Jump to content

Πια Ειναι Η Γνωμη Σας Για Το Λ2 Τωρα;


Nosti21

Recommended Posts

Η γνώμη μου για το λ2; Το πιο γαμάτο παιχνίδι, είναι καλύτερο και από την ζωή!!

εντάξει έχουμε ακούσει τόσα, το ξεφτίλισες..

αλλα μου αρεσουν τα mass pvp clan vs clan(with Absolute clan <3)

σταμάτα :3
Link to comment
Share on other sites

Μα τι συγκρινουμε τωρα;

 

τα random pvp που χωνουν οτι νανε οποιον νανε στον l2java oi donator με γαματους σερβερ,που ειναι 50 vs 50 vs 50 vs 40 clans,με ovelords/warlords/archer/mage/bishop τα παντα ολα;

 

το δραμα που υπαρχει στο !Allchat και στα forum για αυτες τις μαχες;

το καλαμπουρι στο ventrilo?

 

αλλα δεν βρισκεις τετοια στους ucoz/IL pvp servers

Link to comment
Share on other sites

Μα τι συγκρινουμε τωρα;

 

τα random pvp που χωνουν οτι νανε οποιον νανε στον l2java oi donator με γαματους σερβερ,που ειναι 50 vs 50 vs 50 vs 40 clans,με ovelords/warlords/archer/mage/bishop τα παντα ολα;

 

το δραμα που υπαρχει στο !Allchat και στα forum για αυτες τις μαχες;

το καλαμπουρι στο ventrilo?

 

αλλα δεν βρισκεις τετοια στους ucoz/IL pvp servers

καλά λες..εκεί καλά καλά βαράνε όποιον να ναι...ούτε καν έχουνε σενάριο όπως στις clan vs clan etc..
Link to comment
Share on other sites

Το L2 ειναι αθλιο,τουλαχιστον οπως ειναι τωρα

 

να και κατι σωστο εδω μεσα πλεον εχει καταντησει διαδικτυακη μουφα ποτε θα διαγραφτει απο παντου αυτο το Game και θα επεκταθει η NCSoft

μονο στο AION αγια θα ναι εκεινη η ωρα

εναν καλο client ειχα πεξει στη ζωη μου και αυτος ηταν ο c4 αλλα οπως το βλεπω θα καταρευσει οπως κατερευσαν c1,c2,c3, και λιπα.

Link to comment
Share on other sites

Βασικά ο κύριος λόγος που τα περισσότερα άτομα συμπαθούν τα chronicles από c1 μέχρι interlude είναι διότι εκεί το μόνο που χρειάζεται είναι να πατάς δυο τρία κουμπιά... Στα πιο νέα updates χρειάζεται περισσότερη σκέψη και ικανότητα για να επιβιώσεις. Έτσι πολλά άτομα παρατάνε ώστε να παίξουν κάτι πιο εύκολο. Που να κάτσουν να μάθουν ένα παιχνίδι που άλλαξε σχεδόν ολοκληρωτικά; (P.S. Όλο αυτό το γράφω από το κινητό, αχ Θεούλη μου)

Link to comment
Share on other sites

kai h ma@@kia pia einai ?

ola katalagoun sta lefta.....

p.x  tha aniga server mono gia tous donators gia na vgalw xrimata gt afti exoun to pano xeri esto kai iparxoun kai noobades donateros....telospandon afta ta l2 enoume afta tha pezoume...

Link to comment
Share on other sites

Koίτα,κατά τη γνώμη μου,η JAVA ίσως ήταν ο λόγος για τον οποίο το L2 είναι σήμερα έτσι.

Όχι γιατί αναπρογραμμάτισαν αυτό σε άλλη γλώσσα προγραμματισμού αλλά επειδή μας έδωσαν τα αρχεία.

Πόσοι τέτοιοι ζωο-σέρβερς θα υπήρχαν αν τα αρχεία έπρεπε να τα πληρώσεις;

eexis dkkio elaxisti tha ixan server tora kai ena 10 axrono anigi server II*pride pxII* pou na se kano pm re file
Link to comment
Share on other sites

Etsi pws ginan me tous JAVA p einai full of JAVA to L2 einai pantelos ena apotyxhmeno game!

An k stis arxes tou htan ena apo ta top games online twra dn aksizei mia.

....Vsk to l2 katastrafhke meta to kamael! Vgikan k oi kamael (chars) K egine ena tourlou ka8e update p kanei vgazoun new weapons new armors,

Px se enan java server o kamael SH 8a s kanei panw apo 10k dmg!

Me liga logia autokatastrafhke apo monos tou. . .

 

Ade na doume ti paizei k me to Lineage III!

 

----->>Gnwmh mou -Panta filika :*

Link to comment
Share on other sites

nomizo pos xalase

τα υδραυλικά του χάλασαν?

 

μόλις τελειωσα τις 13σελίδες που έχουν γραφτεί ως τώρα.Βλέπω αλλεπάλληλα ίδια posts,που ισως να έχουν δίκιο αλλά καταντάνε βαρετά.Ναι,εντάξει,είμαι λάτρης του IL αλλα δεν σημαίνει αυτό ότι θα μείνω εκεί!Μου αρέσει το c4,προσπάθησα να εξελιχτώ μέσο του Freya,δεν κατάλαβα σχεδόν τίποτα.Είναι σαν να μην έχεις διαβάσει από την πρώτη  γυμνασίου κανένα μάθημα και να πηγαίνεις να δώσεις εξετάσεις για να πας στο λύκειο!Έχεις χάσει την σειρά!Ίσως γίαυτό πολλοί να λένε "Μετά το Interlude το L2 είναι μαλακια"!Είδα ότι πολλοί περιμένουν να βγει το L3 για να αναγεννηθεί το Lineage.Παπάρια!Το Lineage II έχει αρχίσει να "ξεφτύνει",όχι εξαιτίας της NCSoft αλλα εξαιτίας των players!Εφόσον μένουν στάσιμοι,βαριούνται,παρατάνε το game η πάνε σε άλλο επειδή αυτοί δεν θέλουν να εξελιχτούν!Τέλος,πιστεύω ότι τα updates ήταν αρκετά χρήσιμα (εκτος του Hellbound και του Kamael,προσωπική μου γνώμη)αλλα "εμείς" δεν τα αποδεχτήκαμε γιατί είμαστε κολλημένοι στα ίδια και τα ίδια (μιλάω σε πρώτο  πληθυντικό για να το κάνω πιο επίσημο :P )

 

edit:Δεν ειμαι σαν και αυτον τον τυπο επειδη ειπα οτι μενουμε στασιμοι!Απλα πότε-πότε μου αρεσει να παιζω l2!

Η γνώμη μου για το λ2; Το πιο γαμάτο παιχνίδι, είναι καλύτερο και από την ζωή!!

Link to comment
Share on other sites

τα υδραυλικά του χάλασαν?

 

μόλις τελειωσα τις 13σελίδες που έχουν γραφτεί ως τώρα.Βλέπω αλλεπάλληλα ίδια posts,που ισως να έχουν δίκιο αλλά καταντάνε βαρετά.Ναι,εντάξει,είμαι λάτρης του IL αλλα δεν σημαίνει αυτό ότι θα μείνω εκεί!Μου αρέσει το c4,προσπάθησα να εξελιχτώ μέσο του Freya,δεν κατάλαβα σχεδόν τίποτα.Είναι σαν να μην έχεις διαβάσει από την πρώτη  γυμνασίου κανένα μάθημα και να πηγαίνεις να δόσεις εξετάσεις για να πας στο λύκειο!Έχεις χάσει την σειρά!Ίσως γίαυτό πολλοί να λένε "Μετά το Interlude το L2 είναι μαλακια"!Είδα ότι πολλοί περιμένουν να βγει το L3 για να αναγεννηθεί το Lineage.Παπάρια!Το Lineage II έχει αρχίσει να "ξεφτύνει",όχι εξαιτίας της NCSoft αλλα εξαιτίας των players!Εφόσον μένουν στάσιμοι,βαριούνται,παρατάνε το game η πάνε σε άλλο επειδή αυτοί δεν θέλουν να εξελιχτούν!Τέλος,πιστεύω ότι τα updates ήταν αρκετά χρήσιμα (εκτος του Hellbound και του Kamael,προσωπική μου γνώμη)αλλα "εμείς" δεν τα αποδεχτήκαμε γιατί είμαστε κολλημένοι στα ίδια και τα ίδια (μιλάω σε πρώτο  πληθυντικό για να το κάνω πιο επίσημο :P )

 

edit:Δεν ειμαι σαν και αυτον τον τυπο επειδη ειπα οτι μενουμε στασιμοι!Απλα πότε-πότε μου αρεσει να παιζω l2!

 

Συμφωνω ολοι νομιζουν οτι αμα αλλαξουν client κατι θα γινει. Τι θα γινει αμα παω απο c4 σε Freya? Ακριβως τιποτα.

Υπαρχει μια εντυπωση διαφορετικοτητας με τα clients ο Freya θα χει νεα skills και κατι εγινε ε και?

Παλι Siege δεν θα εχει? Παλι στο PvP Zone δεν θα γινεται της τρελης? Clan vs Clan και etc?

Δεν υπαρχει κατι το διαφορετικο αυτο ειναι το στοιχειο που γινετε βαρετο το παιχνιδι.

Link to comment
Share on other sites

Βασικά ο κύριος λόγος που τα περισσότερα άτομα συμπαθούν τα chronicles από c1 μέχρι interlude είναι διότι εκεί το μόνο που χρειάζεται είναι να πατάς δυο τρία κουμπιά... Στα πιο νέα updates χρειάζεται περισσότερη σκέψη και ικανότητα για να επιβιώσεις. Έτσι πολλά άτομα παρατάνε ώστε να παίξουν κάτι πιο εύκολο. Που να κάτσουν να μάθουν ένα παιχνίδι που άλλαξε σχεδόν ολοκληρωτικά; (P.S. Όλο αυτό το γράφω από το κινητό, αχ Θεούλη μου)

 

oxi file goustaroun ta c1-c6 epeidh evgazes mia avadon robe kai kernages sfhnakia thn clan p se voh8hse. twra vgazeis s grade monos s kleveis kana cry 13 apo clan gia to am k liwneis (monos s) se gc/pi gia ta dynasty mpas k mpeis se kamia megalh clan na pas gia icarus klp.

palia htan proklhsh to paixnidi, akoma k pvp server htan pio zorikoi, pio balanced pio proklhsh na pai3eis. k ekeina ta 2 koumpia p les htan k gamw. twra mesa se 2 meres exeis a grade 4 char k den milas sthn clan p 8a mpeis. palia kanonizes 9parto gia na exp sto lair gia na kaneis drop ena SOES (eri3e enas ston bnb c3 se mia fash k se ka8e mob meta antistoixousan 2 pt) ekei h clan h8ele omadiko paixnidi kai ypomonh na anevei, twra? kaneis mia academy mazeveis liga fragka k katevazeis 2pt na ri3eies merika raid.

 

dn lew, an dn to kanan pio eykolo gia tous neous den 8a erxotan pote kaneis. apla... kapou exase "thn mageia" kai to "3exwristo"...

 

Συμφωνω ολοι νομιζουν οτι αμα αλλαξουν client κατι θα γινει. Τι θα γινει αμα παω απο c4 σε Freya? Ακριβως τιποτα.

Υπαρχει μια εντυπωση διαφορετικοτητας με τα clients ο Freya θα χει νεα skills και κατι εγινε ε και?

Παλι Siege δεν θα εχει? Παλι στο PvP Zone δεν θα γινεται της τρελης? Clan vs Clan και etc?

Δεν υπαρχει κατι το διαφορετικο αυτο ειναι το στοιχειο που γινετε βαρετο το παιχνιδι.

 

to diaforetiko einai pleon oti me ta attribute ta skills +++++++++++++30 kai ta 500 diaforetika grades enas ftasmenos (oxi aparaithta donator) mporei na katevasei solo 4-5 atoma ( me attribute lvl 7 wind px k icarus +3 acu k dyn robe k skills +15 enas screamer kovei asxhma) kai ayto dhmiourgei perierges isoropies. pleon h ncsoft prospa8ei na krathsei tous palious kanontas tous pio dynatous (ntax oxi eykola) k vazontas monimws megalytera oria.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

AdBlock Extension Detected!

Our website is made possible by displaying online advertisements to our members.

Please disable AdBlock browser extension first, to be able to use our community.

I've Disabled AdBlock