Jump to content

Θελω βοηθεια


Sirocco

Recommended Posts

ευχαριστω που με βοηθατε,με κανετε πιο σκατα.

uparxoun stigmes pou exo to idio prob

to thema ine oti ego skeftome oti oloi kapote tha pethanoume kai den tha uparxoume pia kai me piani melanxolia

apla 3exna tis mlkies zise tin zoi s,kai kane xabale

Link to comment
Share on other sites

Άσε τις μαλακίες και τράβα πες τα σε κάποιον να τα βγάλεις απο μέσα σου γιατί θα τρυγυρίζει στο μυαλό σου για όλη σου την ζωή. Θυμάσαι και εγώ που άκουγα καψούρα 24/7 τι κατάφερα; Αν και εγώ σε κατάθλιψη δεν πέφτω για καμία κάρια.

Βασικά ντάξει εγώ είμαι περίπτωση γιατί παιζόταν με μία εδώ και μήνες κάτι καλό και ήρθε ένας πρώην και την πήρε απο τα χέρια μου, τράβηξα και της τα είπα όλα μπροστά και στους 2 τους και στο τέλος της σφύριξα ενα άντε και γαμίσου πουτάνα και έφυγα. Και μου πέρασε.

 

Μην είσαι μαλάκας, σε 10 χρόνια θα λες "Μα τι μαλάκας είμουν που δεν έκανα το τάδε" κτλπ. Πιάσε και ζήσε δυνατά γιατί μέχρι τα 30 είναι η ελευθερία. Γαμάτε γιατί χανόμαστε!

 

Και φίλοι βρίσκονται εύκολα. Μην αγχώνεσαι. Πήγαινε για καφέ με τους συμμ/τές σου και θα κάνετε καλή παρέα, μετά θα γνωρίσεις γνωστούς που θα κάνουν και αυτοί καλή παρέα και ούτω κάθε ξης. Μην ντρέπεσαι.

μακαρι να ηταν τοσο ευκολο.. ευχαριστω παντως
Link to comment
Share on other sites

uparxoun stigmes pou exo to idio prob

to thema ine oti ego skeftome oti oloi kapote tha pethanoume kai den tha uparxoume pia kai me piani melanxolia

apla 3exna tis mlkies zise tin zoi s,kai kane xabale

....
Link to comment
Share on other sites

egw enw exw na pw... 8a ei8ela poli na eimai kolitari tou ExTrEmEDwarf... meta apo afta p eipe tn simpa8isa apira!

 

k "akou" afta p s eipe k prakse analoga... mn les ena efxaristw k prospernas tis voi8ia p s dinei p sto katw katw esi tin zitises kanwntas afto to topic.!

Link to comment
Share on other sites

Ε λοιπον,ετσι ημουν οταν εκοψα το καψιμο απο το λ2.Κλεισμενος σε ενα σπιτι 24/24 ειχα βαρεθει την ζωη μου και νομιζα οτι ειχα πεσει σε καταθληψη.Ευτιχως,ετυχε και πηγα διακοπες στον πατερα μου,συγκεκριμενα στην Κρητη και γνωρισα παρεα μεσω του ξαδερφου μου και ετσι ξεφυγα απο το λ2,απο το pc απ'ολες τις μαλακιες(και ετσι επελεξα να μεινω με τον πατερα μου).Ο καλητερος τροπος για να ξεφυγεις απ τη βαρεμαρα ειναι ΠΑΡΕΑ,ΤΣΙΓΑΡΟ,ΚΑΦΕΣ και ενα γαμισι που και που.Πανω απο τη γκομενα δεν βαζεις τους φιλους.Νεα αρχη φιλε μου,μακρια απο pc και μαλακιες!Τωρα για δες πως ειμαι?Μηχανακι και παρεα και δεν με νοιαζει τιποτα!Απορω γιατι ειμουν τοσο μαλακας και καθομουν ολη τη μερα μεσα στο σπιτι!

Link to comment
Share on other sites

Ε λοιπον,ετσι ημουν οταν εκοψα το καψιμο απο το λ2.Κλεισμενος σε ενα σπιτι 24/24 ειχα βαρεθει την ζωη μου και νομιζα οτι ειχα πεσει σε καταθληψη.Ευτιχως,ετυχε και πηγα διακοπες στον πατερα μου,συγκεκριμενα στην Κρητη και γνωρισα παρεα μεσω του ξαδερφου μου και ετσι ξεφυγα απο το λ2,απο το pc απ'ολες τις μαλακιες(και ετσι επελεξα να μεινω με τον πατερα μου).Ο καλητερος τροπος για να ξεφυγεις απ τη βαρεμαρα ειναι ΠΑΡΕΑ,ΤΣΙΓΑΡΟ,ΚΑΦΕΣ και ενα γαμισι που και που.Πανω απο τη γκομενα δεν βαζεις τους φιλους.Νεα αρχη φιλε μου,μακρια απο pc και μαλακιες!Τωρα για δες πως ειμαι?Μηχανακι και παρεα και δεν με νοιαζει τιποτα!Απορω γιατι ειμουν τοσο μαλακας και καθομουν ολη τη μερα μεσα στο σπιτι!

λίγη ορθογραφία θα σε κάνει ακόμα καλύτερο.

Link to comment
Share on other sites

λίγη ορθογραφία θα σε κάνει ακόμα καλύτερο.

εχεις δικιο αλλα πιος ο λογος να γραφω ορθογραφημένα σε ενα forum?τελος παντων,αν δεν ξεκολλησεις φιλε μου απο το σπιτι θα βαρας το πουλι σου στο κεφαλι σου μπας και ψοφησεις.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now



  • Posts

    • Someone ask me for this, it should work on any client that has Kamael race, preview:     Installation - there are two ways to install depending on how you want to use it:   Method 1: If you want to completely replace the original, do:   Copy all lines from your armorgrp to Notepad++, press Ctrl+H, check the "match whole word" option and replace:   kamael.Mkamael_m000_w_ad00   by:   AvengersKamaelWings.Avengers_MKamael_m001_w_ad00   Then replace:   MKamael.Mkamael_m000_t00_w   by:   AvengersKamaelWings.MKamael_m001_t00_w   Now repeat the same process with the female, replace:   kamael.Fkamael_m000_w_ad00   by:   AvengersKamaelWings.Avengers_FKamael_m001_w_ad00   Then replace:   FKamael.Fkamael_m000_t00_w   by:   AvengersKamaelWings.FKamael_m001_t00_w   You're done, paste everything back into File Edit and save!   Method 2: If you only want to replace in specific sets, execute the above process only on the armorgrp of those sets.   Repack by: AvengersTeamBr Password: LadrãoDeFrango      
    • 用于解密、加密和编辑 .u 文件的工具。
    • It's always awesome when you find someone who not only delivers great quality but also does it way ahead of schedule. Makes you feel like you hit the jackpot, right? I'm new around here, just stumbled upon this forum, and seeing posts like yours really gives me hope that there are some real pros hanging out in this community.
    • Dear friends! We have good news to announce that the server that will open in June 1 will be the Main server and every 4 months we will make another season server and integrate ( merge ) it into the main that will always be open..  
  • Topics

×
×
  • Create New...