Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

Alvane spore ton spileon!

 

kapios na mou pei pio einai afto to Random trash = new Random(); pou me krazei gia na tou fer9w analogos

 

 

Γιατί κάνεις report; Νόμιζα ότι δε θα έκανες tryhard πια  :(

 

tryhard gia na ponesw kanw aneka9en, gia na ginw o kalos tou forum den kanw omos

Link to comment
Share on other sites

Ένα γαμημένο πράγμα έχουμε ζητήσει πόσο καιρό. Τα signature dimensions που είναι για banner να τα μεγαλώσει να ναι για κανονικά sig μέχρι και ban στον Dask έριξε επειδή δεν άντεξε άλλο έπειτα από 10 σελίδες με bumps και του ριξε γαμωσταυρίδια.

 

i swsti kinisi 9a itane na ftiaxtei ena kenourgio forum me alon admin, kai oxi na ka9este na perimenete kapion pou den to a3izei kiolas. Ala pou ta swsta atoma?

Link to comment
Share on other sites

i swsti kinisi 9a itane na ftiaxtei ena kenourgio forum me alon admin, kai oxi na ka9este na perimenete kapion pou den to a3izei kiolas. Ala pou ta swsta atoma?

Nai alla kati tetoio einai sxetika duskolo an skefteis posi diafimisi 8elei.

Edited by `iAndre
Link to comment
Share on other sites

Rawr Bitch HAHAHAHAHAHAHAHAHHAAHHAHAHAHA

 

Alvane Rawr Biach*

 

Pane klepse ligo timeline apo to l2j MALAKA ALVANE! alla ti perimenis to exeis sto aima sou re pithike!

Edited by Rawr Biach
Link to comment
Share on other sites

Alvane Rawr Biach*

 

Pane klepse ligo timeline apo to l2j MALAKA ALVANE! alla ti perimenis to exeis sto aima sou re pithike!

 

 

Alvane Rawr Biach*

 

Pane klepse ligo timeline apo to l2j na to pezis eksypnos anyparkte touvlokefale malaka pithikomouri tourkospore.

 

 

ti eklepsa re petamene, 3ipolite teleftee

PS: kane kai kana edit re kolo tryharder teliomene paliopousta ema9es kai to timeline axriste

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

 

ti eklepsa re petamene, 3ipolite teleftee

PS: kane kai kana edit re kolo tryharder teliomene paliopousta ema9es kai to timeline axriste

 

 

 

Me parakolouthis vlepo den pisteyo na kaneis refresh kathe deyterolepto.

 

Ti leei alvane ta pithikia kato stis spilies kala?

 

Den tha mou milas gia java malaka exei klepsi olo to l2j kai nomizis oti eisai kai developer re malaka touvlokefale tourkospore, eisai alvanos pws na to kanoume den dini kaneis simasia se pithikous ante na sou petaksoun kamia mpanana xwris flouda.

Edited by Rawr Biach
Link to comment
Share on other sites

Cobra, Kratos.

 

esy mwri amesos na me dwsis gamo tin mana sou kai esena malaka koutsodonti. ainte min sou gamiso to mouni pou se petage kariola. kserw pou menis se gamao sta 4sera kai as eisai 14ra.

Edited by Rawr Biach
Link to comment
Share on other sites

to dimotiko sta vouna tis albanias ta evgales gamw to xristo sou?

 

 

oxi eimai ksaplomenos me to laptop tin wra pou apolamvano ta tsimpoukia tis aderfi sou... asto eisai mikros akoma otan megalosis tha sou po tin istoria.

Link to comment
Share on other sites

oxi eimai ksaplomenos me to laptop tin wra pou apolamvano ta tsimpoukia tis aderfi sou... asto eisai mikros akoma otan megalosis tha sou po tin istoria.

 

 

re gamw to spiti sou kai tin ikogenia sou re palio karkiniari, mia trixa apo ta arxidia mou eisai, eisai se ena forum pou se krazoune oloi, ala to protimas edw apoti e3w gamw tin mana sou, giati e3w peftei fapa.

 

Twra ante trava tin vradini malakia sou gamomano kai kalinixta, avrio pali

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...