Jump to content
  • 0

ΖΗΤΕΙΤΑΙ (GM)


Arjen007

Question

Recommended Posts

  • 0

ΖΗΤΕΙΤΑΙ (GM) ΓΙΑ INTERLUDE PVP SERVER.

Epidi den 8elw na piasteis koroido mn pareis etsi apla opion nane gia GM mporei na sou kanei thn opoia dipote malakia h na mn 3erei kan thn tifla tou kai apla na pas ton server s automata ston Kado anakhklwshs
Link to comment
Share on other sites

  • 0

εγω ξερω πολυ καλα απο ADMIN αν θελεις μπορεις να το διαπιστοσεις κι ολας απ εδω --- > http://l2nikaiacity.tk/ <--- ο σερβερ μου ειναι ολος φτιαγμενος απο εμενα δεν ειχα ουτε ενα Help απλα δεν εχω καλη διαφιμιση και τετοια εποχη ολοι ειναι διακοπες αποτε ο σερβερ μου ειναι λιγο dead προς το παρων  ;3

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Μην εμπιστευεσαι πολλα ατομα που σου λενε οτι ειχαν σερβερ κ ετσ..γιατι μπορει να μην ηξεραν τιποτα...απλα πηραν ενα πακ και ανοιξαν τον σερβερ!

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Η καλυτερη επιλογη που μπορεις να κανεις ειναι να φτιαξεις μια φορμα την οποια θα συμπληρωνουν οι ενδιαφερομενοι.

Και απο εκει να διαλεξεις τον καταλληλοτερο.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Epidi den 8elw na piasteis koroido mn pareis etsi apla opion nane gia GM mporei na sou kanei thn opoia dipote -beep-ia h na mn 3erei kan thn tifla tou kai apla na pas ton server s automata ston Kado anakhklwshs

θες να μπεις εσύ;
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Γιατι πιστευετε οτι θα τον πιασουν κοροιδο; Και γιατι να βρει τον καταληλοτερο; Ο τροπος που ψαχνει δειχνει την αξια του server του και ποσο τον ενδιαφερει να ειναι αξιολογο ατομο.

 

Βρες καποιον που να εχει ορεξη, δωστου λιγα permissions και tsiou!

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Γιατι πιστευετε οτι θα τον πιασουν κοροιδο; Και γιατι να βρει τον καταληλοτερο; Ο τροπος που ψαχνει δειχνει την αξια του server του και ποσο τον ενδιαφερει να ειναι αξιολογο ατομο.

 

Βρες καποιον που να εχει ορεξη, δωστου λιγα permissions και tsiou!

dEvilKinG θες να μπεις εσύ;
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Τραγικα πραγματα!! Ρε παιδια! Γιατι να εμπιστευτεις για τον σερβερ σου καποιον που ειναι οτι ναναι και δεν παιζει να ξερει τι του γινεται;; Ψαχτητε λιγο! Αριεν ο σερβερ σου θελεις να ειναι για τον πεοντα η τον ανοιγεις με καποιον σκοπο;;;

Link to comment
Share on other sites

  • 0

εγω ξερω πολυ καλα απο ADMIN αν θελεις μπορεις να το διαπιστοσεις κι ολας απ εδω --- > http://l2nikaiacity.tk/ <--- ο σερβερ μου ειναι ολος φτιαγμενος απο εμενα δεν ειχα ουτε ενα Help απλα δεν εχω καλη διαφιμιση και τετοια εποχη ολοι ειναι διακοπες αποτε ο σερβερ μου ειναι λιγο dead προς το παρων  ;3

Στ αλήθεια έτσι; δε ντράπηκες να το πεις;

 

Edit:

@arjen007 Κι εσύ ρε μεγάλε εδώ πιστεύεις ότι θα βρεις staff για το σέρβερ σου; Πήγαινε βρες κάποιο φίλο σου να ασχολείται όχι κάποιον άκυρο που θέλει λίγη φήμη.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Στ αλήθεια έτσι; δε ντράπηκες να το πεις;

 

 

χαχα εγω γιατι να ντραπο? εκλεψα κατι?;Ο

εσυ προς τι σχολιαζεις? ειπα κατι κακο μηπως? μηπως σε ενοχλησε κατι?;Ο χαχαχα οκ

Link to comment
Share on other sites

  • 0

χαχα εγω γιατι να τραπο? εκλεψα κατι?;Ο

εσυ προς τι σχολιαζεις? ειπα κατι κακο μηπως? μηπως σε ενοχλησε κατι?;Ο χαχαχα οκ

ελα ελα ηρεμησε! Με τετοιο ονομα σερβερ δεν γαμησε κανεις! Συγγνωμη που σε πληγωνω!!
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

AdBlock Extension Detected!

Our website is made possible by displaying online advertisements to our members.

Please disable AdBlock browser extension first, to be able to use our community.

I've Disabled AdBlock