Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

1 hour ago, MiraDBZ said:

 

Χαίρομαι που προσπαθούν να με ρίξουν. Σημαίνει ότι αυτό που κάνω τους ενοχλεί. ΠΡΟΤΙΜΩ ΝΑ ΕΧΩ ΕΧΘΡΟΥΣ ΑΠΟ ΤΟ ΝΑ ΕΧΩ "ΦΙΔΙΑ-ΦΙΛΟΥΣ"

Πάω να κάτσω στον ήλιο.

 

Respect

Πήγαινε πάρε βιταμίνη D τώρα. 

Tι καινούργια μαλακία έιναι αυτή που κάνει merge τα post αντί να με αφήνει να κάνω multi post ως παραδοσιακός forum spammer. Γαμώ την τεχνολογία σας, σατανάδες. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες περπάτημα aθροιστικά μέσα σε μια μέρα. Απίστευτος Παυλάπας.

 

 --------------------------------------------------------------------------------------------

56 minutes ago, WeirdSituation said:

εφαγες εξωπαιξιμο

 

Αν είμαι τυχερός θα χέσω αύριο. Αν το θέλει o/η από πάνω μου.

--------------------------------------------------------------------------------------------

Αρκετή κούραση σήμερα. Ώρα για shitpost.

Edited by MiraDBZ
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, JaharakaL said:

@MiraDBZ που'σε Παυλαρα

 

@JaharakaL Εδώ φίλε μου έκανα μια κουραδίτσα τελικά. Ώρα να grindάρω κάνα vod τώρα.

Έκανα και μια παρασπονδία. Έφαγα 2 φέτες πικάντικο σαλάμι και μια φέτα τυρί νουνού γκούντα. Δεν έπρεπε, αλλά υπέκυψα, λόγω περιβαλλοντικού ντετερμινισμού, δηλαδή υπέκυψα, επειδή δεν είχα υγιεινά τρόφιμα της προκοπής στο σπίτι. Mόνο μπανάνες τις οποίες σιχαίνομαι με πάθος.

Αλλά από την άλλη πρέπει να σταματήσω να απολογούμαι για το τι τρώω. Η διατροφή σου δεν μπορεί να είναι τέλεια σε έναν ατελή κόσμο. Μπορείς βέβαια να την βελτιστοποιήσεις, αλλά άστο για αργότερα αυτό, όταν θα έχω πλήρη έλεγχο του περιβάλλοντος μου και όταν θα έχω πλήρη οικονομική και συναισθηματική ανεξαρτησία, κάτι που είναι πολύ δύσκολο την σήμερον ημέρα. Αυτά. Ώρα για καμιά τσόντα τώρα. 

Edited by MiraDBZ
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, WeirdSituation said:

κανα κοντεντ δεν εβγαλες απεξω τοσες ωρες;

 

Προσπαθούσα, αλλά είχε πολύ κόσμο και θα κρίντζαρα.

 ----------------------------------------------------------------------------------------

4 hours ago, Fortuna said:

yo αλάνια

 

Sup. Στον ελεύθερο μου χρόνο μ'αρέσει να μην κάνω τίποτα, επειδή δεν είμαι υποχρεωμένος να κάνω κάτι. 

----------------------------------------------------------------------------------------

Παίδες, μόλις τράβηξα μετά από πολύ καιρό. Το ευχαριστήθηκα κάπως, αλλά όχι και τόσο πολύ. Αλλά τουλάχιστον τράβηξα. Αυτό έχει σημασία. 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Γενικά πάντως πιστεύω ότι το σεξ είναι πολύ υπερεκτιμημένο, ειδικά όταν μιλάμε για σεξ με ραντομάδες ή ραντομάδισσες (;). Αν δεν έχεις έναν συναισθηματικό δεσμό με το άλλο άτομο, πραγματικά δεν. Προτιμώ να τραβάω 5 φορές τη μέρα από το να πηδάω 5 τυχαίες τη μέρα κάθε μέρα. Α και θα κάνω το άλλο. Μπορείς απλά να μυαλoπηδάς τις γυναίκες, αντί να τις πηδάς κανονικά. @Fortuna γνώμη;

---------------------------------------------------------------

Όποτε αυτό που πρέπει να κάνω είναι 1ον να γίνω ανεξάρτητος και 2ον να βρω μια κοπέλα σαν τη mira, απλά χωρίς τα ψυχολογικά. Απλά πράγματα. Και μετά θα τσιλάρω μέχρι το τέλος των πάντων.

Edited by MiraDBZ
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, JaharakaL said:

O Μητσος δεν αφηνει @MiraDBZ

 

Έτσι αποκόψτε με από τα πάντα. Μόνο έτσι θα φτιάξω την ζωή μου. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Fortuna said:

Δεν ξέρω, Παύλο. Δε γαμάω.

Λες να είναι αυτό που λείπει από τη ζωή μου; 

 

Δεν ξέρω. Δεν απαντώ. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, MiraDBZ said:

 

Δεν ξέρω. Δεν απαντώ. 


Σέβομαι ότι αναγνωρίζεις την  άγνοιά σου από το να πεις μια random μαλακία όπως θα έκανε ένας τυπικός ξερόλας. 

Γι αυτό είσαι MASTOPAS, όχι σαν κάτι Χριστίνας γιους που κάνουν kick από το discord για να νιώσουν ΛΥΤΡΩΣΗ. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...