Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

και εγώ σου είχα πει, όσο μέσα και να είσαι, όσο και move lock κλπ να κάνεις, αν δεν αλλάξουν κάποια πράγματα, δεν θα βρίσκεσαι εδώ.

 

είχα, έχω και θα έχω δίκιο σε αυτό το θέμα.

Link to comment
Share on other sites

otan lew klikes enow oti o enas protinei ton filo tou, dekarma ton exthro tou , kai to anapodo. ante tora na bgaleis akri.

tote i kaliteri lisi se auto eine na vreis 1,2 atoma pu empistevese kai na katsete mazi na apofasisete poioi eine kataliloi gia tin kathe thesi twn staffers edw mesa me swstes protaseis aitiologies panw stis protaseis autes k tote na vgalete ena simperasma!

aliws an protinei o kathenas apo 1,2 atoma xwris aitioligia xwris tipota mono k mono epeidi eine filos,gnwstos i den kserw k egw ti den vgazeis pote akri!

Link to comment
Share on other sites

'Ανοιξε τα μάτια σου, δώσε ευκαιρίες και εάν δεις ότι δεν αξίζουν δρόμο. Αλλά δοκίμασε πρώτα.

έλα ρε μλκ dev,δεν γίνεται να το λες εσύ αυτό..

 

τόσοι δεν έχουν πάρει;(δεν μιλάω για το δικό σου global που λες οτι ήθελες,αλλά δες τον νοεμβριο τι έγινε με το mod challange..και ξέχασαν και κάποιοι να φάνε δεμοτε τοτε).

 

κακά τα ψέματα,όταν κάποιος καινούργιος πάρει προμοτε σε γκολντ,έχει τόσο μεγάλη καύλα που κάνει ότι να ναι,ακόμα και αν θέλει πραγματικά να βοηθήσει.

π.χ universe..

 

 

λες και δεν τα ξέρεις..

Link to comment
Share on other sites

μίλησαν και τ αρχίδια μας και θα μας πούνε να δούμε τα mod logs του zake που κάνει δουλειά, τα lock του 19ου αιώνα

 

σε παρακαλώ...

 

Ρε μαλάκα ξύπνα πια δεν κάνεις τίποτα κατάλαβε το.

Link to comment
Share on other sites

το ξερω οτι ειμαι 100% σωστος :P  :LOL:

κανες λαθος παραδειγμα με τον βουρουντουλη. ειναι εξαιρετικος.

 

 

Μπορεί να είναι όπως το λες. Σίγουρα έχει πείρα δεν αμφιβάλει κανείς για αυτό. 'Ομως για τα δεδομένα του παρόντος forum ίσως λέω ίσως να μην είναι επαρκής. Και εννοώ το l2 section κυρίως. Τον λόγο που όλοι μπήκαμε σε αυτό το forum και το section το οποίο διέρχεται τη μεγαλύτερη κρίση και το οποίο είναι συνυπεύθυνο για το "πέσιμο" του φορουμ activity.

Link to comment
Share on other sites

Κώστα, όταν σε προκαλούν κάποια άτομα όμως χωρίς να τους έχεις κάνει εσύ τίποτα το βρίσκεις λογικό; αν δεν σήκωνα τον χαβαλέ τότε πως κάνω χαβαλέ ώρες ώρες με τον SirLionHeart; Το παλικάρι κάνει χαβαλέ και το νοιώθει... Δεν κρίνει κανέναν και τίποτα.... Ενώ ο στόχος ορισμένων από εσάς εδώ μέσα είναι να βρείτε κάποιον που δεν μιλάει και να τον πιάσετε στο δούλεμα... Εκεί θέλω να καταλήξω....

επειδη εισαι περηφανος στα ματια θα σου κοκκινισω τα βασικα σημεια του ποστ μου που πρεπει να εστιασεις

 

το ξερω οτι ειμαι 100% σωστος :P  :LOL:

oταν δινεις δικαιωματα με τη συμπεριφορα σου να σε τρολλαρουν λογικο να κλαιγεσαι οτι δεν σου αρεσει το τρολλαρισμα. εμενα πχ γιατι δεν με τρολλαρουν η μαλλον γιατι δεν εχω προβλημα οποτε θελουν να μου κανουν καποια πλακα?το αλλο κακο με σενα ειναι πιστευεις οτι εισαι καλυτερος απ τους περισσοτερους ενω ΔΕΝ εισαι αλλα εξακολουθεις να τους θαβεις ΧΩΡΙΣ να παραθετεις μια καλυτερη γνωμη τεκμηριωμενη.η συμπεριφορα σου ειναι  εμετικα παθητικη που κανει μπαμ οτι ειναι ψευτικη κ υπουλη .Στοιχηματιζω οτι δεν εχεις φιλους στην πραγματικη σου ζωη ωστε να γνωριζεις τι εστι χαβαλες κ πως να δικτυωνεσαι κοινωνικα.αν γινοσουν ποτε σταφφερ το τρολλαρισμα με αυτη τη συμπεριφορα που επιδεικνυεις θα ανεβαινε 200% περισσοτερο.

 

 

Link to comment
Share on other sites

εκανες λαθος παραδειγμα με τον βουρουντουλη. ειναι εξαιρετικος.

το μόνο λάθος που παραδέχομαι είναι ότι υπάρχουν εδώ μέσα τόσοι πολλοί που θα έπρεπε να μην υπήρχαν

 

αλλά όπως είπα στέλνουν αμέσως πμ στον μάξτορ και κλαίνε με τ αρχίδια έξω για ddos.

Link to comment
Share on other sites

έλα ρε μλκ dev,δεν γίνεται να το λες εσύ αυτό..

 

τόσοι δεν έχουν πάρει;(δεν μιλάω για το δικό σου global που λες οτι ήθελες,αλλά δες τον νοεμβριο τι έγινε με το mod challange..και ξέχασαν και κάποιοι να φάνε δεμοτε τοτε).

 

κακά τα ψέματα,όταν κάποιος καινούργιος πάρει προμοτε σε γκολντ,έχει τόσο μεγάλη καύλα που κάνει ότι να ναι,ακόμα και αν θέλει πραγματικά να βοηθήσει.

π.χ universe..

 

 

λες και δεν τα ξέρεις..

 

Φοβερός μπράβο.

Link to comment
Share on other sites

Ρε μαλάκα ξύπνα πια δεν κάνεις τίποτα κατάλαβε το.

βαριέμαι να το ξαναπώ. αν κάνω ότι πρέπει, δεν θα μας λείψετε και δεν θα το μετανιώσω στιγμή.
Link to comment
Share on other sites

τι;

Καλύτερα μην ανοίξεις τέτοια συζήτηση fanky γιατί μετά θα σε βρίζει για πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...