Jump to content

Θελω βοηθεια


Sirocco

Recommended Posts

ΡΕ ΑΚΟΥ ΤΟ ΦΑΚΙΟΡΗ! ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΔΕ ΓΑΜΑΤΕ

Brazzers θέλει και σε καλή τιμή κιόλας δεν ξέρεις εσύ.
Link to comment
Share on other sites

Ενα brazzers θες εσύ αλλά ντρέπεσαι να μου το ζητήσεις .

μαλάκα έλιωσα, αλλά κρίμα το παιδί ρε.
Link to comment
Share on other sites

μαλάκα έλιωσα, αλλά κρίμα το παιδί ρε.

γιατί παγωτό είσαι;

αχαχαχαχαχαχα

χα

χα

χαχα

χαχαχαχαχαχααα

Link to comment
Share on other sites

Αυτον τον καιρο δεν νιωθω και πολυ καλα.. σε γενικες γραμμες νιωθω λιγο μελανχολικα και ειμαι συνεχεια στενοχωρημενος.

Φοβαμαι μηπως πεσω σε καταθλιψη (αν δεν εχω πεσει ηδη)

Και το περιεργο? δεν υπαρχει καποιος κυριος λογος.

 

μπορειτε να μου πειτε πως εισαι οταν πεσεις σε καταθλιψη? και πως μπορω να το αντιμετωπισω?

 

Παρακαλω μην το παρετε περι αστειου,ειναι σοβαρο.

 

akou ligi mousiki!!! dinati!!! dubstep,death metal kati poli dinato oxi emo ellinika kapsourika kai tetia.. na vgenis voltes me filous polles fores tin imera kai me gomenes kirios.. na pinis 1-2-3 potirakia apo kati dinato. san vodka,ouiski,kai pai legontas... na min stekese poli sto pc.. epidi tha gini xirotera.. genika na apasxolis ton eayto sou me kati.. pekse to pouli sou ;p plakizo re file.. eyxome perastika... kai oti kalitero ti na po. aa nai kai na paris brazzers apo psomas tha ginis kalitera 100% ;-) kai 4-5 tin imera ine kalo gia tin katathlipsi!

Link to comment
Share on other sites

Αυτον τον καιρο δεν νιωθω και πολυ καλα.. σε γενικες γραμμες νιωθω λιγο μελανχολικα και ειμαι συνεχεια στενοχωρημενος.

Φοβαμαι μηπως πεσω σε καταθλιψη (αν δεν εχω πεσει ηδη)

Και το περιεργο? δεν υπαρχει καποιος κυριος λογος.

 

μπορειτε να μου πειτε πως εισαι οταν πεσεις σε καταθλιψη? και πως μπορω να το αντιμετωπισω?

 

Παρακαλω μην το παρετε περι αστειου,ειναι σοβαρο.

Απλα καλεσε καποιον φιλο/η σου και δειτε μια ταινία μαζι (εσυ θα επιλεξεις ποια). Επισης φαε καμια σοκολατα εχει αφροδισιακες λειτουργιες και γενικα θα σε κανει να νιωσεις καλυτερα. Ακομη παρε καποιο φιλο/η σου και πατε μαζι εξω βγες να φατε και γενικα να βγεις λιγο απο το σπιτι και να μην ασχολεισαι με τον υπολογιστη. Warning !! -> Σε καμια περιπτωση μην ανοιξεις την τηλεοραση εγω λιγο την ανοιξα και αγχωθηκα με τα οσα λενε καθημερινα για την Ελλαδα. Εναλλακτική στην περιπτωση που θες να κατσεις στον υπολογιστη φτιαξε μια βοντκα λεμονι ή πορτοκαλι οτι σ'αρεσει εσενα και κανε download τραγουδια που σ'αρεσουν βαλτα στο WMP και ακου non-stop μεχρι να ξεχαστεις ενόσω παιζεις καποιο game που σε αναιβάζει ψυχολογικα. Απο την αλλη ίσως να ειναι και ο καιρος ετσι. Η εποχη ειναι φθινόπωρο προς χειμώνα. Ε, αυτον τον καιρο πολυς κοσμος την παταει με την αλλαγη που γινεται ισως να είσαι ενας απο αυτούς και να ειναι απλα κατι παροδικο που στην προκειμενη περιπτωση ετσι πιστευω πως ειναι.

 

- Ελπιζω οι συμβουλες μου να σε βγαλουν απο το αδιεξοδο που νιωθεις και να το ξεπεράσεις συντομα.

Θερμές ευχές,

Dev®

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

AdBlock Extension Detected!

Our website is made possible by displaying online advertisements to our members.

Please disable AdBlock browser extension first, to be able to use our community.

I've Disabled AdBlock