Jump to content

Αριστερά Vs Χρυσή Αυγή (Βρείτε Τους Φασίστες)


ExCaLiBuR®

Recommended Posts

Θα κλάψει από την πρώτη μέρα και θα παρακαλάει να γυρίσει, εκτός αν πετάει συνέχεια το σαπούνι κάτω οπότε θα καλοπεράσει.

Strato stin alvania i edw?

Den iparxoune auta pou grafeis pos fenete pos den exeis perasei oute apo eksw...

Link to comment
Share on other sites

Strato stin alvania i edw?

Den iparxoune auta pou grafeis pos fenete pos den exeis perasei oute apo eksw...

Τι δουλειά έχω στην Αλβανία; Και πότε είπα ότι έχω πάει στρατό; Φοιτητής είμαι.

 

http://www.efsyn.gr/?p=241014

 

ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΝΕΟΝΑΖΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΠΑΤΡΙΩΤΕΣ ΕΙΝΑΙ!!!!

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

Μου αρέσει που και οι 2 κολλήσατε σε αυτό πάντως. Κι όμως δε μπορέσατε να προβάλετε αντεπιχειρήματα. Αν σας έλεγε κάποιος πως το σκάκι ή το ποδόσφαιρο (που είναι επίσης παιχνίδια που βασίζονται στην τακτική) έχουν ανάλογα αποτελέσματα, τότε θα συμφωνούσατε. Γι αυτό είστε κλειστόμυαλα ζώα που δε μπορείτε να σκεφτείτε και να παρατηρείτε πράγματα από μόνοι σας. 

Edited by Fortuna
Link to comment
Share on other sites

Μου αρέσει που και οι 2 κολλήσατε σε αυτό πάντως. Κι όμως δε μπορέσατε να προβάλετε αντεπιχειρήματα. Αν σας έλεγε κάποιος πως το σκάκι ή το ποδόσφαιρο (που είναι επίσης παιχνίδια που βασίζονται στην τακτική) έχουν ανάλογα αποτελέσματα, τότε θα συμφωνούσατε. Γι αυτό είστε κλειστόμυαλα ζώα που δε μπορείτε να σκεφτείτε και να παρατηρείτε πράγματα από μόνοι σας.

δεν είναι αυτό που λες αλλά γυρνάς και μου λες πως είναι καλύτερα να συμπεριφέρομαι σαν καθυστερενος σπασίκλας ο οποίος κάθεται και λιώνει σε ένα γάμο παιχνίδο που πραγματικα έχει καταστρέψει ένα σωρό άτομα να ζω σε μια εικονική πραγματικοτιτα παρα να βγω έξω με φιλαράκια να περάσω καλα και να γνωρίσω ακομα περισσότερα άτομα σε μια πραγματική ζωή και όχι πίσω από ένα γάμω κουτί...ξανα σκέψου το λάθος της σκέψης σου και μετά δες ποιος είναι ζώο...Καποιος που ζει σε έναν ψεύτικο κόσμο η κάποιος ο οποίος βγαίνει έξω στην πραγματική ζωή με πραγματικούς ανθρώπους της ηλικίας του και διαφόρων ηλικιών...Αν θεωρείς πως το να εχεις "φίλους" τα 10 χρονα που παίζουν lol και έχουν αποβλακωθει είναι ωραίο πες το να σε αντιμετωπίσω αλλιως

Link to comment
Share on other sites

akouw sto stratopedo klapsiarides tupou: "gt otan leei upostoli simaias kai akougete o umnos na ta parataw na varaw prosoxi afou den vlepei kaneis?"

gt etsi re neo gt etsi!

ta leme stin adeia-eksodo

Άμα στο άκουσμα του εθνικου ύμνου και βλέποντας την ελληνικη σημαία δεν σου σηκώνεται η τρίχα φίλε καλλυτερα Ι5 και σπίτι τους...Στο λέω γιατί επί 6 μήνες ήμουνα άγημα Ακροπόλεως και ανεβάσαμε και κατεβάσαμε την σημαία κάθε μέρα στην Ακρόπολη εκτός Κυριακής που το είχανε οι Ευζονες εκεί να δεις...Πραγματικα ευχαριστώ τον Θεό που κατάφερα και το εζησα...
Link to comment
Share on other sites

δεν είναι αυτό που λες αλλά γυρνάς και μου λες πως είναι καλύτερα να συμπεριφέρομαι σαν καθυστερενος σπασίκλας ο οποίος κάθεται και λιώνει σε ένα γάμο παιχνίδο που πραγματικα έχει καταστρέψει ένα σωρό άτομα να ζω σε μια εικονική πραγματικοτιτα παρα να βγω έξω με φιλαράκια να περάσω καλα και να γνωρίσω ακομα περισσότερα άτομα σε μια πραγματική ζωή και όχι πίσω από ένα γάμω κουτί...ξανα σκέψου το λάθος της σκέψης σου και μετά δες ποιος είναι ζώο...Καποιος που ζει σε έναν ψεύτικο κόσμο η κάποιος ο οποίος βγαίνει έξω στην πραγματική ζωή με πραγματικούς ανθρώπους της ηλικίας του και διαφόρων ηλικιών...Αν θεωρείς πως το να εχεις "φίλους" τα 10 χρονα που παίζουν lol και έχουν αποβλακωθει είναι ωραίο πες το να σε αντιμετωπίσω αλλιως

 

 

Συνεχίζεις να αλλοιώνεις ή να μην καταλαβαίνεις τα λεγόμενά μου λοιπόν. Δεν κατηγορώ το μέσο Έλληνα επειδή βγαίνει. Δεν τον κατηγορώ επειδή έχει φίλους. Δεν τον κατηγορώ επειδή δε "λιώνει" όπως σου αρέσει να λες. Τον κατηγορώ για τους τρόπους που επιλέγει να περάσει την ώρα του (τα μπουζούκια ήταν απλά ένα παράδειγμα, μιας και αντικειμενικά δε σε ωφελούν σε τίποτα απολύτως. Στην πραγματικότητα, θεωρώ πως τα μπουζούκια είναι αληθινή "αποβλάκωση" μιας και ωθεί τα άτομα να υιοθετήσουν μια ηλίθια νοοτροπία στη ζωή τους). Είχα πει προηγουμένως πως δε γνωρίζει τη διαφορά ανάμεσα στην ψυχαγωγία και τη διασκέδαση. Μάθετε ότι "διασκεδάζω" κυριολεκτικά σημαίνει "σκορπάω από εδώ κι από κει" (εννοώντας το χρόνο μου). Δηλαδή περνάω την ώρα μου χωρίς να κάνω τίποτα το εποικοδομητικό. Δεν είναι κακό αν γίνεται μία στο τόσο και δεν αντικαθιστά πλήρως ευεργετικές δραστηριότητες για το ίδιο το άτομο αλλά και την κοινωνία σαν σύνολο, αλλά όσο γίνεται με μέτρο που να τείνει προς την έλλειψη και όχι την υπερβολή. 

Link to comment
Share on other sites

Συνεχίζεις να αλλοιώνεις ή να μην καταλαβαίνεις τα λεγόμενά μου λοιπόν. Δεν κατηγορώ το μέσο Έλληνα επειδή βγαίνει. Δεν τον κατηγορώ επειδή έχει φίλους. Δεν τον κατηγορώ επειδή δε "λιώνει" όπως σου αρέσει να λες. Τον κατηγορώ για τους τρόπους που επιλέγει να περάσει την ώρα του (τα μπουζούκια ήταν απλά ένα παράδειγμα, μιας και αντικειμενικά δε σε ωφελούν σε τίποτα απολύτως. Στην πραγματικότητα, θεωρώ πως τα μπουζούκια είναι αληθινή "αποβλάκωση" μιας και ωθεί τα άτομα να υιοθετήσουν μια ηλίθια νοοτροπία στη ζωή τους). Είχα πει προηγουμένως πως δε γνωρίζει τη διαφορά ανάμεσα στην ψυχαγωγία και τη διασκέδαση. Μάθετε ότι "διασκεδάζω" κυριολεκτικά σημαίνει "σκορπάω από εδώ κι από κει" (εννοώντας το χρόνο μου). Δηλαδή περνάω την ώρα μου χωρίς να κάνω τίποτα το εποικοδομητικό. Δεν είναι κακό αν γίνεται μία στο τόσο και δεν αντικαθιστά πλήρως ευεργετικές δραστηριότητες για το ίδιο το άτομο αλλά και την κοινωνία σαν σύνολο, αλλά όσο γίνεται με μέτρο που να τείνει προς την έλλειψη και όχι την υπερβολή.

Άποψη σου,Δεν σύμφωνο πάντως με οποιαδήποτε μορφη ηλεκτρονικής διασκέδασης με το ηλεκτρονικής ενωο παιχνίδια στο pc η σε κάποια κονσόλα για μένα διασκεδαση είναι άλλο πράγμα και δεν μιλάω μόνο για μπουζούκια.Διασκεδαση σημαίνει πως περνάω καλα :D

Link to comment
Share on other sites

Όχι το αστείο είναι ότι ακόμα περιμένετε από ελληνικά κόμματα και έναν κομματάρχη να σας σώσει, εκεί είναι η κακομοιριά σας.

+1.

Link to comment
Share on other sites

Για τους αριστερούς που διαμαρτύρονται μαζί με τους Κούρδους για το ISIS; Ωραίο το παραμύθι αλλά δεν έχει δράκο.

Link to comment
Share on other sites

http://www.alternativelibertaire.org/?Reportage-Photo-Les-anarchistes&var_mode=calcul

 

Translate και διάβασε να ξεστραβωθείς ΖΩΟ.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...