlock Extension Detected!

Our website is made possible by displaying online advertisements to our members.

Please disable AdBlock browser extension first, to be able to use our community.

I've Disabled AdBlock