Jump to content

Συνελήφθησαν Ο Νίκος Μιχαλολιάκος Και Ο Ηλίας Κασιδιάρης


Frank

Recommended Posts

Θα αθωωθούν αδερφέ, σοβαρά πιστεύεις ότι θα στηναν όλο αυτό το σόου αν δεν ήταν ατράνταχτα τα στοιχεία; Μπορείς να το βάζεις να λειτουργεί καμιά φορά.

https://www.youtube.com/watch?v=StptWmIk2zw

Link to comment
Share on other sites

το μυαλό του τα προσπερνάει αυτά ... εγώ ένα θα πω ... θα δούμε σε λίγες μέρες ...

Edited by NeverMore™
Link to comment
Share on other sites

είναι ωραίο όταν κάποιος μιλάει χωρίς να έχει ιδέα ...

να ένας λόγος που τα φόρουμ πρέπει να επιτρέπουν την εγγραφή μόνο σε μέλη που μπορούν να κατανοήσουν βασικές αρχές και έννοιες ...

:happyforever:

Link to comment
Share on other sites

Το ότι είναι βαριά κατηγορία η "σύσταση εγκληματικής οργάνωσης" και θέλει πολύ δυνατά στοιχεία για να σταθεί σε δικαστήριο το ξέρω κάτι καινούριο;

 

 

mlk ksafnika oloi vrikan stoixeia gia tin XA ti lete twra den ta pisteuete oute eseis!

Καλά βλάκα συνέχιζε να το παίζεις οσία παρθένα και ότι δε ξέραμε και μπλα μπλα είστε εμετικοί απλά. Θες να με βάλεις να ψάξω παλιότερα post σου να σε κάνω ρόμπα;

 

το μυαλό του τα προσπερνάει αυτά ... εγώ ένα θα πω ... θα δούμε σε λίγες μέρες ...

Το μυαλό μου αγορίνα μου σκέφτεται με τις 10πλάσιες στροφές από όσες σκέφτεται και των 500.000 μαζί που τους ψηφίσατε.

Link to comment
Share on other sites

Το ότι είναι βαριά κατηγορία η "σύσταση εγκληματικής οργάνωσης" και θέλει πολύ δυνατά στοιχεία για να σταθεί σε δικαστήριο το ξέρω κάτι καινούριο;

 

 

Καλά βλάκα συνέχιζε να το παίζεις οσία παρθένα και ότι δε ξέραμε και μπλα μπλα είστε εμετικοί απλά. Θες να με βάλεις να ψάξω παλιότερα post σου να σε κάνω ρόμπα;

 

Το μυαλό μου αγορίνα μου σκέφτεται με τις 10πλάσιες στροφές από όσες σκέφτεται και των 500.000 μαζί που τους ψηφίσατε.

Το βλέπουμε ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Link to comment
Share on other sites

Το βλέπουμε ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Δεν περιμένω να με κρίνεις εσύ δεν είσαι άξιος άλλωστε με το 30 iq. Πραγματικά πιστεύετε ότι έμαθα τη Χρυσή Αυγή το τελευταίο 1,5 χρόνο και ό,τι μπορείτε σε μένα να το παίξετε παρθενοπίπιτσες, οκ μαγκιά σας να το πιστεύετε αλλά τσάμπα ο κόπος πηγαίντε αλλού να αλιεύσετε ψηφαλάκια. Καταλαβαίνω ότι το μεροκάματο για να προπαγανδίζεις στο internet και ειδικά σε ένα forum με ηλικίες κοντά στα 17-18 είναι τσάμπα λεφτά αλλά έχει και όριο.

Edited by Nikoloudos7
Link to comment
Share on other sites

Δεν περιμένω να με κρίνεις εσύ δεν είσαι άξιος άλλωστε με το 30 iq. Πραγματικά πιστεύετε ότι έμαθα τη Χρυσή Αυγή το τελευταίο 1,5 χρόνο και ό,τι μπορείτε σε μένα να το παίξετε παρθενοπίπιτσες, οκ μαγκιά σας να το πιστεύετε αλλά τσάμπα ο κόπος πηγαίντε αλλού να αλιεύσετε ψηφαλάκια. Καταλαβαίνω ότι το μεροκάματο για να προπαγανδίζεις στο internet και ειδικά σε ένα forum με ηλικίες κοντά στα 17-18 είναι τσάμπα λεφτά αλλά έχει και όριο.

Έλα μαλάκα γελάει όλο το φόρουμ μαζί σου ξεκόλλα και μην γίνεσαι άλλο ρεζίλι 

Link to comment
Share on other sites

Δεν περιμένω να με κρίνεις εσύ δεν είσαι άξιος άλλωστε με το 30 iq. Πραγματικά πιστεύετε ότι έμαθα τη Χρυσή Αυγή το τελευταίο 1,5 χρόνο και ό,τι μπορείτε σε μένα να το παίξετε παρθενοπίπιτσες, οκ μαγκιά σας να το πιστεύετε αλλά τσάμπα ο κόπος πηγαίντε αλλού να αλιεύσετε ψηφαλάκια. Καταλαβαίνω ότι το μεροκάματο για να προπαγανδίζεις στο internet και ειδικά σε ένα forum με ηλικίες κοντά στα 17-18 είναι τσάμπα λεφτά αλλά έχει και όριο.

Re mpas kai s pidikse kamia gkomena kanas Xrisaugitis????

 

Link to comment
Share on other sites

Re mpas kai s pidikse kamia gkomena kanas Xrisaugitis? ???

 

Τι είναι το γκόμενα ? χαχαχαχ

δεν νομίζω να ξέρει 

Link to comment
Share on other sites

Έλα μαλάκα γελάει όλο το φόρουμ μαζί σου ξεκόλλα και μην γίνεσαι άλλο ρεζίλι 

Όλο το forum είσαι εσύ και οι άλλοι 3 μπετόβλακες που ξημεροβραδιάζεστε εδώ μέσα κάνοντας προπαγάνδα υπέρ των "πατριωτών" μας;

 

Re mpas kai s pidikse kamia gkomena kanas Xrisaugitis? ???

 

Α τώρα γυρίσαμε στα σοβαρά επιχειρήματα.

 

Τι είναι το γκόμενα ? χαχαχαχ

δεν νομίζω να ξέρει 

Έλα αισθάνομαι άσχημα τώρα.

Link to comment
Share on other sites

Όλο το forum είσαι εσύ και οι άλλοι 3 μπετόβλακες που ξημεροβραδιάζεστε εδώ μέσα κάνοντας προπαγάνδα υπέρ των "πατριωτών" μας;

 

 

 

'Ασχετο και εκτός θέματος.

 

Link to comment
Share on other sites

Όλο το forum είσαι εσύ και οι άλλοι 3 μπετόβλακες που ξημεροβραδιάζεστε εδώ μέσα κάνοντας προπαγάνδα υπέρ των "πατριωτών" μας;

 

Α τώρα γυρίσαμε στα σοβαρά επιχειρήματα.

 

Έλα αισθάνομαι άσχημα τώρα.

ρε φίλε σοβαρά λες σε εμένα πως ξημεροβραδιάζομαι εδώ μέσα ενώ εγώ το μόνο που κάνω είναι να βγάζω σε ένα μήνα όσα εσύ δεν έχεις βγάλει σε όλη σου την ζωή ..

και το χειρότερο είναι πως εσύ ο ίδιος έγλυφες τα αρχίδια του μαχτορ να σε κάνει πάλι gold ... χαχαχα πραγματικά εμετικός ...

και μιλάω για τα πμ που του έστελνες" τι θα γίνει τελικα με το προμοτε μου?" και τα λοιπα όταν μας έλεγες πως ουτε καν σε ενδιαφέρει και το έπαιζες υπεράνω ... χαχαχα πραγματικά γελάω μαζί σου...

Edited by NeverMore™
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...