Jump to content

Επίσημο Τοπικ Πανελληνίων 2013


Fanky

Recommended Posts

χωρις φροντ/ιδιαιτερα, δεν γραφεις πανω απο 8κ μορια :)

Ένας στο σχολείο που πήγαινα πέρασε Ιατρική Λάρισας χωρίς φροντιστήριο.
Link to comment
Share on other sites

Ένας στο σχολείο που πήγαινα πέρασε Ιατρική Λάρισας χωρίς φροντιστήριο.

έκανε ιδιαίτερα?
Link to comment
Share on other sites

Ένας στο σχολείο που πήγαινα πέρασε Ιατρική Λάρισας χωρίς φροντιστήριο.

Ταλέντο, είχε πολύ καλή αφομοίωση και διάβαζε άπειρα!
Link to comment
Share on other sites

χωρις φροντ/ιδιαιτερα, δεν γραφεις πανω απο 8κ μορια :)

Όλα εξαρτούνται από τους καθηγητές και τους βλάκες που σπάνε μπάλες την ώρα του μαθήματος.Άμα ο άλλος έχει την ώρα να κάνει το μάθημα σωστά,και άμα τιμάει τα λεφτά που παίρνει τότε την κάνει και με το παραπάνω.

Link to comment
Share on other sites

Παίρνετε παράδειγματα που συμβαίνουν στο 1 ανα 3000 άτομα. Υπάρχουν λογικές εξηγήσεις και έχει σχέση με το IQ του καθενός. Εμείς δε μιλάμε για τις εξαιρέσεις αλλα για τη μάζα που το 80 % αυτής γράφει κάτω απο τη βάση στα μαθηματικά. Δηλαδή έλεος.

Link to comment
Share on other sites

ΤΟ ΣΧΟΛΙΟ ΤΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΗΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ ΓΙΑ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΤΗΣ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗΣ:

"Τα θέματα είναι τα δυσκολότερα των τελευταίων ετών και απαιτούν ειδικές τεχνικές, που ίσως δεν προωθούν την έλξη και την αγάπη των μαθητών στα Μαθηματικά.

Η Ελληνική Μαθηματική Εταιρεία προτίθεται να ανοίξει ουσιαστικό διάλογο με μελέτη και διερεύνηση, για το περιεχόμενο και τον τρόπο εξέτασης των Μαθηματικών στις Πανελλήνιες Εξετάσεις για την εισαγωγή στην Τριτοβάθμια εκπαίδευση."

Link

Link to comment
Share on other sites

Βασικά ρε φίλε αυτός που ήταν φτωχός είχε εμπειρίες και δεν είχε άλλη επιλογή.Απλά εμείς τα έχουμε όλα έτοιμα και δεν το εκτιμάμε.

Link to comment
Share on other sites

Βασικά ρε φίλε αυτός που ήταν φτωχός είχε εμπειρίες και δεν είχε άλλη επιλογή.Απλά εμείς τα έχουμε όλα έτοιμα και δεν το εκτιμάμε.

Ποιο δεν εκτιμάς ρε παπαρα ; Δες πάλι τι σου έγραψα.

Παίρνετε παράδειγματα που συμβαίνουν στο 1 ανα 3000 άτομα. Υπάρχουν λογικές εξηγήσεις και έχει σχέση με το IQ του καθενός. Εμείς δε μιλάμε για τις εξαιρέσεις αλλα για τη μάζα που το 80 % αυτής γράφει κάτω απο τη βάση στα μαθηματικά. Δηλαδή έλεος.

 

 

Προσωπικά ο αδερφός μου τελείωσε 6 τετραθεμα θεματα στα μαθηματικα και έγραψε κανα 6-7. Ποιος δεν εκτιμαει.

Link to comment
Share on other sites

Ποιο δεν εκτιμάς ρε παπαρα ; Δες πάλι τι σου έγραψα.

Παίρνετε παράδειγματα που συμβαίνουν στο 1 ανα 3000 άτομα. Υπάρχουν λογικές εξηγήσεις και έχει σχέση με το IQ του καθενός. Εμείς δε μιλάμε για τις εξαιρέσεις αλλα για τη μάζα που το 80 % αυτής γράφει κάτω απο τη βάση στα μαθηματικά. Δηλαδή έλεος.

 

 

Προσωπικά ο αδερφός μου τελείωσε 6 τετραθεμα θεματα στα μαθηματικα και έγραψε κανα 6-7. Ποιος δεν εκτιμαει.

Εμμ συγνώμη , αλλά εγώ πέρισι έγραψα 7 στη φυσική , αλλά ταυτοχρόνως έχω 2 μετάλλια από κάτι opensource διαγωνισμούς , είχα στήσει την δική μου επιχήρηση απο το μηδέν , ένας από τους μεγαλύτερους protection providers (έχω φτάσει μέσα από το δύκτιο μου να κόψω 78 gbps πλασματικό attack , έχω πάνω απο 150 active πελάτες σε διάφορες υπηρεσίες και λοιπά και λοιπά , αυτό θα πει , οτι επειδή δεν έγραψα φυσική είμαι αποτυχημένος?
Link to comment
Share on other sites

Εμμ συγνώμη , αλλά εγώ πέρισι έγραψα 7 στη φυσική , αλλά ταυτοχρόνως έχω 2 μετάλλια από κάτι opensource διαγωνισμούς , είχα στήσει την δική μου επιχήρηση απο το μηδέν , ένας από τους μεγαλύτερους protection providers (έχω φτάσει μέσα από το δύκτιο μου να κόψω 78 gbps πλασματικό attack , έχω πάνω απο 150 active πελάτες σε διάφορες υπηρεσίες και λοιπά και λοιπά , αυτό θα πει , οτι επειδή δεν έγραψα φυσική είμαι αποτυχημένος?

Οχι βέβαια αγάπη. Απλά το σύστημα τους είναι ο,τι πιο άκυρο υπάρχει.

Link to comment
Share on other sites

o aderfos pl apla i dn 3erei na diavazei

i to IQ tou einai poli xamilo, monos s t les

Πες μας τωρα, οτι ο καθενας μπορει να περασει χωρις φροντιστηρια/βοηθεια, παρα μονο διαβαζοντας απο βοηθηματα και τα βιβλια του σχολειου.
Link to comment
Share on other sites

o aderfos pl apla i dn 3erei na diavazei

i to IQ tou einai poli xamilo, monos s t les

Η κοινή λογική σκέψη που ανήκει στο συνολο του πληθυσμου και οχι στις εξαιρέσεις λέει αυτό που λέω. Το 80 % των μαθητών που γράφουν κάτω απο τη βάση στα μαθηματικά είναι χαζοί κατ´εσένα ε ;

Link to comment
Share on other sites

Καλά άμα δεν σε ενδιαφέρει τίποτα στον κόσμο,δεν έχεις καμία ασχολία όπου σημαίνει ότι είναι χαρά σου να ασχοληθείς με τα βιβλία τότε περνάς χωρίς φροντσ με 20 αλλά πάσχεις αλλού και είναι χειρότερο. iykwim

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...