Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

3 minutes ago, Amenadiel said:

Το discord ειναι down?


Ναι, δεν πάνε πουθενά τα μηνύματα μου. Γάμησε τα κι άφησε τα και ξαναγάμησε τα, νέκρωσε τα, ανάστησε τα και ξαναγάμησε τα. Δεν πειράζει μωρέ.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Dystopia7 said:


Ναι, δεν πάνε πουθενά τα μηνύματα μου. Γάμησε τα κι άφησε τα και ξαναγάμησε τα, νέκρωσε τα, ανάστησε τα και ξαναγάμησε τα. Δεν πειράζει μωρέ.

Οκ ευχαριστω για την αμεση απαντηση

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9/3/22 10:26AM 
Άλλη μια μια σχεδόν παραγωγική μέρα προστέθηκε στο βιογραφικό μου. Δυστυχώς δεν είμαι σε φάση για σκληρό διάβασμα Μαθηματικών 7/7, αλλά συνεχίζω να ελπίζω για κάτι καλύτερο. Don't give up όπως λέμε στο χωριό μου το Texas. Θα συνεχίσω την πάραξη περιεχομένου, γιατί στην τελική σε τούτη την φάση μόνο αυτό με γεμίζει. Κι ας έχω εκατομμύρια μισητές. Δεν επικεντρώνομαι σ'αυτούς αλλά στους δεκάδες θαυμαστές επισήμως. Πονάτε; 21 συνδρομητές στο YT και 6 ακόλουθους στο Twitter. Και θα βάλω και αυτούς που ξέρω irl (that is to say in real life) που ξέρουν ότι εγώ είμαι ένας υπέροχος άνθρωπος καθόλου απολυτάρχης ή τεχνοκράτης σίγουρα χαχα μην σας περάσει καμιά πονηρή ιδέα από το μυαλό 

Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, Dystopia7 said:

9/3/22 10:26AM 
Άλλη μια μια σχεδόν παραγωγική μέρα προστέθηκε στο βιογραφικό μου. Δυστυχώς δεν είμαι σε φάση για σκληρό διάβασμα Μαθηματικών 7/7, αλλά συνεχίζω να ελπίζω για κάτι καλύτερο. Don't give up όπως λέμε στο χωριό μου το Texas. Θα συνεχίσω την πάραξη περιεχομένου, γιατί στην τελική σε τούτη την φάση μόνο αυτό με γεμίζει. Κι ας έχω εκατομμύρια μισητές. Δεν επικεντρώνομαι σ'αυτούς αλλά στους δεκάδες θαυμαστές επισήμως. Πονάτε; 21 συνδρομητές στο YT και 6 ακόλουθους στο Twitter. Και θα βάλω και αυτούς που ξέρω irl (that is to say in real life) που ξέρουν ότι εγώ είμαι ένας υπέροχος άνθρωπος καθόλου απολυτάρχης ή τεχνοκράτης σίγουρα χαχα μην σας περάσει καμιά πονηρή ιδέα από το μυαλό 

 

Θεωρω οτι αμα πηδηξεις απο το 5ο οροφο ενος κτιριου ο μεσος ορος IQ θα ανεβει κατα 50 μοναδες. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Kara said:

 

Θεωρω οτι αμα πηδηξεις απο το 5ο οροφο ενος κτιριου ο μεσος ορος IQ θα ανεβει κατα 50 μοναδες. 

Πιθανότατα αφού 1) θα επιβιώσω και 2) θα προστεθώ κι εγώ στο δείγμα. 

Link to comment
Share on other sites

10/03/22 σήμερα με μηδενική όρεξη για περιεχόμενο. Δυστυχώς ή ευτυχώς η ζωή ενός youtuber/streamer/influencer//καθηγητή/demon investor είναι πολύ πιο δύσκολη τελικά. Θα συνεχίσω όμως, γιατί αυτό το χαρτί μου έδωσε η πουτάνα η ζωή, όποτε με αυτό θα πορευθώ. Δεν ξέρω καν αν υπάρχει η λέξη πορευθώ, αν δεν υπάρχει, μόλις την δημιούργησα. Γιατί ξέρετε, είμαι δημιουργός. Επίσης o φίλος μου ο @Fortunaθα με βάλει στην θέση μου, αν χρησιμοποιώ περισσότερα κόμματα απ'όσα πρέπει. Περπατάμε.



11/03/22 6:56 ΑΜ Πονάτε πιθανότατα αφού άλλη μια μέρα προστίθεται επισήμως στο βιογραφικό-ιστορικό μου. Το μενού σήμερα έχει ΚΕΠ, μανάβικο και βολτούλα. Επειδή ξέρετε ό,τι αγγίζω πάει πρώτο, κοπέλα μου, κι ας μην το κάνεις κοινοποίηση. Στα σοβαρά τώρα, εύχομαι τα χειρότερα στο e-shop, επειδή βρήκα μνήμες για την μητρική του καταραμένου υπολογιστή, αλλά δυστυχώς για μένα κι ευτυχώς για εσάς, ποιος θα το πίστευε, αλλά τελείωσαν τα τεμάχια λέει! Πώς να μην τελειώσουν γαμώ τον ΣΙΣΤΟ σας, αφού από τα πάντα έχετε και καλά ένα τεμάχιο γαμώ τις διαμεσολαβήσεις σας (δεν ξέρω πως γράφεται η λέξη και δεν με ενδιαφέρει, έχω κι άλλα πράγματα να κάνω στην ζωή μου, όπως για παράδειγμα να ερευνήσω ποια πιθανότατα θα είναι η νέα μορφή του gohan στην νέα ταινία Dragoball Super: Super Hero). Αυτά για τώρα και δεν θα συνεχίσω αργότερα, επειδή αυτό το φόρουμ είναι πιο νεκρό από το πουλί μου. Δεν μισώ, απλά περιγράφω την πραγματικότητα.


3:51 ΜΜ Δεν ξέρω, δεν ξέρω πάλι βόλτα το απόγευμα για να πάρω φρούτα και λαχανικά από τον Σκλαβενίτη. Ελπίζω να βρω ακριβώς αυτά που θέλω, αλλιώς θα την πληρώσει κάποιος Πακιστανός ή Σουηδός. Αυτά που λέτε.. τα λέμε μετά τα ψώνια :forever_alone_like_a_boss:

Edited by Dystopia7
σουηδια = πακισταν απο σημερα
Link to comment
Share on other sites


8:52 ΠΜ Δείτε δείτε πως τα φέρνει η πουτάνα η ζωή τελικά όντως τα είπαμε μετά από μερικές ώρες. Απίστευτο. Τέσπα μπόλικα λαχανικά, δυστυχώς όχι πολλά φρούτα, οπότε ΞΕΧΑΣΤΕ την αποτοξίνωση για το επόμενο τριήμερο. Σημαντικό play να μην πάρω την κάτω βόλτα, αφού συνήθως αν δεν έχω το 10/10 φαγητό πλακώνομαι στο 0/10 επειδή είναι πιο εθιστικό επίσης επειδή είμαι της υπερβολής αλλά ξερεις κοπελα μου τι λενε "The Sith always deal in absolutes" :PAVLOKOURASES:

Link to comment
Share on other sites

On 3/11/2022 at 8:53 PM, Dystopia7 said:


8:52 ΠΜ Δείτε δείτε πως τα φέρνει η πουτάνα η ζωή τελικά όντως τα είπαμε μετά από μερικές ώρες. Απίστευτο. Τέσπα μπόλικα λαχανικά, δυστυχώς όχι πολλά φρούτα, οπότε ΞΕΧΑΣΤΕ την αποτοξίνωση για το επόμενο τριήμερο. Σημαντικό play να μην πάρω την κάτω βόλτα, αφού συνήθως αν δεν έχω το 10/10 φαγητό πλακώνομαι στο 0/10 επειδή είναι πιο εθιστικό επίσης επειδή είμαι της υπερβολής αλλά ξερεις κοπελα μου τι λενε "The Sith always deal in absolutes" :PAVLOKOURASES:

 

Η πρωη μου της αρεσε να της γλειφεις τα πατουσια ενω ξαπλωνε και εβλεπε ταινιες, θες να στην στειλω; 

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Kara said:

 

Η πρωη μου της αρεσε να της γλειφεις τα πατουσια ενω ξαπλωνε και εβλεπε ταινιες, θες να στην στειλω; 


  Γεια σου Κάρα. Φοβερή δουλειά τόσο στο detroit: become human όσο και στο boruto. Γενικά αποφεύγω πατούσες και όλα τα σχετικά να ξέρεις, γιατί έχω μετατραυματικό στρες από τα δικά μου  σπειροειδή/ελικοειδή μεγάλα νύχια. Τώρα αν την ενδιαφέρουν κρυστάλλινα μπάνια, στείλε την. Α και να φοράει μάσκα ύπνου (ιδανικά με λογότυπο της εταιρείας μου).

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Dystopia7 said:


  Γεια σου Κάρα. Φοβερή δουλειά τόσο στο detroit: become human όσο και στο boruto. Γενικά αποφεύγω πατούσες και όλα τα σχετικά να ξέρεις, γιατί έχω μετατραυματικό στρες από τα δικά μου  σπειροειδή/ελικοειδή μεγάλα νύχια. Τώρα αν την ενδιαφέρουν κρυστάλλινα μπάνια, στείλε την. Α και να φοράει μάσκα ύπνου (ιδανικά με λογότυπο της εταιρείας μου).

 

Εχει ωραια ποδια στο λεω απλα.

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Kara said:

 

Εχει ωραια ποδια στο λεω απλα.


Δεν έχει σημασία. Θα κάνω προβολή της δικιάς μου ανασφάλειας πάνω στα δικά της πόδια, οπότε ξέχασε το. Εκτός αν φτιάξω τα δικά μου. Λες να βάλω ψεύτικα νύχια αφού βγάλω τα τερατουργήματα; Επίσης βρίσε λίγο, mxc είναι εδώ.

Link to comment
Share on other sites

--------


Δώστε καμιά προβολή ρε γύφτοι. Ντροπή σας να μην τιμήσετε το κανάλι ενός μέλους που έχει παράξει τόσο περιεχόμενο εδώ μέσα. Ντροπή σας.

Link to comment
Share on other sites

Φαντάσου μη ειρωνικά να μην στακάρεις ηλεκτρονικά τούτες τις παράξενες και πολύ επικίνδυνες μέρες ελμαο

 

30 proboles sas parakalo exw stomata na taisw :DDDDDDDDDDD

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...