Jump to content

[Discuss] Η μεγαλύτερη μαγκιά που κάνατε ποτέ σας (στο Line][Age)


marlboros

Recommended Posts

O titlos ta leei ola...

lipon. emena i megaliteri magkia itan:

 

Hackare enas typos ton server pou epeza kai mas ekane apo olous ta wep +0... max +30 me donate +35... lipon opos exete paratirisi otan sas kani o GM enchant ena wep sas leei GM has enchanted your wep from "0" to "30" px. emena elege GM has enchanted your weapon from "30" to "0". Egw to epeksergastika me ena programma kai to kana na fenete 35 to 30... etsi estila pic forum kai ixa donate item sto tsampa..

 

Perimeno na akouso istories:D

Link to comment
Share on other sites

Το κλασσικό κόλπο!Βάζεις πάρτυ ένα ζώο του οποίου το όπλο σου γυάλισε και του λες να το πετάξει και να το σηκώσει πάλι και μετά να κάνει +1 enchant.

Αυτός όταν το σηκώσει θα έρθει σε εσάς λόγω κάποιων παραμέτρων που ρυθμίζετε προηγουμένως!

Είχα βγάλει αρκετά αντικείμενα στον Gold έτσι πριν κάτι χρόνια ;0

Link to comment
Share on other sites

Το κλασσικό κόλπο!Βάζεις πάρτυ ένα ζώο του οποίου το όπλο σου γυάλισε και του λες να το πετάξει και να το σηκώσει πάλι και μετά να κάνει +1 enchant.

Αυτός όταν το σηκώσει θα έρθει σε εσάς λόγω κάποιων παραμέτρων που ρυθμίζετε προηγουμένως!

Είχα βγάλει αρκετά αντικείμενα στον Gold έτσι πριν κάτι χρόνια ;0

Lol έτσι με είχε σκαμαρει ένας όταν πρωτοξεκίνησα (όχι κάτι σημαντικό,ένα dragon slayer) :D

 

 

Αν το scam πάντως θεωρείται μαγκιά,είχα scammarei full gear char στον ίδιο server(hali+16/dyna heavy set+6/jewel set+6/dk+16 κλπ)μέσω του email trick (στείλε email στο τάδε email με τα στοιχεία σου,και θα σου έρθει πίσω ένα ανάλογο email με το acc/pass του παίχτη που έγραψες στο 1ο mail κλπ.)

Αλλά η πλάκα ήταν ότι βρήκα το account με το gear μέσα απο το game (στο mail μου είχε στείλει το θύμα το account του που ήταν wtubuzis,και αφου βρήκα τον char άδειο,πήγα μια βόλτα giran harbor και είδα εναν τύπο με όνομα Gtubuzis και λέω λες?Ε και τελικά ήμουν κωλόφαρδος :D)

Link to comment
Share on other sites

emena i megaliteri magkia pou ekana itan na paratisw to l2

 

Δεν είναι μαγκιά.. ;/

 

 

Καταρχάς δεν υπάρχει πιο μάγκας από κάποιον άλλο, υπάρχει πιο έξυπνος από κάποιον άλλον.

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι μαγκιά.. ;/

 

 

Καταρχάς δεν υπάρχει πιο μάγκας από κάποιον άλλο, υπάρχει πιο έξυπνος από κάποιον άλλον.

Ε ρε μαλάκα Σωτήρη εννοεί κάτι έξυπνο με το "μαγκιά"!
Link to comment
Share on other sites

Ε ρε μαλάκα Σωτήρη εννοεί κάτι έξυπνο με το "μαγκιά"!

 

α, τέσπα , εμένα το μόνο βασικά που μου αρέσει είναι να

μπαίνω σε server με +0 dagger και να βλέπω τους nooβάδες να μου λένε

omg hacker, δεν είναι εξυπνάδα ούτε τίποτα απλώς είναι καλύτερο από να μπαίνεις με phx

σε home made servers.

Link to comment
Share on other sites

α, τέσπα , εμένα το μόνο βασικά που μου αρέσει είναι να

μπαίνω σε server με +0 dagger και να βλέπω τους nooβάδες να μου λένε

omg hacker, δεν είναι εξυπνάδα ούτε τίποτα απλώς είναι καλύτερο από να μπαίνεις με phx

σε home made servers.

Το GM char ξέχασες.
Link to comment
Share on other sites

Είχα τίτλο Che Guevara. σε sws 70+. Ήμουνα Giran ναό και μου έρχεται ένας human wizard 30+/- και μου κάνει "Γαμώ τον Che. Χρυσή Αυγή ρε μπάσταρδε. Είμαι από πάνω σου, άπλυτε, βρωμοαριστερέ.". Τέλος πάντων μετά από λίγο βγαίνει έξω από Giran να ρίξει κανά mob και πάω και τον παίρνω PK. Μου λέει "Τι κάνεις ρε γαμημένε;", και του απαντώ "Γίνομαι κόκκινος, επειδή είναι το χρώμα της αριστεράς.". Ένιωσα πολύ γαμάτος μετά από αυτό το ηρωικό κατόρθωμα.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...