Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

Βέβαια θα μου πείτε ότι ξενερωμένος ήμουν 26 χρόνια τώρα και θα συμφωνήσω. Γιατί θα συμφωνήσω; Επειδή έχετε δίκιο.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Παύλος: Ο παράδεισος δεν υπάρχει.


MXBTV: *υπάρχει*

 

Παύλος: Έκανα λάθος.

5 hours ago, MiraDBZ said:

Βέβαια θα μου πείτε ότι ξενερωμένος ήμουν 26 χρόνια τώρα και θα συμφωνήσω. Γιατί θα συμφωνήσω; Επειδή έχετε δίκιο.

 

Ναι, Παύλο. Αλλά τώρα που πλησιάζεις τα 27 σε λίγους μήνες θα έχεις 1 ή 3.500.000.000 λόγους για να μην είσαι ξενερωμένος. Έναν λόγο στην περίπτωση που δεν φάω Χ, 3.500.000.000 αν φάω το Χ. Απλά πράγματα.

Και αν το πάμε και σε επίπεδο προσομοίωσης, έχω κάτι εκατομμύρια δισεκατομμύρια έξτρα waifus από anime και games. Πραγματικά δεν υπάρχει όριο. Γενικά θα περάσω καλά μελλοντικά. Ανεξαρτήτως από το αν φάω Χ ή όχι.

  

On 7/17/2013 at 2:31 AM, Dask said:
On 7/17/2013 at 2:29 AM, BackNblacK® said:

eimai 18xronon to mono p me noiazi na kano tin kavla mou

 

Άμα θες να κάνεις τη καύλα σου τράβα 2 μαλακίες, και μην καταστρέφεις περισσότερο τα ήδη κατεστραμμένα γυμνασιόπαιδα που σ'ακούνε.



ΚΑΠΟΙΟΙ ΧΟΝΤΡΟΜΠΑΛΑΔΕΣ ΔΕΝ ΤΟΝ ΠΙΣΤΕΥΑΝΕ. ΔΕΝ ΚΟΙΤΟΥΣΑΝ ΤΟ ΛΙΠΟΚΟΙΛΙ ΚΑΙ ΤΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΤΟΥΣΣ. ΤΟΥΣ ΕΝΟΙΑΖΕ ΤΙ ΘΑ ΕΚΑΝΕ Ο SIN BOYO ΟΛΟΓΡΑΦΩΣ MICRO JESUS. ΕΓΩ ΟΜΩΣ ΤΟΝ ΠΙΣΤΕΨΑ, ΟΠΟΤΕ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΝΑ ΛΙΤΣΑΡΩ ΤΩΡΑ.

Edited by MiraDBZ
Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, MiraDBZ said:

Βέβαια θα μου πείτε ότι ξενερωμένος ήμουν 26 χρόνια τώρα και θα συμφωνήσω. Γιατί θα συμφωνήσω; Επειδή έχετε δίκιο.

Cruel Summer.

Link to comment
Share on other sites

Ό,τι πει ο στρατηγός.

Ωπ. Κουρεύτηκα. 

Α ρε Μήτσο, θα σε σπάσω ρε πούστη.  Άκου εκεί να μην με αφήνετε να μπω, επειδή γαμιέται η μάνα του στην Συγγρού για 5  ευρώ. Κερατά ε κερατά.

Τραγικό τράγιο παιδάκι. 

Καλά τα πλακοψώλια με τον Βασίλη, αλλά μου λείπει το banter royale. :(

Δηλαδή με καταντήσατε να ακούω metallica. Ντροπή σας. 

Δηλαδή ούτε mxb ούτε ποδοσφαιράκι. Θα με αναγκάσετε να ανοίξω κάνα βιβλίο να μορφωθώ. Αηδία. Ντροπή. Έλεος. Αίσχος. Θλίψη. Κατάντια.

Και η mira δε μιλάει καθόλου στο discord. Τζάμπα τα 5 ευρώ. 5 ευρώ για να βλέπω yoga και διαλογισμούς on demand. Ναι, εγώ αυτά τα έκανα το 2016-2017 που υπέφερα. Δεν περίμενα να μάθω κάτι απ'αυτήν. Να πάει να γαμηθεί κι αυτή. Όχι ότι δεν γαμιέται κάθε μέρα, αλλά συζήτηση να γίνεται. Ντίβα. Χουντικιά. Ψυχολόγος btw. My passion btw. Κέι Γουάι Ες.

Edited by MiraDBZ
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Fortuna said:

Εγώ τους λέω να σε βάλουν, αλλά μόνο ο ΠΟΥΤΑΝΑΣ ΓΙΟΣ ο Μήτσος δε θέλει. 

 

Εξαφανίστηκε από το fb ε; Η Χ. όμως έχει ακόμα fb. Θα ήταν κρίμα αν της έλεγα πόσα λεφτά έχει ξοδέψει ο γιος της στο l2;

Συνεχίζω zoo.gr.

Πλακίζω, Μητσάρα. Απλά σε χρησιμοποιώ για content.

Link to comment
Share on other sites

@MiraDBZγνωμη που γνωστοι σου κανουν απανωτα reports εδω και μερες; θελουν να σε ριξουν οι αλητες, κρατα back up για να μη χαθει το content. τα καστρα πεφτουν απο μεσα, εδειξες εμπιστοσυνη σε λαθος ατομα:alone:

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, WeirdSituation said:

@MiraDBZγνωμη που γνωστοι σου κανουν απανωτα reports εδω και μερες; θελουν να σε ριξουν οι αλητες, κρατα back up για να μη χαθει το content. τα καστρα πεφτουν απο μεσα, εδειξες εμπιστοσυνη σε λαθος ατομα:alone:

 

Χέστηκα για το αν θα διαγραφούν όλα. Τα έχω όλα μέσα στο κεφάλι μου και στις σημειώσεις. ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ ΤOWA'Σ ΓΙΟΙ.

Επίσης πέρα από βρίσιμο, δεν κάνω κάτι το παράνομο. Να τους πεις να διαβάσουν τα TOS. Εγώ τα διάβασα, αυτοί δεν έχουν την υπομονή να το κάνουν. Μόνο κουμπιά ξέρουν να πατάνε. Κρίμας. 

Can't touch this. DUDUDUDU

Mήτσο πονάς και δεν φταίει μόνο ο Πειραιάς. Aυτό μόνο. Και τίποτα άλλο και τίποτα άλλο. Πορτοκάλια με μπριζολάκια να σου κάτσουν τραβελίου γιε.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, MiraDBZ said:

 

Χέστηκα για το αν θα διαγραφούν όλα. Τα έχω όλα μέσα στο κεφάλι μου και στις σημειώσεις. ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ ΤOWA'Σ ΓΙΟΙ.

Επίσης πέρα από βρίσιμο, δεν κάνω κάτι το παράνομο. Να τους πεις να διαβάσουν τα TOS. Εγώ τα διάβασα, αυτοί δεν έχουν την υπομονή να το κάνουν. Μόνο κουμπιά ξέρουν να πατάνε. Κρίμας. 

ναι αλλα αμα δε πατησανε κουμπια και το εκαναν με πεταλια;

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, WeirdSituation said:

ναι αλλα αμα δε πατησανε κουμπια και το εκαναν με πεταλια;

 

Χαίρομαι που προσπαθούν να με ρίξουν. Σημαίνει ότι αυτό που κάνω τους ενοχλεί. ΠΡΟΤΙΜΩ ΝΑ ΕΧΩ ΕΧΘΡΟΥΣ ΑΠΟ ΤΟ ΝΑ ΕΧΩ "ΦΙΔΙΑ-ΦΙΛΟΥΣ"

Πάω να κάτσω στον ήλιο.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...