Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

Μαθιου ψηφισα ναι (ετσι για το καλο) αν κ ειμαι 10000% σιγουρος οτι θα ξαναφας Ban  γιατι θα ξανακανεις τα ιδια κ χειροτερα

πιρι πιρι ετσι ανεβαινεις?

κωστα, αν παιξει μαζι μου δεν θα ανεβει ποτε, εγγυηση
Link to comment
Share on other sites

                                                                                                                :rage:

           

 

                                          :lied:                                                                                                                    :lied:

Link to comment
Share on other sites

κωστα, αν παιξει μαζι μου δεν θα ανεβει ποτε, εγγυηση

εχω να το λεω. εσυ κ ο Πιρι Πιρι ΕΙΔΙΚΑ παιζετε το ...γκουχ γκουχ γκουχχχχχχχ (τσιγαροβηχας Yorick) ... καλυτερο blitz που εχω δει. ο πιρι πιρι πιανει στα 10 Hook 1 creep Κ εσυ στα 10 πιανεις τον αερα :)

 

Ποια ίδια ρε...

 

ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΟ ΠΑΙΔΙ ΕΓΩ,ΑΦΟΥ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ

παραλιγο να σε κραξω για το συνεχιζομενο drama με τον βουρουντου.τυχερος εισαι.
Link to comment
Share on other sites

παραλιγο να σε κραξω για το συνεχιζομενο drama με τον βουρουντου.τυχερος εισαι.

Αφού το ξέρω ότι με αγαπάς,σταμάτα...
Link to comment
Share on other sites

αν ημουν mod θα σας εστελνα στην BanLand® διχως επιστροφη κ πολλα πολλα οπως γινοταν παντα χωρις να σας δωσω 2η ευκαιρια να απολογηθειτε :D 8)

 

ο Βουρουντουλης σας φερεται ΑΨΟΓΑ ειδικα προτου σαν bannαρει.απλα δεν βλεπετε οτι αντι να τα πατε καλα μαζι του που ειναι αρκετα καλος ,αντιθετως του πατε κοντρα βγαζοντας τον αχρηστο.Λες κ υπαρχουν καλυτεροι για τη θεση του.

Link to comment
Share on other sites

εχω να το λεω. εσυ κ ο Πιρι Πιρι ΕΙΔΙΚΑ παιζετε το ...γκουχ γκουχ γκουχχχχχχχ (τσιγαροβηχας Yorick) ... καλυτερο blitz που εχω δει. ο πιρι πιρι πιανει στα 10 Hook 1 creep Κ εσυ στα 10 πιανεις τον αερα :)

παραλιγο να σε κραξω για το συνεχιζομενο drama με τον βουρουντου.τυχερος εισαι.

ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΒΛΑΚΕΣ ΟΙ ENEMIES ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΡΟΒΛΕΨΩ
Link to comment
Share on other sites

ε μα ρε μαλακα, κανει και stand-attack

δεν κουνιεται

καθεται ακινητος

 

ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΠΑΝΑΓΙΑ ΤΟΥ

Link to comment
Share on other sites

ε μα ρε μαλακα, κανει και stand-attack

δεν κουνιεται

καθεται ακινητος

 

ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΠΑΝΑΓΙΑ ΤΟΥ

e nai exeis dikio!

enw an itan apofasismenos san ton blitz edw tha ekanes ena succesfull grab  :happyforever:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...