Jump to content

Πια Ειναι Η Γνωμη Σας Για Το Λ2 Τωρα;


Nosti21

Recommended Posts

Το θεμα τα λεει ολα. Πειτε γνωμες και να τις συζητησουμε!

Edited by Universe
Link to comment
Share on other sites

Τωρα;Ετσι οπως ειναι;Με τους εκατονταδες private fail server;Που οι admin δεν ξερουν καν L2 ,και ανοιγουν σερβερ;Και νοιαζονται μονο για τα donations;Που οι official server εχουν μεινει απο 10->2 ;

 

Το L2 ειναι αθλιο,τουλαχιστον οπως ειναι τωρα

Link to comment
Share on other sites

Koίτα,κατά τη γνώμη μου,η JAVA ίσως ήταν ο λόγος για τον οποίο το L2 είναι σήμερα έτσι.

Όχι γιατί αναπρογραμμάτισαν αυτό σε άλλη γλώσσα προγραμματισμού αλλά επειδή μας έδωσαν τα αρχεία.

Πόσοι τέτοιοι ζωο-σέρβερς θα υπήρχαν αν τα αρχεία έπρεπε να τα πληρώσεις;

Link to comment
Share on other sites

Τωρα;Ετσι οπως ειναι;Με τους εκατονταδες private fail server;Που οι admin δεν ξερουν καν L2 ,και ανοιγουν σερβερ;Και νοιαζονται μονο για τα donations;Που οι official server εχουν μεινει απο 10->2 ;

 

Το L2 ειναι αθλιο,τουλαχιστον οπως ειναι τωρα

Θα συμφωνησω μαζι σου. Τωρα πια εχουν γινει ολοι παραπληγικοι.
Link to comment
Share on other sites

Πιο;Το λ2;Εγώ τόσο καιρό νόμιζα ότι έπαιζα star wars με λίγη ιδέα απο WoW

 

Επίσης θα συμφωνήσω με τον finito.Κάθε μία μέρα ένας homehosted server,που δεν δίνει λευτά για ένα site(τουλάχιστον),safe enchant 30 max enchant 150,enchant rates 85%,τίγκα στα customs και όταν πας να μιλήσεις στον admin για τα λάθη του σου ρίχνει και ban

Link to comment
Share on other sites

Πιο;Το λ2;Εγώ τόσο καιρό νόμιζα ότι έπαιζα star wars με λίγη ιδέα απο WoW

Star Wars?Δεν έχετε βαρεθεί να πετάτε βλακείες που ακούτε από άλλους;Γιατί το αποκαλείς Star Wars??
Link to comment
Share on other sites

Koίτα,κατά τη γνώμη μου,η JAVA ίσως ήταν ο λόγος για τον οποίο το L2 είναι σήμερα έτσι.

Όχι γιατί αναπρογραμμάτισαν αυτό σε άλλη γλώσσα προγραμματισμού αλλά επειδή μας έδωσαν τα αρχεία.

Πόσοι τέτοιοι ζωο-σέρβερς θα υπήρχαν αν τα αρχεία έπρεπε να τα πληρώσεις;

Τοποθετηθηκες πολυ σωστα! Αμα δεν γαμουσαν τα codes ετσι τοτε δεν θα υπηρχαν τετιοι σκατοσερβερς.

Πιο;Το λ2;Εγώ τόσο καιρό νόμιζα ότι έπαιζα star wars με λίγη ιδέα απο WoW

Γαμησετα εχει γινει.
Link to comment
Share on other sites

Τοποθετηθηκες πολυ σωστα! Αμα δεν γαμουσαν τα codes ετσι τοτε δεν θα υπηρχαν τετιοι σκατοσερβερς.Γαμησετα εχει γινει.

Κοίτα,από τη στιγμή που ό,τι δίδεται στον κόσμο,τη σήμερον ημέρα,καταστρέφεται αυτομάτως,θα έπρεπε οι developpers της JAVA να το έχουν σκεφτεί το ενδεχόμενο αυτό.

Δεν το έκαναν,και ιδού τα αποτελέσματα!

Link to comment
Share on other sites

Star Wars?Δεν έχετε βαρεθεί να πετάτε βλακείες που ακούτε από άλλους;Γιατί το αποκαλείς Star Wars??

το διόρθοσα...Το λέω έτσι για το max enchant των server και τα glows

 

Επίσης πρίν βγεί το Freya ήμουν πολύ ευχαριστημένος έπαιζα σε εναν mid-rate server με ενα +14 vesper dagger και μόλις έγινε update έχασα τον μπούσουλα,το dagger ήταν ΣΧΕΔΟΝ άχρηστο μπορστά στα freya weps η dynasty armor μου αυτη ούτε να χρησιμοποιηθεί δεν μπορούσε ένα φου μου έκαναν και έπεφτα

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα,από τη στιγμή που ό,τι δίδεται στον κόσμο,τη σήμερον ημέρα,καταστρέφεται αυτομάτως,θα έπρεπε οι developpers της JAVA να το έχουν σκεφτεί το ενδεχόμενο αυτό.

Δεν το έκαναν,και ιδού τα αποτελέσματα!

Αφου εχουμε γεμισει μαλακες. Ο καθενας πουλαει ενα πακ και μπορει να εχει γαμησετα προβληματα και να πληρωνετε κιολας. Τι ειναι αυτα;
Link to comment
Share on other sites

το διόρθοσα...Το λέω έτσι για το max enchant των server και τα glows

 

Επίσης πρίν βγεί το Freya ήμουν πολύ ευχαριστημένος έπαιζα σε εναν mid-rate server με ενα +14 vesper dagger και μόλις έγινε update έχασα τον μπούσουλα

φίλε,δε νομίζω πως είναι σωστό να κρίνεις ένα σέρβερ από το μαξ έντσαντ του!Ίσως μερικοί να το έχουν παραγαμήσει αλλά δεν νομίζω πως αυτό είναι το κύριο πρόβλημα.. .
Link to comment
Share on other sites

το διόρθοσα...Το λέω έτσι για το max enchant των server και τα glows

 

Επίσης πρίν βγεί το Freya ήμουν πολύ ευχαριστημένος έπαιζα σε εναν mid-rate server με ενα +14 vesper dagger και μόλις έγινε update έχασα τον μπούσουλα,το dagger ήταν ΣΧΕΔΟΝ άχρηστο μπορστά στα freya weps η dynasty armor μου αυτη ούτε να χρησιμοποιηθεί δεν μπορούσε ένα φου μου έκαναν και έπεφτα

Κοιτα τωρα με το φρεγια το εχουν γαμησει το λ2. Το εχουν κανει λες και ειναι αντε μην πω πως ειναι.
Link to comment
Share on other sites

φίλε,δε νομίζω πως είναι σωστό να κρίνεις ένα σέρβερ από το μαξ έντσαντ του!Ίσως μερικοί να το έχουν παραγαμήσει αλλά δεν νομίζω πως αυτό είναι το κύριο πρόβλημα.. .

Έχεις δίκιο αλλα δεν μπορώ να καταλάβω πώς σκέφτονται όταν βάζουν για max enchant 150 και βάλε ή όταν βάζουν 1000 custom στον server τους ο οποίος ούτε τα normal items δεν σηκώνει

Link to comment
Share on other sites

Ενω στο Interlude που δεν ξερουν πως να το balancaroyn...

 

αλλο πραγμα αυτο,να ακουνε το community για το balance

Link to comment
Share on other sites

Έχεις δίκιο αλλα δεν μπορώ να καταλάβω πώς σκέφτονται όταν βάζουν για max enchant 150 και βάλε ή όταν βάζουν 1000 custom στον server τους ο οποίος ούτε τα normal items δεν σηκώνει

Αυτο ειναι η μεγαλυτερη μαλακια που εχουν κανει.. Αλλα υπαρχουν και αλλα γαμησετα βεβαια.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...