Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

20 hours ago, `NeverMore said:

oyte kan ton thimase asxete

Ρε νεουδι του κερατα τον εχεις δει πως ειναι τον χοντρο καταρχην τουβλο? Σαν τον σταυρο χωρις τη γραβατα και με λιγοτερα μαλλια. Εχε χαρη που δεν θελω να πω τι account ειχα γιατι θα ξαναφαω ban. Μου φτανει που το acc μου του 2009-2010 ειναι banned. Η βρωμιαρα η kathourinou.

 

ΠΣ βρηκα ενα. Νεο κ αυτο αλλα νταξει του 2010-2011 τι να καμω :'(

Το επαιζα σοβαρο σερβιτης τοτε ηθελα να κανω επιτυχια με interlude :'( x45

 

Y1RV4go.png

Edited by Kara`
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Xplicit7 said:

Καλημέρα σε όλα τα θύματα της παγκοσμιοποίησης και στον φίλο μου τον @Kara`

Τα θυματα του δυτικου προσυλιτιστικου σοκ που εχουν υποστει λογο του οιδιποδειου συμπλεγματος με τις πεποιθησεις στους σας χαιρετανε κυριε  Xplicit.

 

Καποιος admin να κανει unban daskidio. :keepo: για 10 ωρες εστω

Edited by Kara`
Link to comment
Share on other sites

Vorfin γαμιεσαι ρε να το ξερεις κ δεν το λεω απο αγαπη. Ακουσα οτι ενοχλεις κοσμο ΙΣΧΥΕΙ??????????

Δωσε αναφορα ΣΤΗ ΜΑΜΑ ΤΩΡΑ!

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, xxdem said:

Kàra vlaka pes mou pou kai pote nw erthw egw omonia, ante meta isws dwsw kai kana 2euro se kanan georgiano na se gamisei na isixaseis gia kana dio meres

Autos gia na hremhsei tha xreiastei na perasei h Mish omonia ap ton prwkto tou

Link to comment
Share on other sites

 

3 minutes ago, JohnBoy13 said:

Autos gia na hremhsei tha xreiastei na perasei h Mish omonia ap ton prwkto tou

Akomi perimenw tilefwno sou i fb sou blakako ti egine? Johnako tou kwlou.

Katse brize OSA XRONIA poutanaki mou, ta leftakia sou ta phra kai dn to allazei tpt. Kai ase its malakies peri epixeiriseis giati na psaxw istoriko to fb sou kai 8a postarw se ola t paidakia edw na doun poso ftwxobines floros ise tou 5erou pou exis 5 epixiriseis pakistane

Edited by Kara`
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Kara` said:

 

Akomi perimenw tilefwno sou i fb sou blakako ti egine? Johnako tou kwlou.

Katse brize OSA XRONIA poutanaki mou, ta leftakia sou ta phra kai dn to allazei tpt. Kai ase its malakies peri epixeiriseis giati na psaxw istoriko to fb sou kai 8a postarw se ola t paidakia edw na doun poso ftwxobines floros ise tou 5erou pou exis 5 epixiriseis pakistane

Και όπως σας είπα κυρία μου αν είχα ανάγκη τα 600 ευρώ θα έστελνα στην PayPal για τα άχρηστα code σου. Επίσης δεν έχω ανάγκη να αποδείξω σε κανέναν ότι σε ταφωνω με ένα κροσέ στο σαγόνι και ούτε χρειάζεται να σε τρέχουμε στα νοσοκομεία. Τέλος πάντων όπως είπα αν θες έλα Χαλάνδρι, στα αρχιδια μου πραγματικά να τρέχω στην ομόνοια για να σε δείρω. Τέλος πάντων σταμάτα να κάνεις σαν attention whore. Δεν εισαι και τόσο σπουδαία. 

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, JohnBoy13 said:

Και όπως σας είπα κυρία μου αν είχα ανάγκη τα 600 ευρώ θα έστελνα στην PayPal για τα άχρηστα code σου. Επίσης δεν έχω ανάγκη να αποδείξω σε κανέναν ότι σε ταφωνω με ένα κροσέ στο σαγόνι και ούτε χρειάζεται να σε τρέχουμε στα νοσοκομεία. Τέλος πάντων όπως είπα αν θες έλα Χαλάνδρι, στα αρχιδια μου πραγματικά να τρέχω στην ομόνοια για να σε δείρω. Τέλος πάντων σταμάτα να κάνεις σαν attention whore. Δεν εισαι και τόσο σπουδαία. 

Ρε βλακα εισαι κυριολεκτικα ενας φλωρος 1.72 σε εχω δει σε φωτογραφια ποιον κοροιδευεις? Μου ειχες δωσει το facebook σου 

σε ποιον λες μαλακιες? Θες να βγαλεις μια φωτο πως εισαι να ποσταρεις εδω να δουνε ολοι ποσο φλωρος εισαι? Καθεσαι και μιλας για νοσοκομεια ρε κοντοστουπαρε και δεν εχεις πλακωθει ποτε στη ζωη σου. Σε προκαλω ρε βγαλε μια φωτο το προσωπο σου και ποσταρε εδω σε χαμηλη αναλυση ελα σε προκαλω :) Ελα σου δινω 24 ωρες εφοσον θεωρεις τον εαυτο σουοτι μπορεις να στειλεις καποιον νοσοκομειο απεδειξετο εχεις 24 ωρες.

 

Εγω μαζι σου δεν ξανασχολουμε αμα μεχρι τις επομενες 24 ωρες δεν εδω

 

1. Κινητο σου ή

2. Facebook σου ή

3. Φωτο σου public

 

για μενα εισαι κοπελα john γκ πως ησουν 

Edited by Kara`
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Kara` said:

Ρε βλακα εισαι κυριολεκτικα ενας φλωρος 1.72 σε εχω δει σε φωτογραφια ποιον κοροιδευεις? Μου ειχες δωσει το facebook σου 

σε ποιον λες μαλακιες? Θες να βγαλεις μια φωτο πως εισαι να ποσταρεις εδω να δουνε ολοι ποσο φλωρος εισαι? Καθεσαι και μιλας για νοσοκομεια ρε κοντοστουπαρε και δεν εχεις πλακωθει ποτε στη ζωη σου. Σε προκαλω ρε βγαλε μια φωτο το προσωπο σου και ποσταρε εδω σε χαμηλη αναλυση ελα σε προκαλω :) Ελα σου δινω 24 ωρες εφοσον θεωρεις τον εαυτο σουοτι μπορεις να στειλεις καποιον νοσοκομειο απεδειξετο εχεις 24 ωρες.

 

Εγω μαζι σου δεν ξανασχολουμε αμα μεχρι τις επομενες 24 ωρες δεν εδω

 

1. Κινητο σου ή

2. Facebook σου ή

3. Φωτο σου public

 

για μενα εισαι κοπελα john γκ πως ησουν 

Μόλις τώρα έδειξα το προφίλ μου παμπλικ. Εχει πολλές φωτογραφίες να δεις εκεί. Ναι σιγά μην ανεβάσω το κινητό μου, να με παίρνουν με αποκρυψεις κάθε μέρα. 

Link to comment
Share on other sites

Αυτος δεν εισαι τοσο ηλιθιο δεν σε θυμαμαι. 22χρονο που καθεται και κανει γκριματσες και ποσταρει φωτογραφιες Justin bieber οχι τοσο χαμηλα δεν σε ειχα. Πουτανακι ποσταρε το αληθινο σου προφιλ κ ασε τις μαλακιες μωρη αδερφαρα

 

cringe as fuck το παιδι στο facebook δεν αντεξαν να δω πανω απο 2 φωτο. 

 

 

Edited by Kara`
Link to comment
Share on other sites

Όλοι τόσο μάγκες ήσασταν πάντα η τώρα βγάλατε τρίχες στα αρχιδια σας; 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...