Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

Γεια σου ρε Σταυρο Στρουμφακι που νομιζεις οτι εχεις φωτο xa0xa0xa0 θυμαμαι που ειχε ποσταρει φωτο σου ενας και εκλαψες στο MeVsYou να την βγαλει χα0χα0χα 

 

Εισαι 100% Vorfin πραγματικα 

btw Σταυρο σ'ευχαριστω που με κανεις κ γελαω εισαι το καλυτερο θυμα εδω μεσα 

Edited by AccessDenied
Link to comment
Share on other sites

O xdem οταν νιωσει οτι του τι λενε, αρχιζει και ψαχνει απεγνωσμενα φωτογραφιες (ακομη και αν δεν ισχυουν η ειναι fake) απο topic για να "σου την πει".

Εισαι κυριολεκτικα το πιο αποτυχημενο clown παιδι στην ιστορια και ο πιο αποτυχημενος "developer", ειναι ντροπη να χρησιμοποιουμε αυτη τη λεξη διπλα στο ονομα σου, δεν κανεις καν να ανοιξεις

μια αντιγραφη του L2Pride, ακομη και εκει απετυχες χαχαχα,

 

Εισαι μεγαλο θυμα και το ξερουν ολοι πλεον με το γεγονος οτι ανοιξες 5 μερες server που ετοιμαζες 6 χρονια

 

Τι εγινε xdemako τσουζει? Σε εφτασα στα ορια σου και ξεμεινες απο ιδεες να μου την πεις? Ελα xdemako μου πιστευω σε εσενα <3 Ειχες κανει το μισο φορουμ να πιστευει οτι μπορεις να γραψεις κωδικα και μετα απο το "server" που εκανες γελασε μαζι σου μεχρι και ο TRUMB χα0χα0 rofl. Και η απαντηση σου: Ηταν εξαρχης να ειναι 6 μερες σερβερ γιατι ηθελα να τον εξελιξω κ αλλο. ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ xdem προτιμουσα να εγραφες

"o shit server failed.. damn it.." απο αυτη τη βλακια 

Edited by AccessDenied
Link to comment
Share on other sites

2,3K posts se 2 mines XAXAXAX prepei na ti vriskeis wraia edw kanontas to koritsaki, se ligo 9a valeis kai perouka kai 9a vgeis sigkrou

transάκι είναι δηλαδή;

Link to comment
Share on other sites

transάκι είναι δηλαδή;

 

e mi doume kanan psolareo me takouni amesws na to poume transάκι 

 

ena xazo paidaki pou tin vriskei na to paizei gkomena kai na tin peftei se xazous gia na travaei tin prosoxi einai, me liga logia ton les kai POUSTARA aderfoula

 

 

e na, egw 9a eniw9a asxima na mou tin epefte afto edw

Link to comment
Share on other sites

transάκι είναι δηλαδή;

Καθεσαι και ακους το χαζο παιδακι που κλεβει φωτογραφιες απο τα post του Vorfin? χαχαχαχα ωχ θεε μου.. βγαινω απο το φορουμ δεν μπορω αλλο..

 

Btw θα σου στειλω φωτο που καποιος ανεβασε φωτο του xdem και εστειλε μυνημα στον MeVsYou "delete my photo NOW" και την διεγραψε ο MeVsYou και λιγες μερες μετα ανεβασε ο Xdem photo του Vorfin και κλεγοταν ο vorfin στο MeVsYou και γυρισε και του λεει μην κανεις τα ιδια που σου κανουν αλλοι (αν λεω ψεματα xdem ας ρωτησουμε τον MVY ) εε γλυκουλη μου?

 

Οποτε τι καθεσαι και μιλας με το παιδακι βλεπεις δεν του κανω καν report γιατι απλα δεν ξερει καν τι ποσταρει εγω απλα γελαω xD κλεβει υλικο απο το VORFIN rofl bb from me Im out :3 

 

xdem το τερματισες

Link to comment
Share on other sites

re malaka gianaki ksirise ligo to podi re malaka pws 9a vgeis volta to vrady me to kalson 9a gelane mazi sou oi voulgaroi ntavades sou

Edited by xxdem
Link to comment
Share on other sites

Btw δειξε το topic που παιρνεις τις φωτογραφιες να δεις οτι εγω τις ανεβασα χαχαχαχαα κλεβεις φωτογραφιες απο μενα και το vorfin α ρε xdem anyway σε λυπαμαι :3

Link to comment
Share on other sites

re malaka gianaki ksirise ligo to podi re malaka pws 9a vgeis volta to vrady me to kalson 9a gelane mazi sou oi voulgaroi sou

Εχεις παρει χαμπαρι οτι δεν ειμαι τουτο ετσι? Εχεις παρει χαμπαρι οτι ΕΓΩ ανεβασα αυτες τις φωτογραφιες πριν 2 μηνες? xD λες να ποσταρα real photo εδω μεσα? rofl >.<

 

Πιστευεις οτι αν ημουν αυτο το ατομο θα ησουν στο forum τωρα? θα ειχες φαει 1 report και τελιωσες :D

 

Πριν 5 λεπτα σε ειδα που ησουν σε "searching..." αφου ψαχνεις το topic που τις ποσταρα εγω μωρε χαζε τι προσπαθεις να κανεις να το παιξεις καποιος?

Edited by AccessDenied
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...