Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

Τι προβλημα να εχω, εγω σου εδωσα απλα μια συμβουλη για να μην φαινεσαι καθυστερημενος, βεβαια αυτο δυσκολα κρυβεται.

Mαθε να εισαι σωστος ανθρωπος στην ζωη σου και τρολλ στο ιντερνετ, οχι το αντιθετο.. πιστευεις εδω μεσα ειναι κανεις σοβαρος

Παρε παραδειγμα τον nevermore.. εχει τρολλαρι μεχρι και την google.. καταφερε να παρει ενα fail project να του αλλαξει ονομα και να το πουλησει παλι.

Δλδ ποσο τρολλ?

Αλλα παλι ειναι κ γαμω τα παιδεια (το ει το εγραψα για να μπορει να με κραξει ο Elfro για ορθογραφικα λαθη)

ειδες? Χαλαρωσε λιγο κ απολαυσε την παρεα

 

γενικα ολοι ειναι γαματα παιδια και ο xdem και ο devlin κ ο elf0 απλα 

αυτο ειναι το ιντερνετ relax.. βγαλτο απο μεσα σου, προσπαθησε να ριξεις την ψυχολογια του, χτυπησετον στο σημειο που ποναει etc :D

Edited by AccessDenied
Link to comment
Share on other sites

Έχω κράξει πολλές φορές εγώ για τα ορθογραφικά για να κράξω και τώρα. Σε κοροϊδεύω για αυτά που λες. Φτάνει. 

Link to comment
Share on other sites

Mαθε να εισαι σωστος ανθρωπος στην ζωη σου και τρολλ στο ιντερνετ, οχι το αντιθετο.. πιστευεις εδω μεσα ειναι κανεις σοβαρος

Παρε παραδειγμα τον nevermore.. εχει τρολλαρι μεχρι και την google.. καταφερε να παρει ενα fail project να του αλλαξει ονομα και να το πουλησει παλι.

Δλδ ποσο τρολλ?

Αλλα παλι ειναι κ γαμω τα παιδεια (το ει το εγραψα για να μπορει να με κραξει ο Elfro για ορθογραφικα λαθη)

ειδες? Χαλαρωσε λιγο κ απολαυσε την παρεα

 

γενικα ολοι ειναι γαματα παιδια και ο xdem και ο devlin κ ο elf0 απλα 

αυτο ειναι το ιντερνετ relax.. βγαλτο απο μεσα σου, προσπαθησε να ριξεις την ψυχολογια του, χτυπησετον στο σημειο που ποναει etc :D

 

Αυτο ειναι το μαθημα "πως να γινω καθυστερημενος #1"? Ευχαριστω δεν θα παρω.

Edited by Asmodeus
Link to comment
Share on other sites

Αυτο ειναι το μαθημα "πως να γινω καθυστερημενος #1"? Ευχαριστω δεν θα παρω.

Ε να σου πω στα αρχιδια μου κ ολας :P εισαι ενα online pixel για μενα.

Link to comment
Share on other sites

Έχω κράξει πολλές φορές εγώ για τα ορθογραφικά για να κράξω και τώρα. Σε κοροϊδεύω για αυτά που λες. Φτάνει. 

πρεπει να αρχισεις..

Link to comment
Share on other sites

Μία άσχετη ερώτηση, με ποια κριτηρια επιλεγονται τα Gold Members?

ujelly?

Link to comment
Share on other sites

Me to poso kales pipes ksereis na kaneis kai me to poso konta sou peftei h Krhth

awwwwwwwwww so cute,, you also hate maxtor i see <3soo cuteeeeee

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

AdBlock Extension Detected!

Our website is made possible by displaying online advertisements to our members.

Please disable AdBlock browser extension first, to be able to use our community.

I've Disabled AdBlock