Jump to content

[GR] Official Spam Topic


ExTrEmEDwarf

Σε ποιό απο τα παρακάτω Ελληνικά νησιά θα ήθελες να πας διακοπές?  

191 members have voted

  1. 1. Σε ποιό απο τα παρακάτω Ελληνικά νησιά θα ήθελες να πας διακοπές?

    • Σαντορίνη
      15
    • Μύκονο
      45
    • Κρήτη
      41
    • Ρόδο
      17
    • Παρο
      10
    • Σκιάθο
      11
    • Μήλο
      2
    • Κανένα απο αυτά
      30
    • Ικαρία
      2
    • Ζάκυνθο
      18


Recommended Posts

αφκ πάω να φάω..

 

 

φινίτο μπες βεντ να δούμε σε ποιον σέρβερ θα πάνε ρε..

Link to comment
Share on other sites

Καλή πρωτοχρονιά σε όλους, ελπίζω να μην την βγάλετε στο forum και να έχετε κλείσει κανένα τραπέζι με την παρέα/οικογένεια σας.

 

Η μέρα μου ξεκινάει απο εδώ και πέρα ;P

Link to comment
Share on other sites

pm me vent info.

Καλή πρωτοχρονιά σε όλους, ελπίζω να μην την βγάλετε στο forum και να έχετε κλείσει κανένα τραπέζι με την παρέα/οικογένεια σας.

 

Η μέρα μου ξεκινάει απο εδώ και πέρα ;P

episis agapi kai ego exo klisi gia to bradi :3
Link to comment
Share on other sites

Μέσα είμαι ρε.

daggers άμα πιάσει backstab καλό φεύγουν και ένα hit.

 

 

ναι αλλά άμα σου έρθει ένας, δεν θα προλάβεις να τον δεις με low hp..

 

Έχω καλά αντανακλαστικά ρε! Εκτός αν είναι archer.. :p

 

MD παίζεις και εσύ ρε;

Link to comment
Share on other sites

Έχω καλά αντανακλαστικά ρε! Εκτός αν είναι archer.. :p

 

MD παίζεις και εσύ ρε;

Kαλά ρε μαλάκα δε με έχεις δει;

Σου κάνω πμ σε 2 επειδή κάτι έγινε με το ΠΣ3!

Link to comment
Share on other sites

NIWSTE EMPIRIA RE

 

 

15583841.png

καλύτερο από το δικό μου είναι...

3εσ ε,στο new pc windows 7!

αρκετά κρατήσαμε τα xp

Link to comment
Share on other sites

NIWSTE EMPIRIA RE

 

 

15583841.png

ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΜΟΝΟ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΤΗ

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Link to comment
Share on other sites

Καλή πρωτοχρονιά σε όλους, ελπίζω να μην την βγάλετε στο forum και να έχετε κλείσει κανένα τραπέζι με την παρέα/οικογένεια σας.

 

Η μέρα μου ξεκινάει απο εδώ και πέρα ;P

σιγά μην κάτσουμε εδώ..
Link to comment
Share on other sites

Καλή πρωτοχρονιά σε όλους, ελπίζω να μην την βγάλετε στο forum και να έχετε κλείσει κανένα τραπέζι με την παρέα/οικογένεια σας.

 

Η μέρα μου ξεκινάει απο εδώ και πέρα ;P

 

Ναι, τράβα άκου Σκυλέ-Ολέ μέχρι τις 3 αντί να πας σε κανα γλέντι στο χωριό σου να νιώσεις. Ουστ.

Link to comment
Share on other sites

EEEEEEEEEEEE

 

MP4 ?

Ade stile link gia to pc  ! OMG ARGOSXOLOI !

σιγά μην κάτσουμε εδώ..

::)  ::)  ::)

 

@ DS

Ayto einai kalo ?

 

Τεχνικά Χαρακτηριστικά - Μultirama - BS iValue 9394 - Desktop PC - Intel Core i3-540 3.06GHz - Windows 7 & Office 2010

 

    * Η υπολογιστική ισχύς του Desktop PC Multirama BS iValue 9394 βασίζεται στον διπύρηνο επεξεργαστή Intel Core i3-540 χρονισμένο στα 3.06 GHz. Ο επεξεργαστής Intel Core i3 540 έχει σχεδιαστεί με κύρια προτεραιότητα την παροχή άφθονης επεξεργαστικής ισχύoς, ώστε να εκτελείτε όσο το δυνατόν περισσότερα χωρίς να παρατηρείται υποψία καθυστέρησης.

    * Η μνήμη RAM χωρητικότητας 2 GB τύπου DDR3, προσφέρει πολύ καλή απόκριση και είναι ικανή να εκτελέσει γρήγορα και σταθερά όλες τις καθημερινές σας εφαρμογές και διάφορα απαιτητικά προγράμματα.

    * Το Desktop PC Multirama BS iValue 9394 εξοπλίζεται με σκληρό δίσκο χωρητικότητας 500GB που προσφέρει μεγάλο χώρο για δεδομένα σας. Μπορείτε να αποθηκεύσετε μεγάλο όγκο φωτογραφιών, mp3, video και να εγκαταστήσετε εκατοντάδες εφαρμογές στο σύστημα σας.

    * Η ανεξάρτητη κάρτα γραφικών ATI Radeon HD 5450 προσφέρει κορυφαίες επιδόσεις για multimedia εφαρμογές και gaming για να απολαμβάνετε παιχνίδια υψηλών απαιτήσεων σε γραφικά και ταινίες με εξαιρετική απόδοση εικόνας.

    * Το Desktop PC Multirama BS iValue 9394 προσφέρεται με 3 χρόνια εγγύηση της Multirama για μια ολοκληρωμένη και απροβλημάτιστη εμπειρία!

 

Γνωρίστε τον κόσμο των υπολογιστών, διασκεδάστε με ατέλειωτες ώρες gaming, πλοηγηθείτε στο Internet, αντιγράψτε σε CD και DVD και διαχειριστείτε μουσική, ταινίες και φωτογραφίες με ιδιαίτερη ευκολία με το Desktop PC Multirama BS iValue 9394!

Link to comment
Share on other sites

Καλή πρωτοχρονιά σε όλους, ελπίζω να μην την βγάλετε στο forum και να έχετε κλείσει κανένα τραπέζι με την παρέα/οικογένεια σας.

 

Η μέρα μου ξεκινάει απο εδώ και πέρα ;P

Νο

Στο L2 θα την βγαλουμε

 

 

Ναι, τράβα άκου Σκυλέ-Ολέ μέχρι τις 3 αντί να πας σε κανα γλέντι στο χωριό σου να νιώσεις. Ουστ.

Κρητη ftw ;)

 

και εδω κανανε παλια,τα τελευταια χρονια . . .

pm me vent info.episis agapi kai ego exo klisi gia to bradi :3

μπαινεις clan πρωτα

αν και δεν ξερω τι θα γινει με το vent τωρα

Link to comment
Share on other sites

Ναι, τράβα άκου Σκυλέ-Ολέ μέχρι τις 3 αντί να πας σε κανα γλέντι στο χωριό σου να νιώσεις. Ουστ.

σκάσε λένα!
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...