Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

10 minutes ago, LuckySt1305 said:

Nai oso eimai edw varieme ine mia ipervolika diskoli madeyia to oti apla pernaw tin wra m.. Kati pou IDI exw pei.. Pali me siglonizeis..

 

To Saw kai oi tainies sou lene tosa polla e? Pw pw pw.. Apo programmer kai de 3erw gw ti allo egines kai yixologos tr.. Re ade 3ekavaliste kana kalami.. Nomizete ine oloi amorfotoi edw mesa.. Kai de xriazete na metrisw kanena podo ;)

 

CGI Designer και D-VFX designer σε Thinking Particle Engine και TyFlow. Μονο απο αυτο οτι γνωση και να εχεις ειναι σαν να σου εκανα το kamasutra στο στομα σου.

 

Αλλα επειδη πιστευω οτι μια σχεση δεν βασιζεται μονο στο σεξ (που μολις παθητικα συμμετειχες), αλλα και στα μετεπειτα χαδια, θελω να προσθεσω οτι εισαι πολυ γλυκια :'(

Edited by V-Ray
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, V-Ray said:

 

CGI Designer και D-VFX designer σε Thinking Particle Engine και TyFlow. Μονο απο αυτο οτι γνωση και να εχεις ειναι σαν να σου εκανα το kamasutra στο στομα σου.

 

Αλλα επειδη πιστευω οτι μια σχεση δεν βασιζεται μονο στο σεξ (που μολις παθητικα συμμετειχες), αλλα και στα μετεπειτα χαδια, θελω να προσθεσω οτι εισαι πολυ γλυκια :'(

Proipo8etei na me noiazei.. Kai madeye.. Den me noiazei..

 

Kai apo pote ine xadia ta logia? :o

 

Akoma de mou ipes gia to pote teliwses yixologia kai m kanes k yixografima..

 

An kai vasika de me noiazeis esi.. Allus i8ela na klayun ligo alla de 3erun ellinika.. Krima.. 8a pernage kalitera i wra.. To opoio m 8imise.. Kamia idea na anoigei server l2 apo kinito isa gia chat flame? Na pernaei i wra stis anamones

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, LuckySt1305 said:

Proipo8etei na me noiazei.. Kai madeye.. Den me noiazei..

 

Kai apo pote ine xadia ta logia? :o

 

Akoma de mou ipes gia to pote teliwses yixologia kai m kanes k yixografima..

 

An kai vasika de me noiazeis esi.. Allus i8ela na klayun ligo alla de 3erun ellinika.. Krima.. 8a pernage kalitera i wra.. To opoio m 8imise.. Kamia idea na anoigei server l2 apo kinito isa gia chat flame? Na pernaei i wra stis anamones

 

Μολις απεδειξα ποσο βλαμμενη βρωμα εισαι. Χαδι προερχεται απο τη λεξη ηχαδιον που αν το σπασεις ειναι ηχος + αδιον.

Αρα ουσιαστικα το χαδι που μιλαμε ειναι επαγωγικη κινηση κ αναφερετε στο τραγουδι. Τα λογια ειναι ακουστικο ερεθισμα που ειναι πιο κοντα στο τραγουδι απο την επαφη. Αρα και παλι νικησα 3-0.

 

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, V-Ray said:

Μολις απεδειξα ποσο βλαμμενη βρωμα εισαι. Χαδι προερχεται απο τη λεξη ηχαδιον που αν το σπασεις ειναι ηχος + αδιον.

Αρα ουσιαστικα το χαδι που μιλαμε ειναι επαγωγικη κινηση κ αναφερετε στο τραγουδι. Τα λογια ειναι ακουστικο ερεθισμα που ειναι πιο κοντα στο τραγουδι απο την επαφη. Αρα και παλι νικησα 3-0.

 

Oxi apla ise enas asxetos me e3idikeumenes stires gnwseis panw se orismena pragmata kai areskese na petas varigdupes di8enies.

Epi tis ousias twra iparxei kai to "nai men alla". Den ine mono i etimologia se mia le3i alla proipo8etei na 3ereis filosofia tis glwssas.. Mi paizeis me pedia pou dn 3ereis.. Meine sta kvada sou pou de mporw na s apadisw 8a ta pas kalitera

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, LuckySt1305 said:

Oxi apla ise enas asxetos me e3idikeumenes stires gnwseis panw se orismena pragmata kai areskese na petas varigdupes di8enies.

Epi tis ousias twra iparxei kai to "nai men alla". Den ine mono i etimologia se mia le3i alla proipo8etei na 3ereis filosofia tis glwssas.. Mi paizeis me pedia pou dn 3ereis.. Meine sta kvada sou pou de mporw na s apadisw 8a ta pas kalitera

 

Θα ηθελα να βγουμε για καφε να μου κατεδαφισεις αυτες τις "ρηχες" γνωσεις που εχω σε "ορισμενα" θεματα αλλα ειμαι σιγουρος οτι ατομα με κοινωνικη σχιζοφρενεια οπως εσυ στον εξω κοσμο ειναι σαν γουρουνακι ετοιμο για σφαγη. Δυνατη προσωπικοτητα στο διαδικτυο αλλα εκτος οθονης απλα ευαλωτα θυματα της αγοραφοβιας. 

 

Y.Γ δεν εχουμε ξεκινησει το παιχνιδι ακομη. Αυτο λεγεται στησιμο :)

Edited by V-Ray
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, V-Ray said:

 

Θα ηθελα να βγουμε για καφε να μου κατεδαφισεις αυτες τις "ρηχες" γνωσεις που εχω σε "ορισμενα" θεματα αλλα ειμαι σιγουρος οτι ατομα με κοινωνικη σχιζοφρενεια οπως εσυ στον εξω κοσμο ειναι σαν γουρουνακι ετοιμο για σφαγη. Δυνατη προσωπικοτητα στο διαδικτυο αλλα εκτος οθονης απλα ευαλωτα θυματα της αγοραφοβιας. 

 

Y.Γ δεν εχουμε ξεκινησει το παιχνιδι ακομη. Αυτο λεγεται στησιμο :)

Xaxaxaxaxa me pe8anes m arese afto ixe plaka. Sto dinw afto :P

Alla you are wrong.. Strong personality kai sta 2 ime alla apo tn alli dn ime k noob sto game.. Go fish elsewhere.

 

Ston tomea s de 8a er8w na stin pw gt pl apla dn exw idea :D Egw k otidipote sxetiko me programming imaste xiliometra makria. Alla g 8emata glwssas de mporeis na m tn peis. Opote ase ta baridgupa g kanan ili8io. Exei pollus edw mesa alwste

 

Edited by LuckySt1305
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Nightw0lf said:

get a room..

Φιλαράκι απαγορεύεται να μιλάς αγγλικά εδώ... 

@V-Ray Όντως τώρα νομίζεις ότι είσαι καλός σε αυτό που νομίζεις πως κάνεις?

( @Designatix ρε φιλαράκι που είναι το emoticon που ζήτησα πιο πάνω να κλαίει από τα γέλια? Τον Co-Admin μου μέσα! Πουθενά δεν ακούγομαι? :angry: Εχω αξίομα κύριε!) 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, DukeAwesome said:

Φιλαράκι απαγορεύεται να μιλάς αγγλικά εδώ... 

@V-Ray Όντως τώρα νομίζεις ότι είσαι καλός σε αυτό που νομίζεις πως κάνεις?

( @Designatix ρε φιλαράκι που είναι το emoticon που ζήτησα πιο πάνω να κλαίει από τα γέλια? Τον Co-Admin μου μέσα! Πουθενά δεν ακούγομαι? :angry: Εχω αξίομα κύριε!) 

Δεν εχεις ιδεα απο After Effects η οτι εχει σχεση με CGI και εχεις και γνωμη ρε γλοιωμα?

Πηγαινε πατα κανενα warning γιατι μονο αυτο μπορεις. 

 

Υ.Γ μαζευουν τα σκουπιδια στις 3 το πρωι, εχεις χρονο να κρυφτεις

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, LuckySt1305 said:

You are against public sex? :(

Ασε τα αγγλικα ρε μιασμα δυτικου προσηλυτιστικου κοσμου. Δεν ξερεις να γραψεις Ελληνικα το αγγλικο σε μαρανε 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, V-Ray said:

Δεν εχεις ιδεα απο After Effects η οτι εχει σχεση με CGI και εχεις και γνωμη ρε γλοιωμα?

Πηγαινε πατα κανενα warning γιατι μονο αυτο μπορεις. 

 

Υ.Γ μαζευουν τα σκουπιδια στις 3 το πρωι, εχεις χρονο να κρυφτεις

Χαχαχχαχα εσύ που έχεις γνώσεις από after effects μίλησε μου λίγο τι after effects αφήνουν τα warning? Γιατί εγώ είμαι εντελώς χαλαρός εσένα σε βλέπω λιγουλάκι τσιτομενο.. Ζαναξακι των 0.5 χαχα

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, DukeAwesome said:

Χαχαχχαχα εσύ που έχεις γνώσεις από after effects μίλησε μου λίγο τι after effects αφήνουν τα warning? Γιατί εγώ είμαι εντελώς χαλαρός εσένα σε βλέπω λιγουλάκι τσιτομενο.. Ζαναξακι των 0.5 χαχα

Δεν μπορεις να απαντας στην ερωτηση με ερωτηση γιββωνα του maxcheaters. Περιμενω ακομη να μου μιλησεις λιγο για τη σχεση σου με τα cgi.

Επισης για να μιλας για ζαναξ σημαινει οτι το γνωριζεις οποτε κατα πασα πιθανοτητα παιρνεις. Οποτε στην αρχικη γνωμη που σχηματισα για σενα, ενας ουρακοταγκος που καθεται ολη μερα στο δωματιο του με νευρα και μπαφο

 

Περιμενω ακομη την απαντηση σου :)

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, V-Ray said:

Δεν μπορεις να απαντας στην ερωτηση με ερωτηση γιββωνα του maxcheaters. Περιμενω ακομη να μου μιλησεις λιγο για τη σχεση σου με τα cgi.

Επισης για να μιλας για ζαναξ σημαινει οτι το γνωριζεις οποτε κατα πασα πιθανοτητα παιρνεις. Οποτε στην αρχικη γνωμη που σχηματισα για σενα, ενας ουρακοταγκος που καθεται ολη μερα στο δωματιο του με νευρα και μπαφο

 

Περιμενω ακομη την απαντηση σου :)

Η γνώσεις μου στο cgi είναι μηδενική, Ωστόσο περνάω υπέροχα μαζί σου είσαι υπέροχος! Με διασκεδάζεις ΠΟΛΥ! Σε ευχαριστώ! Ανυπομονώ για το επόμενο warning όπου το ξέσπασμα θα είναι ακόμα μεγαλύτερο <3

Όσο για τα Xanax να ξέρεις πως είναι ότι καλύτερο για το come down 

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, DukeAwesome said:

Η γνώσεις μου στο cgi είναι μηδενική, Ωστόσο περνάω υπέροχα μαζί σου είσαι υπέροχος! Με διασκεδάζεις ΠΟΛΥ! Σε ευχαριστώ! Ανυπομονώ για το επόμενο warning όπου το ξέσπασμα θα είναι ακόμα μεγαλύτερο <3

Όσο για τα Xanax να ξέρεις πως είναι ότι καλύτερο για το come down 

 

Γεματος ψεματα αλλα τι να περιμενω απο ενα ατομο που ακουει infected mushroom. Τονιζεις υπερβολικα το γεγονος οτι περνας υπεροχα μαζι μου που το κανει ψευτικο. Θα ελεγα οτι απλα δεν εχεις κατι να πεις εναντιον μου και απλα θες να πας στην αναστροφη ψυχολογια και των γνωστων επιχειρηματων του στυλ: "βρισε με και αλλο, ισα ισα μαρεσει".

Εισαι ο ανθρωπος που θα πει ψεματα και θα φροντισει το ψεμα που λεει εμμεσα να το τονισει αρκετα ωστε να παροτρινει τους παντες να το εμπεδωσουν. 

 

Εφοσον λοιπον καταριψαμε ευκολα το οτι η μορφωση σου δεν επαρκει για να εχεις επικοινωνια με ανεπτυγμενα ειδη Κ. γιββωνα ας περασουμε στο "Xanax" οπως λες. 

 

Χρησιμοποιησες αυτη την ονομασια γιατι την βρηκες στο google κατα πασα πιθανοτητα αρα αντιμετωπιζεις διαφορες ψυχολογικες διαταραχες που σημαινει οτι το εχεις ψαξει το θεμα που σημαινει οτι εχω δικιο για το γιββωνας του μπαφου. Ευκολη λυση το χαπι χωρις συνταγη γιατρου κ ολας. Αυτο που δεν ξερεις ειναι η νεφρικη ανεπαρκεια που θα εχεις σε λιγο καιρο.

Οχι οτι θα νοιαστει κανεις εκτος απο τους 10-20 φιλους που εχεις στο facebook με ονοματα οπως "το πρεζακι 13", "κωσταςKAWASAKI", "πρεζα θυρα 13" κλπ.

 

Skazi brutal Remix my friend :) 

 

Υ.Γ η γνωση σου σε ολα ειναι μηδενικη, το αλαζονικο, κεφατο, δηθεν προς τον "υποτονικο" λογο μου υφακι δεν σε βγαζει εξω απο τη μαζα. Ισα ισα σε χωνει βαθυτερα.

Edited by V-Ray
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...