Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

13 hours ago, JaharakaL said:

Καποτε εδω ειχε ζωη

 

τζάμπα οι βρισιές τζάμπα τα καντήλια και οι μάνες που ρίχναμε ρε φίλε.... γάμησε τα.... ε κοίτα τουλάχιστον μείνανε αναμνήσεις 😛 κάτι είναι και αυτό από το τίποτα 😉 

Link to comment
Share on other sites

:kappa-claus:

Αφού δεν ασχολούνται ούτε διαχειρίζονται σωστά το φόρουμ οι περισσότεροι mods δεν υπάρχουν πουθενά! Άσε που κάπου είδα moderators με 30 posts και ένας άλλος αν θυμάμαι καλα είχε 80 posts, ο κόσμος βαρέθηκε γιαυτό δεν ασχολείτε και κανείς! Εγώ προσωπικά δεν μπαίνω καν, πολύ σπάνια έχω ξενερώσει γιαυτό έφυγα κιόλας και όχι μόνο εγώ και άλλοι καλόι Staffers έχουν φύγει με της μαλακίες που γίνονται τόσα χρόνια.

Edited by Dragic
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Πουτάνες προσοχή γιατί λερώνει skull emoji joy emoji 100 emoji εν χριστω στον θεο σε μια στοιβα αδερφε

On 1/25/2022 at 8:23 PM, Xplicit7 said:

:devil:

ωχ ο φιλος μου ο ΔΑΙΜΟΝΑΣ 💀

Βαριεμαι παλι. Εχω τοσα πραγματα να κανω και απλα καθομαι και κοιταω το ταβανι που ειναι οντως υπεροχο (αυτο που υπερεχει δηλαδη, χαχα αναδρομικη ετυμολογια)

 

Κουρασε το mxc. Παω να γαμησω παλι. Τα λεμε σε μερικες μιρες.


90 ευρώ πατρεον η άλλη, καμία ντροπή για να πηγαίνει σε αλλο airbnb καθε δυο μερες. Ζωαρα λογικα. Να, παρε 5 να μην στα χρωσταω, γιατι δεν τα χρωσταω αν και χρωστάω, Παίζω με τις λεξεις είμαι ο Αλέξης


Στο σοβαρό της υποθεσης τωρα.. Χέζω 3 φορές την μέρα, πράγμα τελείως ασυνήθιστο για μένα και δεν ξερω πως να το διαχειριστώ. Κρίμα. Θα σε στειλουμε στο μνημα. Beef μαζι μου θα ευχοσουν να ειχες κορονοιο. Νομιζεις οτι εισαι ο πιο μεγαλος μαγκας, αλλα εισαι η πιο μεγαλη καριολα/πουτανα ή ο,τι αλλο προτιμας. Αυτά για τώρα και θα επιστρέψω σε μερικά δευτερόλεπτα. ή μερες. Σχετικά είναι αυτά σύμφωνα με τον σκατο γερμανοΕβραιο Einstein (μια πετρα)  που γαμησε εναν υπεροχο επιστημονικο κλαδο, αυτον της φυσικης. Ακου εκει κβαντικη φυσικη κβαντικο το ενα κβαντικο το αλλο. Οκ, δεχομαι την κβαντικη μηχανικη ως κλαδο, αλλα τα αλλα ειναι καθαρη αντιγραφή της Καμπαλα. Οπότε μην τον πετυχω και αυτον. Γαμιεσαι, βλακα @Fortunaστειλε το εκει που πρεπει 

 

Έλα εδώ είμαι πάλι. Χαχα πως τα φερνει η μιρα η ζωη. Επισημως 24 ωρες ξυπνιος και φαντασου ε χωρις καφε, ισως με λιγο καφε. Καθε μερα ειναι μαραθωνιος, δεν ξερω αν θα επιβιωσω. Ισως θα ελεγα, μιας και θα σας θαψω ολους εκτος τοντηντο απο πανω.


Άνοιξε κανα στριμ οποτε μπορεις ρε, να χυσουν λιγο λεμφος τα νεφρα μου uwu


Λολ ακομα να ανοιξει; Τι σκατα; Φαντασου να εισαι γυναικα.

Μπορω με ισχυρη επαγωγη να αποδειξω οτι καθε γυναικα ειναι πουτανα, αν θελετε φτιαχνω και βιντεακι, αλλα δυστυχως θα φαω κανσελ

 

Βασιλη το γαμιεσαι βλακα προφανως και δεν πηγαινε σε εσενα, δεν εισαι βλακας, εισαι ο εξυπνοτεροτατος φιλολογος-γλωσσολογος-φιλοσοφος που εχω γνωρισει τα τελευταια 5 λεπτα

 

Ωραιο πραγμα η συνελιξη, αλλα οταν το κανει το μποτακι και οχι εσυ

 

Τεσπα παω να σχεδιασω την γραφικη παρασταση μιας πολυγραμμικης συναρτησης pew pew pew 

Link to comment
Share on other sites

31/1/2022 ~1:00 μμ  Βγήκα που λέτε σήμερα έξω με 2 ευρώ και το απόλαυσα πραγματικά, αλλά όταν βγαίνω με 50 δεν...

 

Τεσπα παω να σχεδιασω την γραφικη παρασταση μιας ολικής συναρτησης pew pew pew 

 

Light καριόλη ο Snik σε έχει ΘΡΥΛΟΣ 

 

@Fortunaπες κατι ρε βασιλη

2/1/22 2:00 πμ lmao δεν με παιρνει ο υπνος, ουτε ο υπνος νεκρος αδερφε φωτια ιμοτζι εκατο ιμοτζι τεσπα προσπαθω να πεισω τον εαυτο μου να διαβασει πιθανοτητες και στατιστικη για να μαθω ποιες ειναι οι πιθανοτητες να μην την πετυχω, γιατι αν την πετυχω θα φαμε σουβλακια στο στεκι, τεσπα εχετε κανα καλο τουτοριαλ; εκανε ενας ωραια το μαθημα στο εμαϊτί αλλα ηταν ελληνας οποτε κριντζαρα με τα οχι 10/10 αγγλικα του κριμα

 

επισης τι παιζει με τις 50 γεωμετριες; ο καθενας και η μανα του βγαζουν απο μια αφαιρωντας τουλαχιστον ενα αξιωμα του ευκλειδη lol ενταξει βλακες κατι κανατε εγω θα φτιαξω την δικια μου γεωμετρια, θα λεγεται πουτανομετρια και θα ειναι τετραδιαστατη, γιατι ετσι ομως; καλη ερωτηση γενικα πιστευω η πουτανια υπερβαινει τις τρεις χωρικες διαστασεις και παει στην τεταρτη χρονικη μιας και η πουτανια υπερβαινει τον χρονο; δεν με πιστευεε; μπειτε ig ααααααααααααααααααααααααααααααααα ρε τανες

 

Άντε πάω να μην διαβάσω, φαντάσου να μορφώνεσαι εν ετει 2022 οταν τα ρομποτ (που σιγουρα δεν θα σε αντικαταστησουν) δουλευουν για σενα τωρα πια 

 

2/1/22 ~12:12 πμ Δεν κοιμαμαι δεν κοιμαμαι οταν αρχιζω να βαζω νιτρο για το παρεακι uwu on a dynamic stack homies

 

Στα σοβαρα τωρα, πρεπει να βαλω μπολικη μνημη και στον επιτραπεζιο αλλα και στον φορητο υπολογιστη μου (συγγνωμη που υπεθεσα γενος) γιατι αλλιως δεν μπορω να παραξω περιεχομενο γραμμικης ταξεως

 

Επισης μου εδωσε κατι καλους εσεσντι δισκους ο φιλος μου ο Μανος οποτε θα το τουμπανιασω συντομα το πισι μου, υπολογιζω γυρο κοτοπουλο σε malkova.firstName εβδομαδα

 

Επισης οποιος κομμουνιστης ειναι οντως κομμουνιστης να μου δινει πραγματα για το καλο του, αλλιως θα του γαμησω το πολιτικο (μη χεσω) καθεστως. Ευχαριστω παω να γαμησω τωρα.

 

Ααααααααααααα ρε βλακες αυτα νομιζετε οτι τα γραφω τυχαια, δεν εφαρμοζω προηγμενες τεχνικες επιστημης δεδομενων για αναγνωριση μοτιβων του (γραπτου) λογου μου. Βλακες ε βλακες. 

 

@WeirdSituationπες του xyzαρκαδη να ποπαρει ενα notebook και οτι σκατα εχει μαθει στην σχολη γιατι βαριεμαι, το εχω ριξει στο φαι, την γυμναστικη και την παραξη περιεχομενου (αν δεν υπαρχει αυτη η λεξη, μολις την δημιουργησα) URYLOS SNIK DLD 💀

 

Ειμαι το () πραγμα που συνεβει στην () μετα τον Μετα Αλεξανδρο

Edited by Dystopia7
τετραγωνικο χωχ
Link to comment
Share on other sites

 

@Dask ρε μαλακα αντε γαμησου με το ms αλλη παθηση δεν βρηκες να μου ριξεις; κατσε να φερω το μασινι και θα φας καλα μαριαννας γιε 

 

θα παω να ξανακανω μαγνητικη για να μου πουν ασε τις ασθενειες στους ασθενεις που ενταξει δικιο ειχε ο τυπος αλλα για την μαγνητικη που φαρμαραν +1 εγκεφαλο και τον πουλησαν σε αμερικανους ουτε λεξη, εσυ βλεπω το πας χαλαρα και αφηνεις εμενα να καρκνιαζω οκ 

λολ "κανει κρυο" "ψυχοσωματικα" :soy


@Dask ακυρο τελικα τρελε η φετα ηταν και τα νεκρα μαγειρεμενα ψαρια, το ριχνω σε ωμοφαγια

 

 

 

@MiraDBZα μωρη τρελη καριολα πουτανα του κερατα εισαι υπεροχη χοχοχο καλα χριστουγεννα τεσλα ενεργοποιω το @dask2

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Έλα καλημέρα. 5/3/22 σήμερα με καμία όρεξη για περιεχόμενο. Αλλά έτσι είναι η ζωή. Έχει τα καλά και τα σκατά της. Προχωράμε. GGEZ

Link to comment
Share on other sites

7/3/22 σήμερα τελευταία μέρα με απεριόριστα δεδομένα από την COSMOTE και δυστυχώς μάλλον δεν θα το εκμεταλευτώ. Δεν πειράζει. Μπορεί να δημιουργούμε περιεχόμενο από το οτιδήποτε, αλλά δεν πρέπει να εθιζόμαστε κιόλας στην πάραξη περιεχομένου. Έχουμε μια κοπέλα, δύο γάτες και τρία κανάλια να φροντίσουμε

Σταμάτα να κοροϊδεύεις τα δόντια μου σε κάθε δημοσίευση σου στο γαμημένο μποτολογαριασμό σου. Δεν πιάνεις. Το καταλαβαίνεις; 😡

Επίσης τι πάει να πει γιατί δεν δουλεύω 28 χρονών μαντράχαλος και περιμένω χαρτζιλίκι από τον μπαμπάκα μου; 😡 Αφού εκρεμμεί (χαχ) ο στρατός κι επίσης δεν έχω πόδια με το γαμημένο voodoo σου (το οποίο έχει και επιστημονική βάση σαν concept απλά δεν σε βολεύει αυτό πονηρούλα) 😡

Τί πάει να πει να φτιάξω το πηγούνι και τα σαγόνια μου; 😡 Τί θες να κάνω δηλαδή; Να διαγράψω 15 χρόνια μασήματος; Γαμιέσαι (ιδανικά όχι μαζί μου) 😡 Είσαι τόσο κακιά σου αξίζουν τα χειρότερα 😡

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Dystopia7 said:

7/3/22 σήμερα τελευταία μέρα με απεριόριστα δεδομένα από την COSMOTE και δυστυχώς μάλλον δεν θα το εκμεταλευτώ. Δεν πειράζει. Μπορεί να δημιουργούμε περιεχόμενο από το οτιδήποτε, αλλά δεν πρέπει να εθιζόμαστε κιόλας στην πάραξη περιεχομένου. Έχουμε μια κοπέλα, δύο γάτες και τρία κανάλια να φροντίσουμε

Σταμάτα να κοροϊδεύεις τα δόντια μου σε κάθε δημοσίευση σου στο γαμημένο μποτολογαριασμό σου. Δεν πιάνεις. Το καταλαβαίνεις; 😡

Επίσης τι πάει να πει γιατί δεν δουλεύω 28 χρονών μαντράχαλος και περιμένω χαρτζιλίκι από τον μπαμπάκα μου; 😡 Αφού εκρεμμεί (χαχ) ο στρατός κι επίσης δεν έχω πόδια με το γαμημένο voodoo σου (το οποίο έχει και επιστημονική βάση σαν concept απλά δεν σε βολεύει αυτό πονηρούλα) 😡

Τί πάει να πει να φτιάξω το πηγούνι και τα σαγόνια μου; 😡 Τί θες να κάνω δηλαδή; Να διαγράψω 15 χρόνια μασήματος; Γαμιέσαι (ιδανικά όχι μαζί μου) 😡 Είσαι τόσο κακιά σου αξίζουν τα χειρότερα 😡

 

Εισαι ηλιθιος και καθολου αστειος. :/ συγνωμη

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Kara said:

 

Εισαι ηλιθιος και καθολου αστειος. 😕 συγνωμη

Δεν τα είπα καν για πλάκα. Όντως τα πιστεύω. Επίσης ο Jigen πεθαίνει, επειδή του τελείωσε ο χρόνος λολ. Get spoiled.

Άλλη μια υπέροχη βόλτα/εμπειρία/ ίσως ένα υπέροχο βίωμα προστέθηκε στο βιογραφικό/ιστορικό μου. Α και έχουμε 8/3/22 σήμερα. Να θυμάστε τη μέρα. Tesla, ανεβάζω βιντεάκι σε 15 ώρες, τόσο θα πάρει περίπου, επειδή ξέρετε.. φύση και 2mbps

10:01 ΑΜ 

ΩΠ 40 λεπτά από το πουθενά τώρα έχω 1 ευρώ και 20 λεπτά. Ζωάρα. Πώς προτείνετε να τα ξοδέψω; Κονσερβούλα αρακά, γίγαντες ή τόνο;

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Dystopia7 said:

Δεν τα είπα καν για πλάκα. Όντως τα πιστεύω. Επίσης ο Jigen πεθαίνει, επειδή του τελείωσε ο χρόνος λολ. Get spoiled.

Άλλη μια υπέροχη βόλτα/εμπειρία/ ίσως ένα υπέροχο βίωμα προστέθηκε στο βιογραφικό/ιστορικό μου. Α και έχουμε 8/3/22 σήμερα. Να θυμάστε τη μέρα. Tesla, ανεβάζω βιντεάκι σε 15 ώρες, τόσο θα πάρει περίπου, επειδή ξέρετε.. φύση και 2mbps

10:01 ΑΜ 

ΩΠ 40 λεπτά από το πουθενά τώρα έχω 1 ευρώ και 20 λεπτά. Ζωάρα. Πώς προτείνετε να τα ξοδέψω; Κονσερβούλα αρακά, γίγαντες ή τόνο;

 

Θα πας να πολεμησεις την Ουκρανια μαζι με τους ρωσσους?

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Kara said:

 

Θα πας να πολεμησεις την Ουκρανια μαζι με τους ρωσσους?

Όχι καλέ χαχα 💀

Είναι τρελή είναι τρελή τι σκατά λέει μωρέ για εγκυμοσύνες και τα λοιπά; Βλέπει μια ταινία μετά ανοίγει στριμ και λέει έπαθα αυτό κι αυτό. Τράβα παραγωγίσου, πονηρό θηλυκό. Τέσπα τα λέμε σε κάνα μεταπτυχιακό πρόγραμμα.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now



×
×
  • Create New...