Jump to content

Αριστερά Vs Χρυσή Αυγή (Βρείτε Τους Φασίστες)


ExCaLiBuR®

Recommended Posts

Στα αρχίδια μου ρε βλάκα τι με νοιάζει; Εγώ λέω για το συμπέρασμα που έβγαλες ότι δε γαμάω. 

Εσύ πως λες κάποιον που ακούει σκυλάδικα αμόρφωτο? χμμμ μάλλον κάποιο πρόβλημα έχεις ... 

Link to comment
Share on other sites

Ποιο rage μωρή κακομοίρα; Απλά τονίζω τη γελοιότητα σου το πόσο ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ είσαι γαμώ το μουνί που σε πέταγε.

Να το και το βρισίδι ... χαχαχαχα 

χαλάρωσε γαμια! χαχαχαχ

Link to comment
Share on other sites

Να το και το βρισίδι ... χαχαχαχα 

χαλάρωσε γαμια! χαχαχαχ

Θες να σου δείξω τα προηγούμενα post σου; Μου έριξες ένα σπίτι στο άκυρο και μετά μας λες ότι αν βγάλεις το πουλάκι των 10 εκατοστών έξω θα τρομάξουμε. ΤΕΛΕΥΤΑΙΕ.

Link to comment
Share on other sites

Α και να μην πω το πόσο γαμάς σε αντίθεση με εμάς τους κακομοίρηδες.

Link to comment
Share on other sites

τεσπα δεν έχει πλάκα μόνο με εμάς τους 2 ...

το απόγευμα θα σου απαντήσω να σου δείξω το πόσο τελευταίος και κακομοίρης είσαι .. σε λυπάμαι ..

 

τώρα τράβα πες σε κανα κοριτσάκι τις θεωρίες σου περί έντεχνων τραγουδιών μπας και γαμήσεις ..

Link to comment
Share on other sites

Δεν έπεσα καν στο επίπεδο σου, αν ήταν να πέσω θα έλεγα και εγώ για το παλαμάρι μου και για το πόσα μουνιά γαμάω και εγώ. Αλλά φυσικά σε κάτι τέτοια ηλίθια πράγματα μόνο με χιούμορ μπορείς να απαντήσεις. Λοιπόν κάνε μου μία χάρη και μην με κάνεις quote ποτέ ξανά και γενικά μη μου απευθύνεις ξανά το λόγο οπουδήποτε.

Link to comment
Share on other sites

τεσπα δεν έχει πλάκα μόνο με εμάς τους 2 ...

το απόγευμα θα σου απαντήσω να σου δείξω το πόσο τελευταίος και κακομοίρης είσαι .. σε λυπάμαι ..

 

τώρα τράβα πες σε κανα κοριτσάκι τις θεωρίες σου περί έντεχνων τραγουδιών μπας και γαμήσεις ..

Αυτά που λες σε φάση "να το παίξω cool και έξυπνος στις άλλες δίποδες αιμορροϊδες σαν εμένα" δεν πιάνουν.

Link to comment
Share on other sites

Τώρα αν έχεις τα αρχίδια θα κάτσεις εδώ να μου πεις για το πόσο κακομοίρης και τελευταίος είμαι(ακόμα και το λεξιλόγιο μου αντιγράφεις μπας και φανείς λίγο έξυπνος). Αλλά το ξέχασα τα μόνα επιχειρήματα σου είναι ότι έχεις μεγάλο πουλί και γαμάς πολλά μουνιά. Οπότε στήσε κωλαράκι τώρα να ρθει ο Βορίδης να σε γαμήσει και μετά τη Δευτέρα στην ουρά για τον ΕΝΦΙΑ. 

Link to comment
Share on other sites

Εσύ πως λες κάποιον που ακούει σκυλάδικα αμόρφωτο? χμμμ μάλλον κάποιο πρόβλημα έχεις ... 

Α δε το είδα αυτό, νομίζω ότι σου απάντησα πιο πριν.

Link to comment
Share on other sites

Δε ξέρω... Συνεχίζει και προβάλει επιχειρήματα τα οποία έχουν καταρριφθεί μέσα σε αυτό το topic προηγουμένως. Ίσως επειδή εκεί στη ΧΑ τους δίνουν ατάκες να παπαγαλίζουν, και δε μπορούν να σκεφτούν δικές τους. Το μόνο καλό με αυτό είναι ότι κάποιος ουδέτερος αναγνώστης που ακόμα ψάχνεται, καταλαβαίνει τι επιπέδου άτομα συνθέτουν το μέσο ψηφοφόρο της ΧΑ... Θα μπορούσα να κάνω quote μαλακίες του Nevermore που επαληθεύουν πράγματα που ειπώθηκαν νωρίτερα, αλλά πραγματικά βαριέμαι και το θεωρώ άσκοπο, μιας και αμφιβάλω πως υπάρχει κάποιο νόημα στο να συζητώ μαζί σας όταν τα καλύτερα επιχειρήματά σας είναι "Εγώ γαμάω, εσύ όχι" και "Άντε παίξε lol". 

 

Btw, πληροφοριακά και αντικειμενικά, το lol είναι πιο εποικοδομητική δραστηριότητα από το να πηγαίνεις στα μπουζούκια, μιας και σε βοηθάει να αναπτύξεις κάποιες ατομικές δεξιότητες όπως τη λύση προβλημάτων, τη λήψη αποφάσεων και την ΑΥΤΟΚΡΙΤΙΚΗ. ΓΕΙΑ ΣΑΣ.

Edited by Fortuna
Link to comment
Share on other sites

 

 

Btw, πληροφοριακά και αντικειμενικά, το lol είναι πιο εποικοδομητική δραστηριότητα από το να πηγαίνεις στα μπουζούκια, μιας και σε βοηθάει να αναπτύξεις κάποιες ατομικές δεξιότητες όπως τη λύση προβλημάτων, τη λήψη αποφάσεων και την ΑΥΤΟΚΡΙΤΙΚΗ. ΓΕΙΑ ΣΑΣ.

XAXAXAXAXA

έλα ρε φίλε και εσύ ψηφίζεις τώρα ...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...