Jump to content

[Discuss] Η μεγαλύτερη μαγκιά που κάνατε ποτέ σας (στο Line][Age)


marlboros

Recommended Posts

Ενιωσα γαματος οταν τρωγανε Baium στον l2mafia 30+ ατομα,πηγα απο κατω και εκανα ks

μετα εκανα εναν char baium ,τον πηγα εκει και ελεγα: YOU WILL NEVER GET MY RING NOOBS

και το πιστευαν

Link to comment
Share on other sites

Ενιωσα γαματος οταν τρωγανε Baium στον l2mafia 30+ ατομα,πηγα απο κατω και εκανα ks

μετα εκανα εναν char baium ,τον πηγα εκει και ελεγα: YOU WILL NEVER GET MY RING NOOBS

και το πιστευαν

 

Ένα παρόμοιο είχε κάνει ο παλιός μου CL. Είχε ένα bot στο enemy clan όταν τρώγανε Baium πήγε και το έκανε Pick Up HAHAHAHA

Link to comment
Share on other sites

Ένα παρόμοιο είχε κάνει ο παλιός μου CL. Είχε ένα bot στο enemy clan όταν τρώγανε Baium πήγε και το έκανε Pick Up HAHAHAHA

Κατι τετοιο ειχε κανει ενας στον thegame pvp και ειχε κανει ninja το μοναδικο valakas που υπηρξε ποτε στον σερβερ

 

αλλα εγω μιλαω κατω απο baium,toi13

Link to comment
Share on other sites

Κατι τετοιο ειχε κανει ενας στον thegame pvp και ειχε κανει ninja το μοναδικο valakas που υπηρξε ποτε στον σερβερ

 

αλλα εγω μιλαω κατω απο baium,toi13

 

Πρέπει να είναι πολύ γαμάτος server!

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να είναι πολύ γαμάτος server!

L2Mafia σου λεω ρε...

εδω μπορουσες να μπεις Oly με 10 bots μαζι σου απο πισω σου

 

αυτην ηταν αλλη μαγκια...να κερδιζω με SWS μετα απο 3 death ενα TANK κολοφτιαγμενο

Link to comment
Share on other sites

Βασικά η μεγαλύτερη μαγκιά που έκανα ποτέ ήταν που έκανα leech όλα τα item του Νίκου στο Frintezza <3

Link to comment
Share on other sites

α μετρανε και αυτα;

Και εγω μια φορα,εκλεψα ενα shared account με εναν 22χρονο γομαρι(πριν 1 χρονο) και με κυνηγουσε

μετα μου τα πηρε,βρηκα το pass του ξανα,και του τα ξαναπηρα

μιλαμε για top items

ενταξει,εκανα να τον δω 2 μηνες αλλα αξιζαν

Link to comment
Share on other sites

kala re paidia ola auta , alla to tittle den leei h megalhterh poustia pou kanate pote sas ........

  :'(

 

 

ΧΑΧΑΧΑΧΑ άμα δεν είχες και το emoticon θα γέλαγα περισσότερο .

Link to comment
Share on other sites

Ενιωσα γαματος οταν τρωγανε Baium στον l2mafia 30+ ατομα,πηγα απο κατω και εκανα ks

μετα εκανα εναν char baium ,τον πηγα εκει και ελεγα: YOU WILL NEVER GET MY RING NOOBS

και το πιστευαν

 

εγω με τον antharas!

Link to comment
Share on other sites

Eftia3a enan char me onoma " Namine" ( Sws female) kai enan allon me onoma "Vaxil" Berserker se enan x5000 k eixa anebasei parastasi sthn giran.

 

Και τι εκανες δηλαδη? Ειχε και χορευτικο? Εμας προσκλησει γιατι δεν μας εστειλες >.<?

Link to comment
Share on other sites

Και τι εκανες δηλαδη? Ειχε και χορευτικο? Εμας προσκλησει γιατι δεν μας εστειλες >.<?

Βασικά ανέβαζα με επίσημα ρούχα το Κίνγκτνομ χάρτς - Reqiuem for a dream.

 

Ήταν η αρχη του θίασου μου <3

Link to comment
Share on other sites

Βασικά ανέβαζα με επίσημα ρούχα το Κίνγκτνομ χάρτς - Reqiuem for a dream.

 

Ήταν η αρχη του θίασου μου <3

 

Αφου ηταν η αρχη καλα εκανες .. Θα γινοσουν ρεζίλη ... Στην επομενη θελω προσκλησει ομως!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...