Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

Alright pantos epimenw sto unban an eiste tupikoi kai swstoi 2 xronia paei polu gia flame

Maxtorako perimenw pws k pws na se dw sto Silver Alert ;)

 

 

2 xronia opos les, kai sinexizeis to flame me new accounts, dwse mas ena logo gia na s kanoume unban to ''main'' apti stigmh pou gia 2 years+ kaneis nonstop flame me ta new account sou.

Link to comment
Share on other sites

pou kolaei to silver alert?

Δεν ξερω ρε πουστη μου 2.5 λεπτα μου πηρε να το σκεφτω.. Ειδες Maxtor για να ψηφιζεις Συριζα και ΚΚΕ?

Ψεκασμοι απο πανω, αεροπλανα χαμος. 

Μιας και εισαι εδω θελω να σου πω κατι να ξερεις, βγηκε ερευνα λεει που λεει οτι η πρωτη αιτια θανατου των γυναικων

ειναι η βια των αρσενικων, δλδ οχι μονο γαμαμε αλλα δερνουμε και ολας, ηθελα να το μοιραστω μαζι σου ειδικα για την Stacy

Και σε πω και ενα τραγουδακι για παρτη σου:

 

Η μικρη ΝΕΦΕΛΗ.. εβαζε μεσα της ενα καρβελι..

για να γλειστραει το αλλειφε με μελι 

και αμα κολλουσε εβαζε τσιγκελι 

και το τραβαγεεεε

ειναι η καρδουλα μου, αξυριστη

ροφιλ μα και αμ φας,

σε μια ποζα αναπαντεχη, κακοτεχνη με φλας

απο αστυνομο, φωτογραφοοο τραβηγμενηη..

με μια ταμπελα απο κατω αριθμημενηηηηηηη

 

ΓΙΑ ΠΑΡΤΗ ΣΟΥΥΥ

Edited by ViSualEffects
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω ρε πουστη μου 2.5 λεπτα μου πηρε να το σκεφτω.. Ειδες Maxtor για να ψηφιζεις Συριζα και ΚΚΕ?

Ψεκασμοι απο πανω, αεροπλανα χαμος. 

Μιας και εισαι εδω θελω να σου πω κατι να ξερεις, βγηκε ερευνα λεει που λεει οτι η πρωτη αιτια θανατου των γυναικων

ειναι η βια των αρσενικων, δλδ οχι μονο γαμαμε αλλα δερνουμε και ολας, ηθελα να το μοιραστω μαζι σου ειδικα για την Stacy

Και σε πω και ενα τραγουδακι για παρτη σου:

 

Η μικρη ΝΕΦΕΛΗ.. εβαζε μεσα της ενα καρβελι..

για να γλειστραει το αλλειφε με μελι 

και αμα κολλουσε εβαζε τσιγκελι 

και το τραβαγεεεε

ειναι η καρδουλα μου, αξυριστη

ροφιλ μα και αμ φας,

σε μια ποζα αναπαντεχη, κακοτεχνη με φλας

απο αστυνομο, φωτογραφοοο τραβηγμενηη..

με μια ταμπελα απο κατω αριθμημενηηηηηηη

 

ΓΙΑ ΠΑΡΤΗ ΣΟΥΥΥ

 

esi kai o devon me ta akura.

Link to comment
Share on other sites

2 xronia opos les, kai sinexizeis to flame me new accounts, dwse mas ena logo gia na s kanoume unban to ''main'' apti stigmh pou gia 2 years+ kaneis nonstop flame me ta new account sou.

Εγω θα σου πω κατι αλλο, δωσε μου εναν λογο που στο δημοψηφισμα η πλειοψηφια ψηφισε ΟΧΙ και πηγαμε με ΝΑΙ, πες μου εναν λογο που ενω χλευαζουν την παρουσα κυβερνηση

ξαναψηφισανε την ιδια, τον λογο που θεωρουμε τον Einstein τεραστιο μυαλο οταν ειναι απλα ενας μαλακας της ιστοριας.. απο ποτε το φως ειναι η ταχυτερη ενεργεια? Η σκεψη ειναι

γρηγοροτερη, ακομη και ο χρονος που δινει υλη γιαυτο υπαρχεις ειναι ταχυτερος απο το συμπαν... πες μου ενα λογο που κανεις δεν ξερει τον Tesla και ηταν αυτος που ανακαλυψε

την ενεργεια και οχι ο bell, πες μου εναν λογο που πιστευουν οτι ο bill gates ανακαλυψε το λειτουργικο ή τον υπολογιστη, πες μου ενα λογο που πιστευετε στα ζωδια οταν οι αστερισμοι

δεν συσχετιζονται με αυτα, πες μου ενα λογο που ενα ηλεκτρονικο(ατομο) αλληλεπιδρα απο 10000000 χιλιομετρα με ενα αλλο, εναν λογο που οι ζευξεις στον εγκεφαλο σου

και η ζωτικη ενεργεια αυτου χρησιμοποειτε μονο το 12-14%, εναν λογο που ο Maxtor λεγεται Νικος... ειδες? Καμια σχεση .. που θελω να καταληξω.. πουθενα για να ειμαι ειλικρινης

απλα βαριεμαι..  λοιπον το γεγονος οτι σπαμμαρα με αλλα account δεν εχει σημασια μπορουσες να μην ξερεις καν οτι ειμαι εγω, δλδ αμα μπει ενας αυριο και πει ειμαι ο WolfGiaS3na και αρχισει και βριζει μανες θα φαει ++ ban o WolfGiaS3na οποτε το επειχειρημα σου ειναι non-acceptable. 

 

Προτεινω unban account για να ζησουμε εμεις καλα και ο nevermore με περισσοτερα project.

Link to comment
Share on other sites

esi kai o devon me ta akura.

Παραδεξου μωρη οτι βαριεσαι και μπαινεις εδω για να περναει η ωρα μεταξυ μας ειμαστε .. και αλλοι 20-44-76

δεν πειραζει.. παραδεξουτο ;) ο WolfGiaMenaκο σου ειμαι σε ξερω εγω ;) ;) ;)

 

Το ξερεις το ανεκδοτο με τον νταλαρα? Μπαινει μεσα στο μπαρ ενα νταλαροιδες του 1.65 και καθεται στο μπαρ και λεει

-Βαλε μου ενα ουισκι μην σου γαμησω οτι αγαπας

Και του απανταω

-Να σου βαλω μια φασολαδα να μου κλασεις τα αρχιδια? 

 

Κατι τετοιο 

Link to comment
Share on other sites

Poy briskeis tosh wreksi na grafeis kai na skeutese toses malakies ? Tipota apoti egrapses den kwlaei me auto pou se rwtise

Το μονο που δεν κολλαει εισαι εσυ εδω μεσα

Link to comment
Share on other sites

Poy briskeis tosh wreksi na grafeis kai na skeutese toses malakies ? Tipota apoti egrapses den kwlaei me auto pou se rwtise

 

spammeras apo ta lidl 

Link to comment
Share on other sites

spammeras apo ta lidl 

Μπραβο καταφερες να αντιγραψεις κατι που γραφαν τα 15χρονα στο facebook 5 μηνες πριν.

Το καλυτερο αστειο που ειπες και ξεπερασμενο, κανει μπαμ οτι εχεις το fb ανοικτο και μιλας με γκομενους τωρα 

ελα πες την αληθεια παρθενα εισαι ακομη :D e?

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο καταφερες να αντιγραψεις κατι που γραφαν τα 15χρονα στο facebook 5 μηνες πριν.

Το καλυτερο αστειο που ειπες και ξεπερασμενο, κανει μπαμ οτι εχεις το fb ανοικτο και μιλας με γκομενους τωρα 

ελα πες την αληθεια παρθενα εισαι ακομη :D e?

 

 

RT

Link to comment
Share on other sites

visual poios eisai ? me mia paysafe 10ara kanonizw me ton maxtor gia unban

Δεν θα μαθεις ποτε πουτανιτσα και σου δινω 10 ευρω paysafe για να του κατσεις

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...