Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

Λοιπον παιδια εχω καιρο να ασχοληθω και εχω μεινει λιγο πισω ποια εταιρεια προτεινετε για deticated servers εκτος της stormwall ;

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Dragic said:

Λοιπον παιδια εχω καιρο να ασχοληθω και εχω μεινει λιγο πισω ποια εταιρεια προτεινετε για deticated servers εκτος της stormwall ;

Azure

Link to comment
Share on other sites

On 8/24/2019 at 2:56 PM, V-Ray said:

Οι mods εδω μεσα ειναι οι μεγαλυτερες τσουλες :D 

ο αλλος χτες εκανε double posting και του εγραψα "gold member και δεν ξερεις καν οτι το double post δεν επιτρεπεται " και εσβησε το σχολιο μου και εκανε lock το topic του ετσι γιατι του γουσταρει. Εμενα που ο αλλος μ πεταξε -2 reputation χωρις λογο επειδη απαντησα σε ενα σχολιο για το v-ray engine μου δεν το κανει κανεις τιποτα. Α ρε maxcheaters ποσο ακομη θα ψοφησεις?

 

Θέλεις αλήθεια να το συζητήσουμε ?

........

Link to comment
Share on other sites

Just now, DukeAwesome said:

Θέλεις αλήθεια να το συζητήσουμε ?

........

Δεν ξερω αν το καταλαβες αλλα οι αλλοι που προσπαθησαν να "συζητησουν" μαζι μου, κατεληξαν σε ψυχιατρικη κληνικη να πιστευουν οτι ειναι βαρομετρικο χαμηλο.

 

Αλλα ναι talk to me for it.

Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, V-Ray said:

Δεν ξερω αν το καταλαβες αλλα οι αλλοι που προσπαθησαν να "συζητησουν" μαζι μου, κατεληξαν σε ψυχιατρικη κληνικη να πιστευουν οτι ειναι βαρομετρικο χαμηλο.

 

Αλλα ναι talk to me for it.

Γενικά δεν είμαι σαν τους άλλους, σκληροτράχηλο παιδί ...

Αλλά anyway όταν θα βαρεθώ να κάνω skip τα report σου θα σου στείλω pm μην αγχώνεσαι :Ρ 

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, DukeAwesome said:

Γενικά δεν είμαι σαν τους άλλους, σκληροτράχηλο παιδί ...

Αλλά anyway όταν θα βαρεθώ να κάνω skip τα report σου θα σου στείλω pm μην αγχώνεσαι :Ρ 

 

Δεν ειναι οτι βαριεσαι με τα report μου. Τα report μου ειναι απλα αλλη μια σταγονα απο τη βροχη. Δεν μπορεις να κατηγορησεις την μια σταγονα για την πλημμυρα. Αρα το προβλημα της βαρεμαρας ξεκιναει απο τη ζωη σου. 

 

Γραφεις με ελληνικους χαρακτηρες παντου που σημαινει οτι εισαι πανω απο 23, εχεις εικονα προφιλ league of legend που σημαινει οτι δεν εισαι gamer και παιζεις μονο LOL και κανενα αλλο παιχνιδακι, κανεις τυπογραφικα και συντακτικα λαθη που θα υπο κανονικες συνθηκες δηλωνουν την παρουσια δυσλεξιας αλλα μη-ορθογραφικα το επισκιαζουν που σημαινει οτι απλα την ωρα που γραφεις κατα πασα πιθανοτητα κοιτας το πληκτρολογιο ενδειξη ελλειψης προσανατολισμου κ ιδιοδεκτικοτητας του εγκεφαλου που σημαινει οτι καπνιζεις αρκετα συχνα. 

 

Μιλα μου για σενα :'(

Edited by V-Ray
Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, V-Ray said:

 

Δεν ειναι οτι βαριεσαι με τα report μου. Τα report μου ειναι απλα αλλη μια σταγονα απο τη βροχη. Δεν μπορεις να κατηγορησεις την μια σταγονα για την πλημμυρα. Αρα το προβλημα της βαρεμαρας ξεκιναει απο τη ζωη σου. 

 

Γραφεις με ελληνικους χαρακτηρες παντου που σημαινει οτι εισαι πανω απο 23, εχεις εικονα προφιλ league of legend που σημαινει οτι δεν εισαι gamer και παιζεις μονο LOL και κανενα αλλο παιχνιδακι, κανεις τυπογραφικα και συντακτικα λαθη που θα υπο κανονικες συνθηκες δηλωνουν την παρουσια δυσλεξιας αλλα μη-ορθογραφικα το επισκιαζουν που σημαινει οτι απλα την ωρα που γραφεις κατα πασα πιθανοτητα ειτε κοιτας το πληκτρολογιο ενδειξη ελειψη προσανατολισμου κ ιδιοδεκτικοτητας του εγκεφαλου που σημαινει οτι καπνιζεις αρκετα συχνα. 

 

Μιλα μου για σενα :'(

Δεν έχω καν Account στο λολ είμαι 22 μόνο την δυσλεξία πέτυχες και αυτήν με το ζόρι μην πας για μέντιουμ δεν θα βγάλεις φράγκο!

Το πληκτρολόγιο σταμάτησα να το κοιτάζω απο όταν ήμουν 16 αλλά νομίζω πως δεν είναι θέμα για Flex ούτε πως μου ανεβάσει το attitude απλός δίνω μια απάντηση !

Όσο για την ζωή μου ακόμα και εγώ μερικές φορές μένω έκπληκτος απο την πορεία της !
 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, DukeAwesome said:

Δεν έχω καν Account στο λολ είμαι 22 μόνο την δυσλεξία πέτυχες και αυτήν με το ζόρι μην πας για μέντιουμ δεν θα βγάλεις φράγκο!

Το πληκτρολόγιο σταμάτησα να το κοιτάζω απο όταν ήμουν 16 αλλά νομίζω πως δεν είναι θέμα για Flex ούτε πως μου ανεβάσει το attitude απλός δίνω μια απάντηση !

Όσο για την ζωή μου ακόμα και εγώ μερικές φορές μένω έκπληκτος απο την πορεία της !
 

 

Εισαι 22 και μοιαζεις για 25-26. Χωρισμος?

Link to comment
Share on other sites

Μόνιμα στο drip, πάντα pretty boy G-Eazy

 

Τέσσερις κωλάρες για να με κρατάν busy

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, `Sanctus said:

Μόνιμα στο drip, πάντα pretty boy G-Eazy

 

Τέσσερις κωλάρες για να με κρατάν busy

Ευχομαι να σε πηδηξει ενα 18χρονο κοριτσακι.

Link to comment
Share on other sites

34 ειμαι πέστε και πάρτε μέχρι να δύσει ο ήλιος απο την ανατολή

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Nightw0lf said:

34 ειμαι πέστε και πάρτε μέχρι να δύσει ο ήλιος απο την ανατολή

@xxdem <- Paradexou oti xwris ton xdem dn 8a eftanes oute sta 30 :/ 

Link to comment
Share on other sites

Just now, V-Ray said:

@xxdem <- Paradexou oti xwris ton xdem dn 8a eftanes oute sta 30 :/ 

μεγάλωσα γιαυτόν με το ένα x

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...