Jump to content

Συνελήφθησαν Ο Νίκος Μιχαλολιάκος Και Ο Ηλίας Κασιδιάρης


Frank

Recommended Posts

Εγώ χωρίς να κάνω κανένα σχόλιο για τη δικαιοσύνη , θέλω να σταθώ στο εξής : http://www.real.gr/DefaultArthro.aspx?page=arthro&id=264641&catID=11]. Σαμαράς:Δικαιοσύνη, σταθερότητα, όχι εκλογές .

 

´Οπως πολύ καλά γνωρίζετε η Χ.Α. απείλησε με παραίτηση των βουλευτών της προκειμένου να προκληθούν εκλογές. Η ερώτησή μου είναι γιατί δεν το έχει κάνει ήδη ο ΤΣΥΡΙΖΑ αυτό που κατέχει πολύ μεγαλύτερα ποσοστά και σύμφωνα με δημοσκοπήσεις εμφανίζεται και πρώτος. Τελικά είναι και ο ΤΣΥΡΙΖΑ χωμένος στο μνημονιακό μέτωπο κορίτσια και ας υποδύεται το αντίθετο.

Edited by Godrics
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Η Ν.Δ κύριοι θα είναι η κερδισμένη των εκλογών, έστησε τεράστιο επικοινωνιακό παιχνιδί μία βδομάδα τώρα και οι συριζαίοι μείναν πίσω σε αυτό. Καλά οι ΠΑΣΟΚοι θα κατέβουν μαζί με τη Ν.Δ δεν υπάρχει περίπτωση να στε σίγουροι. Σκατά σε όλους τους αυτό λέω εγώ και θα το φωνάζω όσο μπορώ, απλά ΣΚΑΤΑ.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ χωρίς να κάνω κανένα σχόλιο για τη δικαιοσύνη , θέλω να σταθώ στο εξής : http://www.real.gr/DefaultArthro.aspx?page=arthro&id=264641&catID=11]. Σαμαράς:Δικαιοσύνη, σταθερότητα, όχι εκλογές .

 

´Οπως πολύ καλά γνωρίζετε η Χ.Α. απείλησε με παραίτηση των βουλευτών της προκειμένου να προκληθούν εκλογές. Η ερώτησή μου είναι γιατί δεν το έχει κάνει ήδη ο ΤΣΥΡΙΖΑ αυτό που κατέχει πολύ μεγαλύτερα ποσοστά και σύμφωνα με δημοσκοπήσεις εμφανίζεται και πρώτος. Τελικά είναι και ο ΤΣΥΡΙΖΑ χωμένος στο μνημονιακό μέτωπο κορίτσια και ας υποδύεται το αντίθετο.

Δεν είναι πάντως καλά ενημερωμένος όποιος έκανε τo σχόλιο γιατί δε θα γίνουν εθνικές εκλογές σε περίπτωση που παραιτηθούν τα χρυσά αυγά αλλά επαναληπτικές μόνον στις περιφέρειες που είχαν βουλευτή.

Edited by Nikoloudos7
Link to comment
Share on other sites

Αντε σειρα εχει  ο Παπανδρεου , Σαμαρας , Βενιζελος Παπακωσταντινου και ΣΙΑ

sure ..

δεν παιζει αυτο ...

 

Στις επομενες εκλογες θα ψηφισω Χρυση Αυγη για να εχει λιγο ενδιαφερον .. :Ρ

Link to comment
Share on other sites

Με όλα αυτά έγινε ένας μεγάλος αποπροσανατολισμος του Ελληνα. Ξαφνικα ξεχασαμε τα 25 ευρω για νοσηλεια , τα χαρατσια που ερχονται στα ακινητα  και ολα  τα σχετικα  που ελεγαν αυτες τις μερες και ασχολούμαστε ολοι με 15 σκουπιδια που θεωρουνται "διδακτορες , ναζιστες " , δεν λεω πως δεν ειναι αλλα και αυτο που κανει η ΝΔ και το ΠΑΣΟΚ αντιστοιχα τα τελευταια 4 χρονια δεν το λες και δημοκρατια. ΓΙα το Συριζα δεν μπορω να πω , δεν εχει κυβερνησει ακομα να δουμε τι κουμαδες ειναι και αυτοι. Απο ολο αυτο οπως ειπε και καποιος παραπανω θα βγει κερδισμενη η ΝΔ καθως ολοι οι μπετοβλακες 70χρονοι η τιποτα 20χρονα που δεν ξερουν τι τους γινετε θα φανε την καραμελα που τους δινουν και θα πανε να τους ψηφισουν αν θα γινουν εκλογες

Link to comment
Share on other sites

Με όλα αυτά έγινε ένας μεγάλος αποπροσανατολισμος του Ελληνα. Ξαφνικα ξεχασαμε τα 25 ευρω για νοσηλεια , τα χαρατσια που ερχονται στα ακινητα  και ολα  τα σχετικα  που ελεγαν αυτες τις μερες και ασχολούμαστε ολοι με 15 σκουπιδια που θεωρουνται "διδακτορες , ναζιστες " , δεν λεω πως δεν ειναι αλλα και αυτο που κανει η ΝΔ και το ΠΑΣΟΚ αντιστοιχα τα τελευταια 4 χρονια δεν το λες και δημοκρατια. ΓΙα το Συριζα δεν μπορω να πω , δεν εχει κυβερνησει ακομα να δουμε τι κουμαδες ειναι και αυτοι. Απο ολο αυτο οπως ειπε και καποιος παραπανω θα βγει κερδισμενη η ΝΔ καθως ολοι οι μπετοβλακες 70χρονοι η τιποτα 20χρονα που δεν ξερουν τι τους γινετε θα φανε την καραμελα που τους δινουν και θα πανε να τους ψηφισουν αν θα γινουν εκλογες

Μα είναι νοσταλγοί της Χούντας και του Χίτλερ αλλά δεν έχει σημασία αυτό. Και ναι δεν αντιλέω στα υπόλοιπα μακάρι να τιμωρηθούν και οι υπόλοιποι αλλά αρχίδια έβγαλαν μπροστά τον Άκη και τον Παπακωνσταντίνου και θα την πληρώσουν μόνο αυτοί να σαι σίγουρος για αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Εσύ νικολούδος τι ακριβώς ψηφίζεις ? ( Εγώ ήμουν με ΝΔ τις προηγούμενες εκλογές. ).

του στησίματος και εσύ 

Link to comment
Share on other sites

του στησίματος και εσύ 

Τουλάχιστον έχω το θάρρος ( και το θράσος :P ) να το λέω ... δεν κρύβομαι, ούτε το παίζω ψευτοαριστερός 20χρονος που εκλογικά είναι παρθένος :P

Link to comment
Share on other sites

Giati pios anedikse tin x.a;

 

Pios elege oti ftene i metanastes gia tin oikonomiki krisi pios elege oti i x.a voythai tous polites ston agio panteleimona pou exoune piksi stous metanastes? Ayta einai aytonohta oti ta media mas kanoun oti theloun.

 

Kai episeis krima pou vlepw metanastes na ypostirizoun x.a kai milao gia edw sto forum.

Link to comment
Share on other sites

Τουλάχιστον έχω το θάρρος ( και το θράσος :P ) να το λέω ... δεν κρύβομαι, ούτε το παίζω ψευτοαριστερός 20χρονος που εκλογικά είναι παρθένος :P

πάλι καλά να λες ... να υποθέσω και ο μπαμπάς και η παππούς σου ΝΔ ψηφίζουν ? 

Link to comment
Share on other sites

Παππούς ΠΑΣΟΚ, Πατέρας ΛΑΟΣ, εγώ βγήκα περίεργος.

πάντως έχεις ένα θέμα με τα

 
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...