Jump to content

[GR]Θεωρητική εξέταση υποψήφιων οδηγών Ι.Χ


Xplicit7

Recommended Posts

Τώρα που τελείωσα την εξεταστική είπα να διαβάσω για να δώσω τα σήματα επιτέλους και να πάρω το δίπλωμα οδήγησης. Κάποιες πολύ απλές απορίες: 1) Αν θέλω να έχω περασμένα και θεωρητικά για μηχανάκι πρέπει να το δηλώσω στο μηχανολογικό όταν πάω να δώσω για να μου βάλουν αυτές τις έξτρα ερωτήσεις; 2) Το γαμημένο το πρόγραμμα το test drive δεν υπάρχει πιθανότητα να το τρέξω σε pc του 2013; Αν όχι μπορείτε να μου προτείνετε κάποιο άλλο;

 

Ευχαριστώ για το χρόνο σας.

Link to comment
Share on other sites

τι εννοεις δεν μπορεις να το τρεξεις

Είναι για τον πούτσο θέλει να αλλάξω αναλύσεις και μέγεθος γραμματοσειράς στην οθόνη εκτός του ότι λογικά θα παρουσιάζει και προβλήματα γιατί παίζει μόνο σε xp και vista.
Link to comment
Share on other sites

Είναι για τον πούτσο θέλει να αλλάξω αναλύσεις και μέγεθος γραμματοσειράς στην οθόνη εκτός του ότι λογικά θα παρουσιάζει και προβλήματα γιατί παίζει μόνο σε xp και vista.

http://papalos.gr/testdrive.html αυτό θες ;
Link to comment
Share on other sites

Ναι ευχαριστώ πολύ που μου το έδωσες online κατευθείαν :D
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει και σχετική εφαρμογή για Android Smartphones στο Play store.

η οποία ειναι για μοτοσυκλέτες  την είχα ξεσκίσει !!

 

 

nikoloude στο υπουργείο θα σου δείξουν ακόμη μια φορά οτι ζεις στην Ελλάδα ... θα το δεις :D

Link to comment
Share on other sites

η οποία ειναι για μοτοσυκλέτες  την είχα ξεσκίσει !!

 

 

nikoloude στο υπουργείο θα σου δείξουν ακόμη μια φορά οτι ζεις στην Ελλάδα ... θα το δεις :D

Εδώ περνάς και οδήγηση και περιμένεις ένα μήνα περίπου για να πάρεις το δίπλωμα στα χέρια σου επειδή έχουν ένα άτομο στο μηχανολογικό που φτιάχνει τη χαρταδούρα ;p
Link to comment
Share on other sites

Εδώ περνάς και οδήγηση και περιμένεις ένα μήνα περίπου για να πάρεις το δίπλωμα στα χέρια σου επειδή έχουν ένα άτομο στο μηχανολογικό που φτιάχνει τη χαρταδούρα ;p

Άσε, είχα πέσει σε γιορτές Χριστουγέννων και περίμενα πολύ περισσότερο.
Link to comment
Share on other sites

Εδώ περνάς και οδήγηση και περιμένεις ένα μήνα περίπου για να πάρεις το δίπλωμα στα χέρια σου επειδή έχουν ένα άτομο στο μηχανολογικό που φτιάχνει τη χαρταδούρα ;p

γαμησε μας δίνω οδήγηση τούτη την εβδομάδα
Link to comment
Share on other sites

γαμησε μας δίνω οδήγηση τούτη την εβδομάδα

Καλή επιτυχία!

 

Εγώ το έλιωσα από χτες στα τεστάκια και ήδη σήμερα δεν κάνω κανένα λάθος οπότε μέσα στη βδομάδα θα δώσω τα σήματα :)

Link to comment
Share on other sites

Καλή επιτυχία!

 

Εγώ το έλιωσα από χτες στα τεστάκια και ήδη σήμερα δεν κάνω κανένα λάθος οπότε μέσα στη βδομάδα θα δώσω τα σήματα :)

 

Εγώ μια μέρα πριν δώσω διάβασα και έκανα κανένα τεστ πήγα έδωσα και τα πέρασα με την πρώτη . Βέβαια έχω παρει το δίπλωμα εδώ και 2 μήνες αλλά το δίπλωμα σαν δίπλωμα δεν το έχω στα χέρια μου απο δική μου επιλογή καθώς τώρα θα δώσω για μηχανάκι και θα έπρεπε να ξανά πληρώσω για να βγουν και τα δυο σε ένα.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ μια μέρα πριν δώσω διάβασα και έκανα κανένα τεστ πήγα έδωσα και τα πέρασα με την πρώτη . Βέβαια έχω παρει το δίπλωμα εδώ και 2 μήνες αλλά το δίπλωμα σαν δίπλωμα δεν το έχω στα χέρια μου απο δική μου επιλογή καθώς τώρα θα δώσω για μηχανάκι και έπρεπε να ξανά πληρώσω για να βγουν και τα δυο σε ένα.

Εγώ πάλι δεν άνοιξα βιβλίο απλά έκανα τα τεστ έβλεπα τα λάθη μου και τα μαθα όλα.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι δεν άνοιξα βιβλίο απλά έκανα τα τεστ έβλεπα τα λάθη μου και τα μαθα όλα.

 

Πιστεύω πιο δύσκολη ειναι η οδήγηση παρά τα σήματα γιατί έχει αλλάξει το σύστημα και τώρα σου κάνουν ερωτήσεις πριν μπεις στο αυτοκίνητο . Εμένα για παράδειγμα με ρώτησαν τι βλέπουμε πάνω στο λάστιχο ( τους αριθμούς που εχει και να τους εξηγήσω τι ειναι ο καθένας ).

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now



×
×
  • Create New...