Jump to content

Συνελήφθησαν Ο Νίκος Μιχαλολιάκος Και Ο Ηλίας Κασιδιάρης


Frank

Recommended Posts

'Ασχετο και εκτός θέματος.

 

Ε; Μάλλον εσύ είσαι λίγο εκτός, δες τι σχόλιο έκανε ;p

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά με αηδιάζει σύσσωμο το τωρινό πολιτικό σύστημα, βουλευτές σε ρόλο βολευτών, βουλευτές σε ρόλο υπαλλήλων που νομοθετούν κατ'επιταγήν της τρόικα, βουλευτές ΟΙ ΟΠΟΙΟΙ ΜΑΣ ΕΦΕΡΑΝ ΕΔΩ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΦΕΡΑΝ ΣΗΜΕΡΑ και δεν έχει τιμωρηθεί ΠΟΤΕ κανείς. Τα παπαγαλάκια ασχολίαστο νομίζω πλέον ούτε τα δεκάχρονα δεν τους πιστεύουν. Τα λέει καλύτερο η 17 Ν στο 31ο λεπτό και μετά http://www.youtube.com/watch?v=x4aV_IR-7TE

σε ένα σημείο λέει : 

 

(Τα τηλεοπτικά παράθυρα μετατρέπονται σε δικαστήρια που βγάζουν αποφάσεις) σας θυμίζει κάτι ;

Edited by Godrics
Link to comment
Share on other sites

ρε φίλε σοβαρά λες σε εμένα πως ξημεροβραδιάζομαι εδώ μέσα ενώ εγώ το μόνο που κάνω είναι να βγάζω σε ένα μήνα όσα εσύ δεν έχεις βγάλει σε όλη σου την ζωή ..

 ( από εδώ μέσα ) το χειρότερο ? την ίδια στιγμή που εσύ έγλυφες τα αρχίδια του μαχτορ να σε κάνει πάλι gold ... χαχαχα πραγματικά εμετικός ...

και μιλάω για τα πμ που του έστελνες τι θα γίνει τελικα με το προμοτε μου? και τα λοιπα όταν μας έλεγες πως ουτε καν σε ενδιαφέρει και το έπαιζες υπεράνω ... χαχαχα πραγματικά γελάω μαζί σου

Του έγλειψα τα αρχίδια; Βάλε τα pm να δει ο κόσμος τι του πα. Το μόνο που τον ρώτησα ήταν τι θα γίνει με το promo σε 1 pm γιατί με είχε γραμμένο στα αρχίδια του επί 2 βδομάδες ενώ το poll είχε πάει 50-0. Ο πραγματικά ελεεϊνός καραγκιόζης εδώ μέσα είσαι εσύ που παρόλο που το παίζεις legendary δε με νοιάζει και όλα αυτά δε χάνεις ευκαιρία να μάθεις όλα τα ρουφιανιλίκια από τον άλλο τον αρχιρουφιάνο που έχει μοιράσει όλα τα pm του Maxtor δεξιά και αριστερά. 

 

Τα λεφτά πώς τα βγάζεις; Μεροκαματάκι από τη Χρυσή Αυγή ή με τα clopyrights;

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά με αηδιάζει σύσσωμο το τωρινό πολιτικό σύστημα, βουλευτές σε ρόλο βολευτών, βουλευτές σε ρόλο υπαλλήλων που νομοθετούν κατ'επιταγήν της τρόικα, βουλευτές ΟΙ ΟΠΟΙΟΙ ΜΑΣ ΕΦΕΡΑΝ ΕΔΩ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΦΕΡΑΝ ΣΗΜΕΡΑ και δεν έχει τιμωρηθεί ΠΟΤΕ κανείς. Τα παπαγαλάκια ασχολίαστο νομίζω πλέον ούτε τα δεκάχρονα δεν τους πιστεύουν. Τα λέει καλύτερο η 17 Ν στο 31ο λεπτό και μετά http://www.youtube.com/watch?v=x4aV_IR-7TE

σε ένα σημείο λέει : 

 

(Τα τηλεοπτικά παράθυρα μετατρέπονται σε δικαστήρια που βγάζουν αποφάσεις) σας θυμίζει κάτι ;

Δε ξέρω είναι η πρώτη φορά που θα συμφωνήσω στα πάντα που είπες. Δεν υπάρχουν τα κόμματα που υπήρχαν στον 20ο αιώνα, πλέον είναι απλά υπάλληλοι που νομοθετούν για τα συμφέροντα πολυεθνικών όπως σωστά είπες.

Link to comment
Share on other sites

Hmoun me ton giannh kai pezame ena pexnidi mou leei pio einai to pio sovaro koma gia na psifis stin Ellada xrysh aygh tou lew amesos tin apantisi mou. Loipon fasistakia eiste eidh sto ypogeio sto sirtari ekino pou petsikari parafisa kati poutses parte tes sto spiti me nero sto tigani gia 20lepta.... FATETA poutses einai den einai skata. :happyforever:

Edited by •Cobra•
Link to comment
Share on other sites

Hmoun me ton giannh kai pezame ena pexnidi mou leei pio einai to pio sovaro koma gia na psifis stin Ellada xrysh aygh tou lew amesos tin apantisi mou. Loipon fasistakia eiste eidh sto ypogeio sto sirtari ekino pou petsikari parafisa kati poutses parte tes sto spiti me nero sto tigani gia 20lepta.... FATETA poutses einai den einai skata. :happyforever:

Na paroune ligo xrwma prwta??

Link to comment
Share on other sites

Του έγλειψα τα αρχίδια; Βάλε τα pm να δει ο κόσμος τι του πα. Το μόνο που τον ρώτησα ήταν τι θα γίνει με το promo σε 1 pm γιατί με είχε γραμμένο στα αρχίδια του επί 2 βδομάδες ενώ το poll είχε πάει 50-0. Ο πραγματικά ελεεϊνός καραγκιόζης εδώ μέσα είσαι εσύ που παρόλο που το παίζεις legendary δε με νοιάζει και όλα αυτά δε χάνεις ευκαιρία να μάθεις όλα τα ρουφιανιλίκια από τον άλλο τον αρχιρουφιάνο που έχει μοιράσει όλα τα pm του Maxtor δεξιά και αριστερά. 

 

Τα λεφτά πώς τα βγάζεις; Μεροκαματάκι από τη Χρυσή Αυγή ή με τα clopyrights;

χαχαχα έλα έχει γέλιο να προσπαθείς να πείσεις ... επίσης έχει περισσότερο ακόμη που σε τσούζει η αλήθειά και αντιδράς έτσι ...

για τα χρήματα που αναφέρεις θα ήθελες πολύ να έχεις τις γνώσεις και το project που έχω κάνει εγώ και ας μην έχω διδαχθεί ποτέ τίποτα σχετικό ...

για τα υπόλοιπα δεν έχω κάτι να σχολιάσω απλώς μου άρεσε πως το έπαιζες υπεράνω και στην τελικά ζήταγες προμο για να σπαταλήσεις τις ατελείωτες ώρες της μιζέριας σου κάπου ...

Edited by NeverMore™
Link to comment
Share on other sites

χαχαχα έλα έχει γέλιο να προσπαθείς να πείσεις ... επίσης έχει περισσότερο ακόμη που σε τσούζει η αλήθειά και αντιδράς έτσι ...

για τα χρήματα που αναφέρεις θα ήθελες πολύ να έχεις τις γνώσεις και το project που έχω κάνει εγώ και ας μην έχω διδαχθεί ποτέ τίποτα σχετικό ...

για τα υπόλοιπα δεν έχω κάτι να σχολιάσω απλώς μου άρεσε πως το έπαιζες υπεράνω και στην τελικά ζήταγες προμο ...

Ζήτησα promo χωρίς να γλείψω κανέναν όπως και να χει, εκτός αν θεωρείται η ερώτηση που έκανα γλείψιμο. Πραγματικά κακομοίρης αν νομίζεις ότι με νοιάζει όντως μία θέση εδώ μέσα θα ζητήσω το demote μου αυτή τη στιγμή. Όπως σου ξαναείπα δε θέλω να πείσω κανέναν, ζήτησα promo in public στη τελική και εσύ ψήφισες ναι αν θυμάμαι καλά άρα τι μου ζητάς και τα ρέστα από πάνω;

Link to comment
Share on other sites

Ο άλλος ο καημένος πήγε και μου κανε - rep στο πιο άκυρο post που μπορούσε χαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Ο άλλος ο καημένος πήγε και μου κανε - rep στο πιο άκυρο post που μπορούσε χαχαχαχα

Epidi mporw...apla ;)

Kaimeno..Den tha s po pion na peis...To katalaves apo monos sou..Opos ipes eksipno palikari ise 

Salta kai gamisou twra ;)

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ζήτησα promo χωρίς να γλείψω κανέναν όπως και να χει, εκτός αν θεωρείται η ερώτηση που έκανα γλείψιμο. Πραγματικά κακομοίρης αν νομίζεις ότι με νοιάζει όντως μία θέση εδώ μέσα θα ζητήσω το demote μου αυτή τη στιγμή. Όπως σου ξαναείπα δε θέλω να πείσω κανέναν, ζήτησα promo in public στη τελική και εσύ ψήφισες ναι αν θυμάμαι καλά άρα τι μου ζητάς και τα ρέστα από πάνω;

ποια ρέστα ζήτησα? απλώς το ανέφερα σαν τραγικό γιατί είπες πως ξημεροβραδιάζομαι  εδώ μέσα κτλπ ενώ στην ουσία εσύ είσαι αυτός που το κάνει και συγκεκριμένα κερδίζοντας ένα μηδενικό σε αντίθεση με εμένα ... 

τεσπα βαριέμαι να το συνεχίσω είναι ξεκάθαρο πλέον ... 

αρκετά γέλασα για απόψε αύριο πάλι ... 

καληνύχτα κύριοι 

Link to comment
Share on other sites

Epidi mporw...apla ;)

Kaimeno..Den tha s po pion na peis...To katalaves apo monos sou..Opos ipes eksipno palikari ise 

Salta kai gamisou twra ;)

Θα στη χαρίσω με ένα - rep απλά, αλλά συνέχισε το και θα φύγεις για άλλες μακρινές εξωτικές πολιτείες.

Link to comment
Share on other sites

ποια ρέστα ζήτησα? απλώς το ανέφερα σαν τραγικό γιατί είπες πως ξημεροβραδιάζομαι  εδώ μέσα κτλπ ενώ στην ουσία εσύ είσαι αυτός που το κάνει και συγκεκριμένα κερδίζοντας ένα μηδενικό σε αντίθεση με εμένα ... 

τεσπα βαριέμαι να το συνεχίσω είναι ξεκάθαρο πλέον ... 

αρκετά γέλασα για απόψε αύριο πάλι ... 

καληνύχτα κύριοι 

Βρε μαλάκα είσαι σοβαρός τώρα; Αυτό που λες μπορείς να το πεις σε οποιονδήποτε άλλο εκτός από μένα ειλικρινά όμως ;p Το promo μου παίζει να ταν από τα λίγα που έγιναν αξιοκρατικά και δίκαια και το ξέρεις ότι απλά έβγαλες κόμπλεξ πριν. Τέλος πάντων σου ζητάω συγγνώμη που σε είπα εγκάθετο από τα χρυσά αυγά πριν όντως δε γράφεις πολύ εδώ μέσα.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...