Jump to content

Θελω βοηθεια


Sirocco

Recommended Posts

akou ligi mousiki!!! dinati!!! dubstep,death metal kati poli dinato oxi emo ellinika kapsourika kai tetia.. na vgenis voltes me filous polles fores tin imera kai me gomenes kirios.. na pinis 1-2-3 potirakia apo kati dinato. san vodka,ouiski,kai pai legontas... na min stekese poli sto pc.. epidi tha gini xirotera.. genika na apasxolis ton eayto sou me kati.. pekse to pouli sou ;p plakizo re file.. eyxome perastika... kai oti kalitero ti na po. aa nai kai na paris brazzers apo psomas tha ginis kalitera 100% ;-) kai 4-5 tin imera ine kalo gia tin katathlipsi!

συνηθως ακουω rock αλλα τωρα τελευταια το γυρισα στα καψουρικα και τωρα ακουω μαχαιριτσα..

οσο για τα ποτακια μου αρεσει να βγαινω και να πινω 1,2 με τους φιλους μου.

Το θεμα ειναι οτι δεν βγαινουν και δεν ειναι τα ατομα με τα οποια μπορεις να κανεις μια σοβαρη συζητηση.

Απλα καλεσε καποιον φιλο/η σου και δειτε μια ταινία μαζι (εσυ θα επιλεξεις ποια). Επισης φαε καμια σοκολατα εχει αφροδισιακες λειτουργιες και γενικα θα σε κανει να νιωσεις καλυτερα. Ακομη παρε καποιο φιλο/η σου και πατε μαζι εξω βγες να φατε και γενικα να βγεις λιγο απο το σπιτι και να μην ασχολεισαι με τον υπολογιστη. Warning !! -> Σε καμια περιπτωση μην ανοιξεις την τηλεοραση εγω λιγο την ανοιξα και αγχωθηκα με τα οσα λενε καθημερινα για την Ελλαδα. Εναλλακτική στην περιπτωση που θες να κατσεις στον υπολογιστη φτιαξε μια βοντκα λεμονι ή πορτοκαλι οτι σ'αρεσει εσενα και κανε download τραγουδια που σ'αρεσουν βαλτα στο WMP και ακου non-stop μεχρι να ξεχαστεις ενόσω παιζεις καποιο game που σε αναιβάζει ψυχολογικα. Απο την αλλη ίσως να ειναι και ο καιρος ετσι. Η εποχη ειναι φθινόπωρο προς χειμώνα. Ε, αυτον τον καιρο πολυς κοσμος την παταει με την αλλαγη που γινεται ισως να είσαι ενας απο αυτούς και να ειναι απλα κατι παροδικο που στην προκειμενη περιπτωση ετσι πιστευω πως ειναι.

 

- Ελπιζω οι συμβουλες μου να σε βγαλουν απο το αδιεξοδο που νιωθεις και να το ξεπεράσεις συντομα.

Θερμές ευχές,

Dev®

θα τα εχω υποψην μου.. οσο για την τηλεοραση και αυτα που λενε συμφωνω.. προσπαθουν να μας ψυχοπλακωσουν αλλα εγω ευτυχως δεν ασχολουμε με ειδησεις..

Ευχαριστω πολυ φιλε να σαι καλα!

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου χαλαρωσε καταρχας πρεπει να διοξεις της κακιες σκεψεις που σε επηρεαζουν βγες εξω πηγενε στον πειραια κανε ενα τζοκιν στην πειραικη να δεις χαλαρωσει... πιστευω πως το θεμα ειναι καθαρα ψυχολογικο!!! Αμα δεν περναει τοτε θα χριαστει να επισκεφτεις ψυχολογο η ψιχιατρο ο οποιος θα σε βοηθησει συγουρα να το ξεπερασεις...

Link to comment
Share on other sites

Είτε έχεις κάποιο προσωπικό θέμα που το γνωρίζεις μόνο εσύ, πχ έχεις βάλει στο μάτι μία που είναι με άλλον, ή οικογενειακό πρόβλημα, ή ο τρόπος ζωής που κάνεις σε έχει επηρεάσει κάπως.

 

Αν είναι κάποιο απο τα πρώτα δύο, βρες κάποιον εμπιστευτικό φίλο σου και πες του τα χωρίς να σκέφτεσαι τις συνέπειες, και πες τα του μέσα απο την κάρδιά σου ώστε να μην το πάρεις σαν αγγαρεία. Αν κλάψεις, θα φύγει απο τον οργανισμό σου. Χωρίς πλάκα.

 

Αν είναι ο τρόπος ζωής ξεκίνα το γυμναστήριο. Όχι σαν αγγαρεία πάλι, σαν σπορ. 3 φορές την εβδομάδα να ξεσπάς κάπου. Αν όχι γυμναστήριο έστω box.

 

Αν πάλι δεν είναι τίποτα απο αυτά και γενικά έχεις προσωπικό πρόβλημα κάπου, στείλε μου πμ να δω αν μπορώ να κάνω κάτι.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν φίλε, επειδή είχα κάτι χειρότερο απ'ότι έχεις εσύ τώρα, και γνωρίζω περισσότερο αυτή την κατάσταση, να ξέρεις ότι κάθοντας εδώ στο Maxcheaters, δε σε βοηθάει καθόλου!

Κάτσε με 2 - 3 φίλους σου να πιείτε ένα ποτό, κάνε πράγματα που σου αρέσουν, βγες με την κοπελιά σου, ή αν δεν έχεις κοπελιά, βρες μία να περνάς καλά!!!

 

Προσπάθησε να κάνεις διάφορα που σε κάνουν να ξεχνιέσαι, να λες στον εαυτό σου " είμαι καλά "

και αν το έχεις δοκιμάσει, όταν φεύγει για λίγο αυτό, είσαι σε ωραία φάση.

Η ζωή αδερφέ, ποτέ δε θα μας τα φέρει όπως τα θέλουμε, οπότε βγες από αυτό τον αδιέξοδο γιατί όταν μεγαλώσεις λίγο ακόμη, τότε εκεί θα αρχίσουν τα πιο σοβαρά προβλήματα!

 

Μην σκέφτεσαι αρνητικά, η ζωή είναι μπροστά και λέει " ΠΗΔΑ ΜΕ " κάντο γιατί αλλιώς μας πηδάει αυτή αδερφέ!

 

* Ελπίζω να νιώσεις καλύτερα, και όχι από αυτά που είπα, αλλά γιατί θα καταλάβεις ότι δεν αξίζει!

Στο κάτω κάτω εάν δεν θέλεις να βγεις, κάνε το εξής, κατέβασε στον υπολογιστή σου ταινίες, ή επεισόδια από σειρές που σου αρέσουν, έτσι θα ξεχνιέσαι!

 

Καλή συνέχεια φίλε!

Link to comment
Share on other sites

Μην προτιμησεις τον απαγχωνισμο η την ασφυξια με φυτα στο δωματιο το βραδυ με τις πορτες και τα παραθυρα κλειστες.Πρωτιμησε κατι πιο ανοδυνο.Παρε χαπια η κατι τετοιο.Βασικα εδω που τα λεμε και η κρεμαλα δεν ειναι τιποτα , ενα σκαμπουδακι πηδας.

Link to comment
Share on other sites

Τράβα μια μαλακία και θα συνέλθεις!!!!

 

LoL αν δεν ειναι αυτο off να γινω θεος.. Κοιτα να περασεις καλα με κυριως ατομα της εμπιστοσυνης σου ανοιξου σε καποιον μπορει να παρεις καποια γνωμη :)

Link to comment
Share on other sites

to oti eisai se tetia katastasi fteei i parea sou epidi dn mporei na sou anevasei tin dia8esi!! prospathise na vreis kaliteri parea pou na se ipostirizei. enas filos 8a mporesei na sou dosei panta mia simvouli kai na se ipostiriksei kai na se akousei.

Nova October 2011 Dubstep Mix #1

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν φίλε, επειδή είχα κάτι χειρότερο απ'ότι έχεις εσύ τώρα, και γνωρίζω περισσότερο αυτή την κατάσταση, να ξέρεις ότι κάθοντας εδώ στο Maxcheaters, δε σε βοηθάει καθόλου!

Κάτσε με 2 - 3 φίλους σου να πιείτε ένα ποτό, κάνε πράγματα που σου αρέσουν, βγες με την κοπελιά σου, ή αν δεν έχεις κοπελιά, βρες μία να περνάς καλά!!!

 

Προσπάθησε να κάνεις διάφορα που σε κάνουν να ξεχνιέσαι, να λες στον εαυτό σου " είμαι καλά "

και αν το έχεις δοκιμάσει, όταν φεύγει για λίγο αυτό, είσαι σε ωραία φάση.

Η ζωή αδερφέ, ποτέ δε θα μας τα φέρει όπως τα θέλουμε, οπότε βγες από αυτό τον αδιέξοδο γιατί όταν μεγαλώσεις λίγο ακόμη, τότε εκεί θα αρχίσουν τα πιο σοβαρά προβλήματα!

 

Μην σκέφτεσαι αρνητικά, η ζωή είναι μπροστά και λέει " ΠΗΔΑ ΜΕ " κάντο γιατί αλλιώς μας πηδάει αυτή αδερφέ!

 

* Ελπίζω να νιώσεις καλύτερα, και όχι από αυτά που είπα, αλλά γιατί θα καταλάβεις ότι δεν αξίζει!

Στο κάτω κάτω εάν δεν θέλεις να βγεις, κάνε το εξής, κατέβασε στον υπολογιστή σου ταινίες, ή επεισόδια από σειρές που σου αρέσουν, έτσι θα ξεχνιέσαι!

 

Καλή συνέχεια φίλε!

ευχαριστω να σαι καλα!

to oti eisai se tetia katastasi fteei i parea sou epidi dn mporei na sou anevasei tin dia8esi!! prospathise na vreis kaliteri parea pou na se ipostirizei. enas filos 8a mporesei na sou dosei panta mia simvouli kai na se ipostiriksei kai na se akousei.

Nova October 2011 Dubstep Mix #1

ειναι ενας παραγοντας.. τωρα θα βρω φιλους στα 16 μου? :/

Είτε έχεις κάποιο προσωπικό θέμα που το γνωρίζεις μόνο εσύ, πχ έχεις βάλει στο μάτι μία που είναι με άλλον, ή οικογενειακό πρόβλημα, ή ο τρόπος ζωής που κάνεις σε έχει επηρεάσει κάπως.

 

Αν είναι κάποιο απο τα πρώτα δύο, βρες κάποιον εμπιστευτικό φίλο σου και πες του τα χωρίς να σκέφτεσαι τις συνέπειες, και πες τα του μέσα απο την κάρδιά σου ώστε να μην το πάρεις σαν αγγαρεία. Αν κλάψεις, θα φύγει απο τον οργανισμό σου. Χωρίς πλάκα.

 

Αν είναι ο τρόπος ζωής ξεκίνα το γυμναστήριο. Όχι σαν αγγαρεία πάλι, σαν σπορ. 3 φορές την εβδομάδα να ξεσπάς κάπου. Αν όχι γυμναστήριο έστω box.

 

Αν πάλι δεν είναι τίποτα απο αυτά και γενικά έχεις προσωπικό πρόβλημα κάπου, στείλε μου πμ να δω αν μπορώ να κάνω κάτι.

οπως το ειπες.. εχω βαλει στο ματι μια που ειναι με αλλον.. αλλα δεν ειναι μονο αυτο.. το παθαινω εδω και 2 χρονια αλλα φετος εντονοτερα. Γυμναστηριο πηγαινα 6 μηνες αλλα σταματησα.. δεν εχω διαθεση πλεον..

 

Φιλε μου χαλαρωσε καταρχας πρεπει να διοξεις της κακιες σκεψεις που σε επηρεαζουν βγες εξω πηγενε στον πειραια κανε ενα τζοκιν στην πειραικη να δεις χαλαρωσει... πιστευω πως το θεμα ειναι καθαρα ψυχολογικο!!! Αμα δεν περναει τοτε θα χριαστει να επισκεφτεις ψυχολογο η ψιχιατρο ο οποιος θα σε βοηθησει συγουρα να το ξεπερασεις...

ευχαριστω φιλε να σαι καλα

LoL αν δεν ειναι αυτο off να γινω θεος.. Κοιτα να περασεις καλα με κυριως ατομα της εμπιστοσυνης σου ανοιξου σε καποιον μπορει να παρεις καποια γνωμη :)

ευχαριστω φιλε

Έλα εδώ σε εμένα να σε κάνω άνθρωπο, και μετά θα παμε και μια βόλτα απο τον Βαζελο.

:/
Link to comment
Share on other sites

τωρα θα βρω φιλους στα 16 μου?

πανεύκολο? η αδερφή μου την 1η μέρα στη σχολή της γνώρισε 500 άτομα. Βγες έξω ξεκίνα γυμναστήριο/χορό/κάποιο άθλημα/να πας γήπεδο οτιδήποτε, κοινωνικοποιήσου καλό θα σου κάνει. Όσο για τη γκόμενα που λες παραπάνω χέστηκες, άπειρες υπάρχουν
Link to comment
Share on other sites

πανεύκολο? η αδερφή μου την 1η μέρα στη σχολή της γνώρισε 500 άτομα. Βγες έξω ξεκίνα γυμναστήριο/χορό/κάποιο άθλημα/να πας γήπεδο οτιδήποτε.

ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΣΧΟΛΙΟ ΒΑΖΕΛΟΥ χαχαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

πανεύκολο? η αδερφή μου την 1η μέρα στη σχολή της γνώρισε 500 άτομα.

500 άτομα; Πόσες τρύπες έχει ρε;

 

 

 

 

ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΣΧΟΛΙΟ ΒΑΖΕΛΟΥ χαχαχαχαχαχα

ΛΟΛ

Link to comment
Share on other sites

οπως το ειπες.. εχω βαλει στο ματι μια που ειναι με αλλον.. αλλα δεν ειναι μονο αυτο.. το παθαινω εδω και 2 χρονια αλλα φετος εντονοτερα. Γυμναστηριο πηγαινα 6 μηνες αλλα σταματησα.. δεν εχω διαθεση πλεον..

 

Άσε τις μαλακίες και τράβα πες τα σε κάποιον να τα βγάλεις απο μέσα σου γιατί θα τρυγυρίζει στο μυαλό σου για όλη σου την ζωή. Θυμάσαι και εγώ που άκουγα καψούρα 24/7 τι κατάφερα; Αν και εγώ σε κατάθλιψη δεν πέφτω για καμία κάρια.

Βασικά ντάξει εγώ είμαι περίπτωση γιατί παιζόταν με μία εδώ και μήνες κάτι καλό και ήρθε ένας πρώην και την πήρε απο τα χέρια μου, τράβηξα και της τα είπα όλα μπροστά και στους 2 τους και στο τέλος της σφύριξα ενα άντε και γαμίσου πουτάνα και έφυγα. Και μου πέρασε.

 

Μην είσαι μαλάκας, σε 10 χρόνια θα λες "Μα τι μαλάκας είμουν που δεν έκανα το τάδε" κτλπ. Πιάσε και ζήσε δυνατά γιατί μέχρι τα 30 είναι η ελευθερία. Γαμάτε γιατί χανόμαστε!

 

Και φίλοι βρίσκονται εύκολα. Μην αγχώνεσαι. Πήγαινε για καφέ με τους συμμ/τές σου και θα κάνετε καλή παρέα, μετά θα γνωρίσεις γνωστούς που θα κάνουν και αυτοί καλή παρέα και ούτω κάθε ξης. Μην ντρέπεσαι.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now



×
×
  • Create New...