Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

Καταλαβαίνεις τι ζητάς ? Να σε κάνω κατευθείαν global. Ο λόγος?

 

Περιμένεις και εσύ promote?

 

από εμένα εξαρτάται μόνο; χαχαχαχα!!!!!! κάνεμε να αρχίζω στα γέλια plx 8)

Link to comment
Share on other sites

αφου κοφτεσαι γιατι δν κανεις ενα τοπικ με τις ιδεες σου να δουμε-ω το τι σκεφτεσαι......πετας πυροτεχνηματα απλα...

 

Γιατί θα αρχίσετε να λέτε διάφορες βλακείες σε κάθε θέμα που ανοίγει κάποιος... Ελπίζω να κάλυψα.... Που το μόνο που κάνετε είναι να κρίνετε χωρίς να σας κρίνουν...

Link to comment
Share on other sites

Γιατί θα αρχίσετε να λέτε διάφορες βλακείες σε κάθε θέμα που ανοίγει κάποιος... Ελπίζω να κάλυψα....

κοτα με πυροτεχνηματα.
Link to comment
Share on other sites

αφου κοφτεσαι γιατι δν κανεις ενα τοπικ με τις ιδεες σου να δουμε-ω το τι σκεφτεσαι......πετας πυροτεχνηματα απλα...

μεταξυ μας τωρα....ΟΛΟΙ βριζουμε.οχι μονο τα μελη...αν ειναι να θεσουμε θεμα γνωσεων θα σου βγαλω ολο το σταφφ σκαρτο ετοιμο για τα σκουπιδια demotable :)  :dat: (με 1-2 εξαιρεσεις)  βουρουντουλη για σενα λεω καλα λογια diaomond soon make me proud

εγώ έχω πει, σοβαρά το έχω πει. στείλτε με στο διάολο, ας μην έχω account και ας με βαράει ο maxtor όλη μέρα με 15 ddos services. απλά να κάνουν 1-2 πραγματάκια ;D

 

plat 3 now, 3 more steps. nobl pls

Link to comment
Share on other sites

κοτα με πυροτεχνηματα.

 

Δεν θα συνεχίσω γιατί άδικα μιλάω... εγώ θα ξεκινήσω θέματα αλλά δεν θέλω να δω μαλακίες τύπου Spam replies ή ο,τι άλλο σας καρφωθεί Στα θέματα που θα ανοίγω..... Έγινα σαφής;

 

Εφόσον θέλετε λογικά άτομα για promotions και με καλή συμπεριφορά ελέγξτε έναν έναν από τους υπάρχων staffers εδώ και μετά μου λέτε για συμπεριφορά....

Link to comment
Share on other sites

 

Εφόσον θέλετε λογικά άτομα για promotions και με καλή συμπεριφορά ελέγξτε έναν έναν από τους υπάρχων staffers εδώ και μετά μου λέτε για συμπεριφορά....

δεν νομιζω να ψαχνουν για good guys...απλα δεν υπαρχουν καλυτεροι κ ταυτοχρονα προθυμοι.οι καλυτεροι ειναι απροθυμοι  κ οι προθυμοι δεν ειναι καλοι/καλυτεροι.

 

Δεν θα συνεχίσω γιατί άδικα μιλάω... εγώ θα ξεκινήσω θέματα αλλά δεν θέλω να δω μαλακίες τύπου Spam replies ή ο,τι άλλο σας καρφωθεί Στα θέματα που θα ανοίγω..... Έγινα σαφής;

εισαι βλακας καθε μερα η παιρνεις κ ρεπο?

αν εισαι σοβαρος δεν θα σε τρολλαρει κανεις.

Link to comment
Share on other sites

Καταλαβαίνεις τι ζητάς ? Να σε κάνω κατευθείαν global. Ο λόγος?

 

 

 

O λόγος είναι 1 και μοναδικός. Το upgrade του forum έαν το forum είχε έστω και την παραμικρή ανάπτυξη θα το άξιζα. Εάν πήγαινε στην ρώτα που πάει τώρα έπρεπε να με πετάξεις όπως σου είπα. Και στο κάτω, κάτω ο Weird που έκανε comeback από legendary τι άλλαξε ; 'Οχι πες μου ή να μου το πει και ο ίδιος. Δεν δίνετε ευκαιρίες και μετά το πληρώνετε. 'Ημουν ένα 8μηνο staffer και l2 moderator για πιο λόγο να μην πάρω global ; Και για πιο λόγο το πήρε ο Γουρουντούλης αφού το πας έτσι.

Link to comment
Share on other sites

δεν νομιζω να ψαχνουν για good guys...απλα δεν υπαρχουν καλυτεροι κ ταυτοχρονα προθυμοι.οι καλυτεροι ειναι απροθυμοι  κ οι προθυμοι δεν ειναι καλοι/καλυτεροι.

εισαι βλακας καθε μερα η παιρνεις κ ρεπο?

αν εισαι σοβαρος δεν θα σε τρολλαρει κανεις.

 

απλά δεν είμαι τύπος για τρολλ.... του γούστου του δικού σας... και γενικός τα τρολλ δεν τα γουστάρω όταν αναφέρονται σε μένα για ένα τρολλ που το βλέπω σοβαρά... τόσο απλό.

Link to comment
Share on other sites

O λόγος είναι 1 και μοναδικός. Το upgrade του forum έαν το forum είχε έστω και την παραμικρή ανάπτυξη θα το άξιζα. Εάν πήγαινε στην ρώτα που πάει τώρα έπρεπε να με πετάξεις όπως σου είπα. Και στο κάτω, κάτω ο Weird που έκανε comeback από legendary τι άλλαξε ; 'Οχι πες μου ή να μου το πει και ο ίδιος. Δεν δίνετε ευκαιρίες και μετά το πληρώνετε. 'Ημουν ένα 8μηνο staffer και l2 moderator για πιο λόγο να μην πάρω global ; Και για πιο λόγο το πήρε ο Γουρουντούλης αφού το πας έτσι.

 

Ίσως επειδή ήταν global?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...