Jump to content

WeirdSiTuaTioNs


Godrics

Recommended Posts

1)δεν θα με νοιάξει αν βρίσεις τα δικα σου θεία

2)συνέχεια το ίδιο λέτε μεταξύ σας, γιατί να σας το χαλάσω

3)να απαντάς αναλόγως και όχι όπως έκανες

 

 

από εκεί και κάτω, δεν με άγγιξες...

 

 

1. Η Παναγία δεν είναι μόνο δικό του θείο αλλά και δικό μου. Και εφόσον τη βρίζει αυτός τότε ναι σαν Χριστιανός καλούμαι να την υπερασπιστώ. Δεν θα με πείραζε να πει γαμώ τον Βούδα, τον Αλάχ κτλπ. Αλλά όχι αυτό στο οποίο εγώ πιστεύω και εγώ θεωρώ βλασφημία.

 

2. Συνέχεια το λέμε μεταξύ μας ; Φασίστας φαντάζομαι δεν ξέρεις τι σημαίνει.. Να σου δώσω ένα παράδειγμα λοιπόν ; Φασίστας είναι αυτός που με το έτσι θέλω κλειδώνει τοπικ και κάνει διαγραφές απο reply όσων δεν τον συμφέρουν. Βλέπεις κανένα τέτοιο τριγύρω σου ; .. Αν όχι δες τον καθρέφτη σου.

 

3. Να απαντάω αναλόγως means ? Για διευκρίνησέτο αυτό λίγο.

 

Από εκεί και κάτω δεν σε άγγιξα. Μα πως να σε αγγίξω αγαπητέ. Που θυμήθηκες οτι έχεις και privs και σκέφτηκες να τα αξιοποιήσεις καλύπτοντας τους φίλους σου. Ενώ είσαι o πιο uncapable innactive gloabal mod του παρόντος forum ; Το profile σου δες. Και δες και το forum. Και αν δεν σε άγγιξα ζήτα από τον Nikoloudo. Αυτός άλλωστε γλύφει καλύτερα.

Φτηνές δικαιολογίες της ντροπής και άστοχα επιχειρήματα μου δίνεις εκθέτοντας πιο πολύ τον εαυτό σου.

Link to comment
Share on other sites

Γιατί γράφεις με άλλο account ρε μαλάκα ενώ μπορεί να δει την ip σου...??

 

einai banned to main

Link to comment
Share on other sites

1)δεν θα με νοιάξει αν βρίσεις τα δικα σου θεία

2)συνέχεια το ίδιο λέτε μεταξύ σας, γιατί να σας το χαλάσω

3)να απαντάς αναλόγως και όχι όπως έκανες

 

 

από εκεί και κάτω, δεν με άγγιξες...

 

 

1. Η Παναγία δεν είναι μόνο δικό του θείο αλλά και δικό μου. Και εφόσον τη βρίζει αυτός τότε ναι σαν Χριστιανός καλούμαι να την υπερασπιστώ. Δεν θα με πείραζε να πει γαμώ τον Βούδα, τον Αλάχ κτλπ. Αλλά όχι αυτό στο οποίο εγώ πιστεύω και εγώ θεωρώ βλασφημία.

 

2. Συνέχεια το λέμε μεταξύ μας ; Φασίστας φαντάζομαι δεν ξέρεις τι σημαίνει.. Να σου δώσω ένα παράδειγμα λοιπόν ; Φασίστας είναι αυτός που με το έτσι θέλω κλειδώνει τοπικ και κάνει διαγραφές απο reply όσων δεν τον συμφέρουν. Βλέπεις κανένα τέτοιο τριγύρω σου ; .. Αν όχι δες τον καθρέφτη σου.

 

3. Να απαντάω αναλόγως means ? Για διευκρίνησέτο αυτό λίγο.

 

Από εκεί και κάτω δεν σε άγγιξα. Μα πως να σε αγγίξω αγαπητέ. Που θυμήθηκες οτι έχεις και privs και σκέφτηκες να τα αξιοποιήσεις καλύπτοντας τους φίλους σου. Ενώ είσαι o πιο uncapable innactive gloabal mod του παρόντος forum ; Το profile σου δες. Και δες και το forum. Και αν δεν σε άγγιξα ζήτα από τον Nikoloudo. Αυτός άλλωστε γλύφει καλύτερα.

Φτηνές δικαιολογίες της ντροπής και άστοχα επιχειρήματα μου δίνεις εκθέτοντας πιο πολύ τον εαυτό σου.

1, μιλάς σοβαρά τώρα; περιμένεις σοβαρή απάντηση ρε αγορίνα; τι άλλη πίπα θα πεις εδώ μέσα;

 

εφόσον έχω ακόμα δίκιο και μας λες ότι να ναι επιχειρήματα, συνεχίζεις να μην κάνεις τίποτα...

 

και ότι λες, είναι για τον εαυτό σου, δες τα μπας και βρεις μια σωστή πορεία να βγεις στον έξω κόσμο με ψηλά το κεφάλι..

ποιος έφαγε ban και μπαίνει με bot>?

Ποιος είναι;

dev
Link to comment
Share on other sites

1) Ναι ρε ηλίθιε τα δικά μου θεία έβρισα γαμώ την παναγία ΜΟΥ είπα δεν έβρισα τη δικιά σου.  Στη τελική εγώ μπορεί και να μην έχω κιόλας τι σε νοιάζει ;

 

Επίσης το ξαναλέω δεν έβαλα κανένα wrd να κάνει clean ΚΑΝΕΝΑ topic δε με ένοιαζε καν βασικά δε το χω κάνει ποτέ άρα δεν είχα κάποιο λόγο να το κάνω τώρα. Αυτός το αποφάσισε(όχι και πολύ άδικα καθώς ξέφευγε το πράγμα) και το έκανε. Οπότε μην κλαις γιατί δεν έχεις κανένα δίκιο.

Link to comment
Share on other sites

Έγλυψα λέει ο βλάκας λες και δεν εκθέτω τις μαλακίες που λέει σε κάθε μου πρόταση. Άντε από δω ρε βλήμα κάνε emoquit να ηρεμήσουμε.

Link to comment
Share on other sites

[GR]ναι dev σιγουρα θα ριξει ban στον Nikoloudo ο wrd περιμενε[GR]

Ας μου ρίξει αν θεωρεί ότι προσβάλλω ή ότι εγώ το ξεκίνησα όλο αυτό στα αρχίδια μου lol.
Link to comment
Share on other sites

[GR]ναι dev σιγουρα θα ριξει ban στον Nikoloudo ο wrd περιμενε[GR]

κανείς δε γλίτωσε και αν αξίζει, θα το φάει

 

και ο dev έφαγε chatban, μην κάνετε την τρίχα τριχιά..

Link to comment
Share on other sites

κανείς δε γλίτωσε και αν αξίζει, θα το φάει

 

και ο dev έφαγε chatban, μην κάνετε την τρίχα τριχιά..

Αυτό το chatban θα έπρεπε να πέφτει σύννεφο στο tech/news και σε κάτι μαλάκες που postαρουν μια στο τόσο και πετάνε την μαλακία τους,σαν τον Tectonic ένα πράγμα.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το chatban θα έπρεπε να πέφτει σύννεφο στο tech/news και σε κάτι μαλάκες που postαρουν μια στο τόσο και πετάνε την μαλακία τους,σαν τον Tectonic ένα πράγμα.

Γενικά πρέπει να φύγει το tech/news.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...