Jump to content

Συνελήφθησαν Ο Νίκος Μιχαλολιάκος Και Ο Ηλίας Κασιδιάρης


Frank

Recommended Posts

min tsakwneste mpikan fulaki me isovia klp? oxi akoma einai i arxi

i kuvernisi paei na kserizwsei tin XA me psefties kai di8en stoixeia ta opoia einai kleista gia to koino dld den uparxoun

pane na paroun tis psifous pisw stin ND

Link to comment
Share on other sites

min tsakwneste mpikan fulaki me isovia klp? oxi akoma einai i arxi

i kuvernisi paei na kserizwsei tin XA me psefties kai di8en stoixeia ta opoia einai kleista gia to koino dld den uparxoun

pane na paroun tis psifous pisw stin ND

Μωρέ τα στοιχεία υπάρχουν λίγο να ψάξει κανείς τα γεγονότα άλλο που έκαναν τα στραβά μάτια τόσο καιρό αλλά ναι ο απώτερος σκοπός ήταν να γυρίσουν στο μαντρί οι ψοφοφόροι τους.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως τα κανάλια της διαφθοράς μιλάνε για τόσο άσχετα πράγματα και εκτοξεύουν τόση υπερβολική λάσπη που με κάνουν να πιστεύω οτι για μα τα πιστέψει κανείς τα όσα λένε ή μαλάκας θα πρέπει να ειναι ή να ήταν κλεισμένος σε τρελοκομείο για την τελευταία τριετία.

Link to comment
Share on other sites

Και ο Δένδιας που απειλούσε με μηνύσεις στον Guardian όταν έγραψε ευθέως για τις σχέσεις ΕΛΑΣ - Χ.Α σήμερα πανηγυρίζει χαχαχαχα

 

Δεν μπορώ απλά γελάω με το όσους πιστέψουν ότι απόψε πέθανε ο φασισμός, θέλει πολλή δουλειά ακόμα.

Link to comment
Share on other sites

Μωρέ τα στοιχεία υπάρχουν λίγο να ψάξει κανείς τα γεγονότα άλλο που έκαναν τα στραβά μάτια τόσο καιρό αλλά ναι ο απώτερος σκοπός ήταν να γυρίσουν στο μαντρί οι ψοφοφόροι τους.

O skopos agiazi ta mesa :P

 

Elpizo na sapisoun stin filaki ta nazistika mounopana!

Link to comment
Share on other sites

O skopos agiazi ta mesa :P

Elpizo na sapisoun stin filaki ta nazistika mounopana!

Σου έχουν παραχωρήσει το acc του Cobra και γράφεις φθηνές μαλακίες. Εγώ ξέρω οτι με το συμβάν η Χ.Α. υπερδυναμώθηκε παρά αποδυναμώθηκε. Αν και ήμουν έτοιμος να ψηφίσω Σαμαρά τώρα η ψήφος πάει στη Χ.Α. όπως και αν αυτή τρέχει δίχως τον αρχηγό της. Προβατάρες των τηλεοράσεων.
Link to comment
Share on other sites

Tous eri3an oi masonikes organoseis, kai kala tous kanane.

 

Egw pistevw valtos itane o dolofonos tou Fisa gia na pesei i XA, meta propagandistikos polemos enantion XA apo ta kanalia (pou ta elenxoun masonoi pali)

Link to comment
Share on other sites

Μωρέ τα στοιχεία υπάρχουν λίγο να ψάξει κανείς τα γεγονότα άλλο που έκαναν τα στραβά μάτια τόσο καιρό αλλά ναι ο απώτερος σκοπός ήταν να γυρίσουν στο μαντρί οι ψοφοφόροι τους.

μια ερώτηση ...

αφού υπήρχαν τόσο καιρό στοιχεία κτλπ γιατί άφησαν την ΧΑ να ανέβει τόσο πολύ?

το πιο λογικό αφού από την αρχή μισούσαν ήταν να τους θέσουν εκτός βουλής κτλπ με την μια ...

 

όσο για τα κανάλια δεν μπορώ να περιγράψω το πόσο πολύ έχω γελάσει με ορισμένους δημοσιογράφους που θεωρούσα και γαμάτους ..

απλά εμετικοί ...

ΑΙΣΧΟΣ ..

Link to comment
Share on other sites

Tous eri3an oi masonikes organoseis, kai kala tous kanane.

 

Egw pistevw valtos itane o dolofonos tou Fisa gia na pesei i XA, meta propagandistikos polemos enantion XA apo ta kanalia (pou ta elenxoun masonoi pali)

Ευτυχώς υπάρχουν και άτομα που δεν τρώνε το κουτόχορτο των τηλεοράσεων να λες. Αντί λοιπόν να μας πουν γιατί τόσο καιρό η ''' δημοκρατία '' τους δεν έπραττε τίποτα και εντελώς ξαφνικά θυμήθηκαν την Χ.Α. Αντί να μας πουν για τα οικονομικά εγκλήματα του ΠΑΣΟΚ και των αναφερόμενων στις λίστες Λαγκάρντ , αντί να κλείσουν στη φυλακή τον Τσουκάτο με τις μίζες της Siemens, τον Παπανδρέου με το λεφτα υπάρχουν τον Παπακωσταντίνου και ΣΙΑ θυμήθηκαν εντελώς ξαφνικά οτι υπάρχει και ο Μιχαλολιάκος.
Link to comment
Share on other sites

Ευτυχώς υπάρχουν και άτομα που δεν τρώνε το κουτόχορτο των τηλεοράσεων να λες. Αντί λοιπόν να μας πουν γιατί τόσο καιρό η ''' δημοκρατία '' τους δεν έπραττε τίποτα και εντελώς ξαφνικά θυμήθηκαν την Χ.Α. Αντί να μας πουν για τα οικονομικά εγκλήματα του ΠΑΣΟΚ και των αναφερόμενων στις λίστες Λαγκάρντ , αντί να κλείσουν στη φυλακή τον Τσουκάτο με τις μίζες της Siemens, τον Παπανδρέου με το λεφτα υπάρχουν τον Παπακωσταντίνου και ΣΙΑ θυμήθηκαν εντελώς ξαφνικά οτι υπάρχει και ο Μιχαλολιάκος.

Πλάκα κάνεις ? Ολόκληρη τρομοκρατική οργάνωση είχε στήσει ...

αχαχα πόσο σούργελα?

 

http://www.youtube.com/watch?v=g0Z-socjJjw&feature=youtu.be

 

Μόνο εμένα μου φαίνεται στημένο ?

Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν φαίνεται σε εσένα μόνο στημένο. Φαίνεται σε όσους διαθέτουν έστω και ελάχιστη λογική είτε αυτοί είναι χρυσαυγιτες είτε όχι. A.Tσίπρας: «Ο Μιχαλολιάκος απειλεί τον Σαμαρά»

Edited by Godrics
Link to comment
Share on other sites

Μωρέ τα στοιχεία υπάρχουν λίγο να ψάξει κανείς τα γεγονότα άλλο που έκαναν τα στραβά μάτια τόσο καιρό αλλά ναι ο απώτερος σκοπός ήταν να γυρίσουν στο μαντρί οι ψοφοφόροι τους.

Xarikes twra e??Pleon tha mporeis na spazeis kai na rimazeis kai an katastrefeis ksana ksenes periousies xwris kanenas na s leei tpt Gratz re...

are sfaliares p thelete...

Link to comment
Share on other sites

Σου έχουν παραχωρήσει το acc του Cobra και γράφεις φθηνές μαλακίες. Εγώ ξέρω οτι με το συμβάν η Χ.Α. υπερδυναμώθηκε παρά αποδυναμώθηκε. Αν και ήμουν έτοιμος να ψηφίσω Σαμαρά τώρα η ψήφος πάει στη Χ.Α. όπως και αν αυτή τρέχει δίχως τον αρχηγό της. Προβατάρες των τηλεοράσεων.

Ti les more kai esy einai logos aytos na psifizis auto to koma?

 

Mou lete oli gia istories sinomosias kai apo antidrasi tha psifiso x.a?

 

Poia einai ta provata; huh arketa asxolithika me anthropous pou den exoun politiko ypovathro kai den milao gia komatoskyla.

 

Eseis tou nd opws strosate na koimithite em vevaia dn yparxh alo deksio koma ti alo na psifisis kai esy. pfff

Edited by •Cobra•
Link to comment
Share on other sites

Xarikes twra e??Pleon tha mporeis na spazeis kai na rimazeis kai an katastrefeis ksana ksenes periousies xwris kanenas na s leei tpt Gratz re...

are sfaliares p thelete...

Έλα να μου τις δώσεις.

 

Μη βουρκώσετε e-neonazis. Όταν σας έλεγα ότι το παιχνιδάκι που παίζετε εδώ πέρα είναι πιο σοβαρό από όσο νομίζετε μου λέγατε ότι είμαι απλά προβοκάτορας κλπ κλπ, τώρα που αποδείχτηκαν όλα όσα έλεγα λέτε ότι είναι προπαγάνδα της τηλεόρασης, πραγματικά αυτοκτονήστε.

Link to comment
Share on other sites

Α και κάτι άλλο γελάω με τις συγκρίσεις της 17Ν με αυτά τα ανθρωπάκια. Οι άλλοι τουλάχιστον τα παραδέχτηκαν όλα και ειδικά ο Κουφοντίνας που ανέλαβε πλήρως την ευθύνη, ψηφίστε τους ούτως ή άλλως εσείς τους οπλίσατε με τα μαχαίρια. Καμία τύψη για τη δολοφονία του Φύσσα;

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...