Jump to content

MixMaster High Profile


Vision

Recommended Posts

I sent to MM many pms for gfx reasons and he doesn't answer what he pretends the High Profile dude here?

If he doesn't answer why is mod then? Nothing same with xDrac really.

Link to comment
Share on other sites

I sent to MM many pms for gfx reasons and he doesn't answer what he pretends the High Profile dude here?

If he doesn't answer why is mod then? Nothing same with xDrac really.

We can Demode them both and make you mod if you want its not a problem

 

[gr]ahahahahahahahah Tragic... Xalarose ligo re ama tous prizis tis mpales logiko na min sou apantisoun [/gr]

Link to comment
Share on other sites

Add some euros on the subject,

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

or maybe a house music award

Link to comment
Share on other sites

Add some euros on the subject,

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

or maybe a house music award

Smart boy....
Link to comment
Share on other sites

We can Demode them both and make you mod if you want its not a problem

 

[gr]ahahahahahahahah Tragic... Xalarose ligo re ama tous prizis tis mpales logiko na min sou apantisoun [/gr]

Facepalm

Link to comment
Share on other sites

[gr]Etsi einai i exoun douleia i tous epri3e mpales

 

[GR] Αμα του πρήζω μπάλες για ποιο λόγο είναι Μod?

Link to comment
Share on other sites

Welcome to MXC

 

[GR] ε και μετά κοροιδεύουν τον Maxtor που δεν απαντάει στα πμ λες και αυτοί απαντάνε. Να υπήρχε ενα άτομο εδώ μέσα που να το έκανε θα πήγαινε ενα μικρό βήμα μπροστά το φορουμ.

Link to comment
Share on other sites

[GR] ε και μετά κοροιδεύουν τον Maxtor που δεν απαντάει στα πμ λες και αυτοί απαντάνε. Να υπήρχε ενα άτομο εδώ μέσα που να το έκανε θα πήγαινε ενα μικρό βήμα μπροστά το φορουμ.

Paeii to forum agorina .....

shmera to prwi eixe 18 Online= DEAD FORUM

Link to comment
Share on other sites

[GR] ε και μετά κοροιδεύουν τον Maxtor που δεν απαντάει στα πμ λες και αυτοί απαντάνε. Να υπήρχε ενα άτομο εδώ μέσα που να το έκανε θα πήγαινε ενα μικρό βήμα μπροστά το φορουμ.

Ξέρω το συναίσθημα αυτό,και εγώ κάπως έτσι ήμουνα πριν γίνω gold(την πρώτη φορά).

 

Ξέρω ότι πιστεύεις ότι εάν ήσουνα εσύ gfx mod το board θα ήτανε πιο active,αλλά επετρεψέ μου να σου πω ότι αυτό δεν θα γινόταν,όχι όμως επειδή εσύ δεν είσαι καλός(δεν ξέρω κιόλας εάν είσαι) αλλά γιατί το mxc έχει τελειώσει χρόνια τώρα.Το μόνο που το κράταγε ήτανε 5-10 άτομα στο gost,2-3 eost οι οποίοι έχουν χαθεί/έχουν αλλάξει φόρουμ και 5-10 άτομα που ήτανε active στα l2j sections,και γενικά στο l2category(+ marketplace(s)).

 

ΤΟ φόρουμ έχει τελειώσει,όσο πιο γρήγορα το καταλάβετε και εσείς,τόσο πιο εύκολο θα γίνει για όλους μας.

Link to comment
Share on other sites

Ξέρω το συναίσθημα αυτό,και εγώ κάπως έτσι ήμουνα πριν γίνω gold(την πρώτη φορά).

 

Ξέρω ότι πιστεύεις ότι εάν ήσουνα εσύ gfx mod το board θα ήτανε πιο active,αλλά επετρεψέ μου να σου πω ότι αυτό δεν θα γινόταν,όχι όμως επειδή εσύ δεν είσαι καλός(δεν ξέρω κιόλας εάν είσαι) αλλά γιατί το mxc έχει τελειώσει χρόνια τώρα.Το μόνο που το κράταγε ήτανε 5-10 άτομα στο gost,2-3 eost οι οποίοι έχουν χαθεί/έχουν αλλάξει φόρουμ και 5-10 άτομα που ήτανε active στα l2j sections,και γενικά στο l2category(+ marketplace(s)).

 

ΤΟ φόρουμ έχει τελειώσει,όσο πιο γρήγορα το καταλάβετε και εσείς,τόσο πιο εύκολο θα γίνει για όλους μας.

 

Τουλάχιστον εγώ βοηθάω σε θέματα gfx έτυχε να μην γνωρίζω κάτι και αν τύχει να ρωτήσω κάποιον που ξέρει να μην απαντάει καν? ε εντάξει να χουμε και λιγο τσίπα.

Εγώ έχω όρεξη να κάνω πράγματα στον τομέα μου. Oσο για το φορουμ δεν θέλω ακόμα να πιστέψω ότι έχει πεθάνει απλά είναι σε μια φάση οτι νάνε αυτή τη στιγμή.

Link to comment
Share on other sites

Τουλάχιστον εγώ βοηθάω σε θέματα gfx έτυχε να μην γνωρίζω κάτι και αν τύχει να ρωτήσω κάποιον που ξέρει να μην απαντάει καν? ε εντάξει να χουμε και λιγο τσίπα.

Εγώ έχω όρεξη να κάνω πράγματα στον τομέα μου. Oσο για το φορουμ δεν θέλω ακόμα να πιστέψω ότι έχει πεθάνει απλά είναι σε μια φάση οτι νάνε αυτή τη στιγμή.

DEN EINAI GKOMENA TO FORUM 3EKOLA APO TIN ZWH SOU

 

Saresei to photoshop? ASXOLISOU ME AFTO , den 3ereis kati... PSA3E STO INTERNET

DEN EINAI GKOMENA TO FORUM GIA NA PERNAEI MIA FASI

SIGA MIN MAS APATAEI KIOLAS

 

Dead forum DEAL IT

Uparxei kai photshop forum ana den kanw lathos kai alla forum sxetika me ton tomea pou se endiaferei

Link to comment
Share on other sites

Τουλάχιστον εγώ βοηθάω σε θέματα gfx έτυχε να μην γνωρίζω κάτι και αν τύχει να ρωτήσω κάποιον που ξέρει να μην απαντάει καν? ε εντάξει να χουμε και λιγο τσίπα.

Εγώ έχω όρεξη να κάνω πράγματα στον τομέα μου. Oσο για το φορουμ δεν θέλω ακόμα να πιστέψω ότι έχει πεθάνει απλά είναι σε μια φάση οτι νάνε αυτή τη στιγμή.

Το φόρουμ είναι σε φάση ότι να ναι τα τελευταία 3~ χρόνια,τώρα όμως τελειώσε αυτή η φάση.

 

πιστεύω είναι θέμα χρόνου μέχρι να το κλίσει ο μάξτορ.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

AdBlock Extension Detected!

Our website is made possible by displaying online advertisements to our members.

Please disable AdBlock browser extension first, to be able to use our community.

I've Disabled AdBlock