Jump to content

Αριστερά Vs Χρυσή Αυγή (Βρείτε Τους Φασίστες)


ExCaLiBuR®

Recommended Posts

XAXAXAXAXA

έλα ρε φίλε και εσύ ψηφίζεις τώρα ...

 

 

Απόδειξέ μου πως έχω άδικο. Σε τι σε βοηθάνε τα μπουζούκια; Πώς σε έχουνε κάνει καλύτερο άτομο; 

 

Εκτός κι αν ο σκοπός σου στη ζωή είναι να πηγαίνεις με σαβούρες. Τότε κατανοώ πλήρως το γεγονός πως δε θες να αλλάξει τίποτα σε αυτή τη χώρα. 

Edited by Fortuna
Link to comment
Share on other sites

Απόδειξέ μου πως έχω άδικο. Σε τι σε βοηθάνε τα μπουζούκια; Πώς σε έχουνε κάνει καλύτερο άτομο; 

inb4 γνωρίζω γκομενάκια και γαμάω περισσότερο από σένα.

Link to comment
Share on other sites

inb4 γνωρίζω γκομενάκια και γαμάω περισσότερο από σένα.

 

 

Έκανα ninja edit και το κάλυψα και αυτό ;)

Link to comment
Share on other sites

Έκανα ninja edit και το κάλυψα και αυτό ;)

Πάνω σε αυτό που είπες δεν είδες τι μου πε πριν; Ότι κάτι άτομα σαν εμένα έχουν διαλύσει τη χώρα επειδή αρνούμαι να πληρώσω έναν φόρο που είναι εντελώς άδικος επειδή ουσιαστικά είναι ενοίκιο για το ίδιο σου το σπίτι.

Link to comment
Share on other sites

Πάνω σε αυτό που είπες δεν είδες τι μου πε πριν; Ότι κάτι άτομα σαν εμένα έχουν διαλύσει τη χώρα επειδή αρνούμαι να πληρώσω έναν φόρο που είναι εντελώς άδικος επειδή ουσιαστικά είναι ενοίκιο για το ίδιο σου το σπίτι.

 

 

Σα δε ντρέπεσαι, τσόγλανε. Και δε γαμάς και γκομενάκια! Κρατάς τα λεφτά και δεν τα πετάς κιόλας σε λουλούδια και φιάλη. 

Link to comment
Share on other sites

Δεν καταλαβαίνω πάντως κάτι Γερμανούς, Ολλανδούς και τέτοιους πάντως. Παίρνουνε τόσα λεφτά και δεν τα σκάνε από εδώ κι από εκεί όπως ορθώς κάνουμε εμείς οι Έλληνες. Πολύ μονότονοι λαοί, σε αντίθεση με εμάς! Τα καμάρια της Ευρώπης. Αλλά όταν εμείς χτίζαμε Παρθενώνες αυτοί βαρούσανε πέτρες να ανάψουν φωτιά ρεεεε!!!!! 

Edited by Fortuna
Link to comment
Share on other sites

ai gami8ite re mpika strato 19 petaw gia 35MK Kupro gamwaplutoi 8a vrizw kai 8a ftunw tourkous kai elate na me vreite na me pite ratsisti apatrides

giwtades aristeroi 8a piksete sas to upografw "nea"

8a varate prosoxi re koproskula kai 8a skefteste "ti kanw o malakas edw?" 8a frikarete ti zwi sas, makari ston epanapatrismo na petuxw kana diko sas na valei ta klamata palio giwtompala

akouw sto stratopedo klapsiarides tupou: "gt otan leei upostoli simaias kai akougete o umnos na ta parataw na varaw prosoxi afou den vlepei kaneis?"

gt etsi re neo gt etsi!

ta leme stin adeia-eksodo

Link to comment
Share on other sites

ai gami8ite re mpika strato 19 petaw gia 35MK Kupro gamwaplutoi 8a vrizw kai 8a ftunw tourkous kai elate na me vreite na me pite ratsisti apatrides

giwtades aristeroi 8a piksete sas to upografw "nea"

8a varate prosoxi re koproskula kai 8a skefteste "ti kanw o malakas edw?" 8a frikarete ti zwi sas, makari ston epanapatrismo na petuxw kana diko sas na valei ta klamata palio giwtompala

akouw sto stratopedo klapsiarides tupou: "gt otan leei upostoli simaias kai akougete o umnos na ta parataw na varaw prosoxi afou den vlepei kaneis?"

gt etsi re neo gt etsi!

ta leme stin adeia-eksodo

 

 

Einai arketa dyskola kserw sti 35 mk pou eixa arketous filous ekei.

Kypro piga kai egw.

 

Kali thiteia!

Link to comment
Share on other sites

Θα κλάψει από την πρώτη μέρα και θα παρακαλάει να γυρίσει, εκτός αν πετάει συνέχεια το σαπούνι κάτω οπότε θα καλοπεράσει.

Link to comment
Share on other sites

Καλά, δεν εκπλήσσομαι που διαβάζω αυτά που διαβάζω κιόλας. Δεν περιμένω πολλά από έναν αξιολύπητο λαό που έχει ως πρότυπα την Αλεξανδράτου και τη Στικούδη. Απλά μηδενική παιδεία, άρα και ανύπαρκτη κριτική σκέψη. Αλήθεια, ντρέπομαι που ανήκω, έστω θεωρητικά, σε αυτόν τον σκουπιδότοπο. 

ok....

Link to comment
Share on other sites

 

Btw, πληροφοριακά και αντικειμενικά, το lol είναι πιο εποικοδομητική δραστηριότητα από το να πηγαίνεις στα μπουζούκια, μιας και σε βοηθάει να αναπτύξεις κάποιες ατομικές δεξιότητες όπως τη λύση προβλημάτων, τη λήψη αποφάσεων και την ΑΥΤΟΚΡΙΤΙΚΗ. ΓΕΙΑ ΣΑΣ.

 

Edited by Dante44®
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...