Jump to content

[GR] Official Spam Topic


ExTrEmEDwarf

Σε ποιό απο τα παρακάτω Ελληνικά νησιά θα ήθελες να πας διακοπές?  

191 members have voted

  1. 1. Σε ποιό απο τα παρακάτω Ελληνικά νησιά θα ήθελες να πας διακοπές?

    • Σαντορίνη
      15
    • Μύκονο
      45
    • Κρήτη
      41
    • Ρόδο
      17
    • Παρο
      10
    • Σκιάθο
      11
    • Μήλο
      2
    • Κανένα απο αυτά
      30
    • Ικαρία
      2
    • Ζάκυνθο
      18


Recommended Posts

Σισέ: Είμαι περήφανος που είμαι Παναθηναϊκός.

 

 

Ολυμπιακοί: Είμαστε περήφανοι που σε έχουμε πελάτη.

Link to comment
Share on other sites

Και ο Θεός ρώτησε τον Αδάμ:-Τί κακό σου συμβαίνει;Ο Αδάμ απάντησε ότι δεν είχε κανέναν για να μιλά μαζί του.Τότε ο Θεός είπε ότι σκόπευε να δώσει στον Αδάμ μια γυναίκα για σύντροφο:-Το πρόσωπο αυτό θα συλλέγει τροφή για σένα, θα σου μαγειρεύει και,όταν ανακαλύψεις τα ρούχα, θα τα πλένει για σένα.Θα συμφωνεί πάντοτε με ...οποιαδήποτε απόφαση παίρνεις.Θα γεννά τα παιδιά σου και ποτέ δεν θα σου ζητά να σηκώνεσαι κατά την διάρκεια της νύχτας για να τα φροντίσεις.Δεν θα σε ταλαιπωρεί με καυγάδες και πάντοτε θα παραδέχεται πρώτη ότι είχε άδικο όταν θα έχετε μια διαφωνία.Ποτέ δεν θα έχει πονοκέφαλο και θα σου προσφέρει οτιδήποτε και οποτεδήποτε το χρειάζεσαι.Ο Αδάμ ρώτησε το Θεό:-Τί θα κοστίσει μια γυναίκα σαν κι αυτή;Ο Θεός απάντησε:-Ένα χέρι και ένα πόδι.-Έπειτα ο Αδάμ ρώτησε:Τί μπορώ να πάρω με ένα πλευρό..;

 

 

 

XAXAXAXAXAAXXAAXXAAXAXAXXAAXXAXAAXXAXAXAXAXAXAXAAXAXaxx

Link to comment
Share on other sites

Και ο Θεός ρώτησε τον Αδάμ:-Τί κακό σου συμβαίνει;Ο Αδάμ απάντησε ότι δεν είχε κανέναν για να μιλά μαζί του.Τότε ο Θεός είπε ότι σκόπευε να δώσει στον Αδάμ μια γυναίκα για σύντροφο:-Το πρόσωπο αυτό θα συλλέγει τροφή για σένα, θα σου μαγειρεύει και,όταν ανακαλύψεις τα ρούχα, θα τα πλένει για σένα.Θα συμφωνεί πάντοτε με ...οποιαδήποτε απόφαση παίρνεις.Θα γεννά τα παιδιά σου και ποτέ δεν θα σου ζητά να σηκώνεσαι κατά την διάρκεια της νύχτας για να τα φροντίσεις.Δεν θα σε ταλαιπωρεί με καυγάδες και πάντοτε θα παραδέχεται πρώτη ότι είχε άδικο όταν θα έχετε μια διαφωνία.Ποτέ δεν θα έχει πονοκέφαλο και θα σου προσφέρει οτιδήποτε και οποτεδήποτε το χρειάζεσαι.Ο Αδάμ ρώτησε το Θεό:-Τί θα κοστίσει μια γυναίκα σαν κι αυτή;Ο Θεός απάντησε:-Ένα χέρι και ένα πόδι.-Έπειτα ο Αδάμ ρώτησε:Τί μπορώ να πάρω με ένα πλευρό..;

 

 

 

XAXAXAXAXAAXXAAXXAAXAXAXXAAXXAXAAXXAXAXAXAXAXAXAAXAXaxx

xax.a0axxa0xa0a0xa0ax00xa0xa

Link to comment
Share on other sites

Σισέ: Είμαι περήφανος που είμαι Παναθηναϊκός.

 

 

Ολυμπιακοί: Είμαστε περήφανοι που σε έχουμε πελάτη.

To allo me tn toto to 3eries?
Link to comment
Share on other sites

Σισέ: Είμαι περήφανος που είμαι Παναθηναϊκός.

 

 

Ολυμπιακοί: Είμαστε περήφανοι που σε έχουμε πελάτη.

exeis to thrasos kai milas?

elege oi efimerida o thrilos 38 protathlimata emeis 37 aek pao.....................

eprepe na leei 38 protathlimata pliromena emeis 37 kanonika aek pao!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Δεν βλέπω ποδόσφαιρο, αλλά αυτή η φωτογραφία με έκανε και γέλασα

 

i35s3k.jpg

 

χαχα! καλο!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον εχω μια ιδεα που θα φερει επανασταση, αλλα θελω την βοηθεια σας...

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον εχω μια ιδεα που θα φερει επανασταση, αλλα θελω την βοηθεια σας...

ανάλογα την ιδέα και τον τρόπο χρήσης της.

 

Και πρέπει να μου φτιάξεις και αυτό

 

http://maxcheaters.com/forum/index.php -safe-

 

:|

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον , θα χωριστουμε σε 10 ομαδες που η καθε ομαδα θα αποτελειται απο 5 ατομα. Η καθε ομαδα θα στήσει εναν Lineage2 server , οπως αυτη θελει! Βασική προϋπόθεση να ξεκινήσουμε όλοι απο το μηδεν. Ολες οι όμάδες θα εχουν ως αρχική σελιδα το portal L2MxC. Επίσης απο τώρα έχω υποψην μου δυο L2off top ομαδες.

ΟΣΟΙ θα θελουν να συμμετεχουν θα πρεπει να επικοινωνήσουν μαζι μου , οταν κ εφόσον το ξεκινήσουμε!

 

Τι λέτε?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...