Jump to content

Πια Ειναι Η Γνωμη Σας Για Το Λ2 Τωρα;


Nosti21

Recommended Posts

Καλα ο τωρινος εχει γαμηθει εντελως. Τον κραναε ανοιχτο μονο και μονο για τα λεφτα. Και το κακο ειναι οτι εχουν βγαλει τρελα λεφτα οι τυχεροι!

Kάτι μου θυμίζει!χαχα

Τέλος πάντων,συμφωνώ σε αυτό που λες!Υπάρχουν ακόμα παιδάκια που κάνουν ντονέιτ εκεί!

Link to comment
Share on other sites

Οι μονοι σωστοι σερβερ ειναι οι low-rate.Εκει θελει καψιμο ομως.

 

PvP server δεν μπορουν να ζησουν

Link to comment
Share on other sites

Οι μονοι σωστοι σερβερ ειναι οι low-rate.Εκει θελει καψιμο ομως.

 

PvP server δεν μπορουν να ζησουν

Αν άνοιγε ο rampage,θα μιλάγαμε για αυτοκρατορία τώρα!χαχα
Link to comment
Share on other sites

Kάτι μου θυμίζει!χαχα

Τέλος πάντων,συμφωνώ σε αυτό που λες!Υπάρχουν ακόμα παιδάκια που κάνουν ντονέιτ εκεί!

Υπαρχουν οντως παιδακια. Που για μια μαλακια δινουν εως και 200 €
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχουν οντως παιδακια. Που για μια μαλακια δινουν εως και 200 €

Πάρε νόσφεκαϊν για παράδειγμα.Το παιδί είχε κλέψει την πιστωτική της μάνας του.
Link to comment
Share on other sites

Πάρε νόσφεκαϊν για παράδειγμα.Το παιδί είχε κλέψει την πιστωτική της μάνας του.

Ενταξει αυτος ειναι ο λορντ του μξσι ρε φιλε τι μας λες τωρα. Μπορει να κανει οτι γουσταρει με την πιστωτικη της μανας του χαχα
Link to comment
Share on other sites

Ενταξει αυτος ειναι ο λορντ του μξσι ρε φιλε τι μας λες τωρα. Μπορει να κανει οτι γουσταρει με την πιστωτικη της μανας του χαχα

Εδώ ρε μαλάκα έβγαζε έξω το πέος του σε webcam.Είχε ψυχολογικά φορ σουρ!
Link to comment
Share on other sites

Εδώ ρε μαλάκα έβγαζε έξω το πέος του σε webcam.Είχε ψυχολογικά φορ σουρ!

Ρε ακομα μου εχει μεινει αυτο. Ποιος ειχε φωτο απο εδω μεσα που την εχει και δεν την ποσταρε; Κατι θυμαμαι ρε γαμωτο αλλα οχι ολοκληρωτικα.
Link to comment
Share on other sites

Ρε ακομα μου εχει μεινει αυτο. Ποιος ειχε φωτο απο εδω μεσα που την εχει και δεν την ποσταρε; Κατι θυμαμαι ρε γαμωτο αλλα οχι ολοκληρωτικα.

Εγώ την είχα ποστάρει και είχα φάει και μπαν.Τώρα δε νομίζω  να την έχω.Βασικά,την έχω στο tinypic :P
Link to comment
Share on other sites

Εγώ την είχα ποστάρει και είχα φάει και μπαν.Τώρα δε νομίζω  να την έχω.Βασικά,την έχω στο tinypic :P

Χαχαχα αμα την ξαναβαζαμε για τους νεους να μαθουν τοτε θα ριχναμε γελιο και παλι ;)
Link to comment
Share on other sites

λ2-> παλιοσε, αλλα για οσους το γνωριζουνε καλα μπορει να αποτελεσει πηγη εσοδων ;)

Αμα ειναι εξυπνη ναι τοτε. Αλλιως δεν κερδιζει τιποτα τσαμπα λεφτα θα δωσει για να τον ανοιξει!
Link to comment
Share on other sites

Αμα ειναι εξυπνη ναι τοτε. Αλλιως δεν κερδιζει τιποτα τσαμπα λεφτα θα δωσει για να τον ανοιξει!

αυτο ενοειται! υπαρχουνε πολλα ''ζωα''(συγνωμη για την εκφραση) για να κανουνε δωρεες ;)
Link to comment
Share on other sites

αυτο ενοειται! υπαρχουνε πολλα ''ζωα''(συγνωμη για την εκφραση) για να κανουνε δωρεες ;)

Οτι υπαρχουν υπαρχουν αλλα το θεμα ειναι να πεσεις πανω στους πιο χαζους για να τα παρεις ευκολα και σωστα. Οπως δηλαδη εχει κανει και ο γκολντ και πολυ αλλοι σερβερς.
Link to comment
Share on other sites

Οτι υπαρχουν υπαρχουν αλλα το θεμα ειναι να πεσεις πανω στους πιο χαζους για να τα παρεις ευκολα και σωστα. Οπως δηλαδη εχει κανει και ο γκολντ και πολυ αλλοι σερβερς.

μαφια,ντεθ γουισπερ και αλλοι.. αυτοι παντου υπαρχουνε,δεν μενουνε σταθεροι!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...