Jump to content

Δηλαδη γιατι σταματατε ολες τις σοβαρες συζητησεις?


Belzebul

Recommended Posts

τα ντέρμπυ φταίνε.

 

 

αλλά η απόφαση είναι απόφαση, οπότε δεν υπάρχει λόγος να συζητάμε πια για αυτό το θέμα.

Link to comment
Share on other sites

τα ντέρμπυ φταίνε.

 

 

αλλά η απόφαση είναι απόφαση, οπότε δεν υπάρχει λόγος να συζητάμε πια για αυτό το θέμα.

 

sumfwno opote rikse ena locked edw na min ginoun alla sxolia

Link to comment
Share on other sites

Αφού το forum αυτή την στιγμή μόνο για το spam section υπάρχει, και άμα έχω άδικο

δείξτε μου επιχειρήματα (λογικά πάντα).Coyote , εγώ ξέρεις σε σέβομαι και ξέρεις την γνώμη μου περί αυτά τα θέματα

τώρα θυμήσου τι λέγαμε παλιά.Πάντως το ότι προσπαθείς να ξανά φτιάξεις ένα φόρουμ που δεν υπάρχει

θα είναι ένα τεράστιο λάθος για δεύτερη φορά.Άμα δεν αφήσετε τουλάχιστον λίγο χαλαρά το σπαμ section

τότε ζήτω που καήκαμε..

Link to comment
Share on other sites

Ώπα, ώπα, ώπα.

Μου φαίνεται ή καποιοι έχουν ξεχάσει εντελώς ορισμένα πράγματα;

 

http://www.maxcheaters.com/forum/index.php?topic=34096.0

Kι όλον αυτόν τον καιρό, όχι μόνο punishment δεν υπήρχε, αλλά ούτε καν προειδοποιήσεις.

 

Λίγα παραδείγματα από τις 3 τελευταίες σελίδες του τόπικ του ΟΣΦΠ.

 

Την επόμενη φορά που θα πείτε πως δεν υπήρχε λόγος για ό,τι κάναμε, φροντίστε να ισχύει.

άντε μωρέ κι εσύ για μπάλα μιλάνε τι θες να πούνε.

 

 

Link to comment
Share on other sites

μονο στα ντερμπυ ξεφυγανε λιγο τα πραγματα απο καποια ζωα που ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΥΣΑΝ προβληματα (με συνεπεια να ακολουθησουν και αλλοι). Αυτοι επρεπε να τιμωρηθουν, οχι να κλεισουν τα τοπικ. Ειδες τις 3 τελευταιες σελιδες που εγιναν στο ντερμπι, δες τις πρωτες 50.

 

Τεσπα, αφου το αποφασισατε οκ.

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη ρε γαμω τι προβλημα προκαλεσαν αυτα τα τοπικ? Ποτε ξεφυγαμε το παραμικρο? Ποτε φεραμε σε δυσκολη θεση καποιον ΣΟΒΑΡΟ ανθρωπο?

 

Συζηταγαμε σαν καλοι ανθρωποι και ανταλασσαμε νεα για τις ομαδες μας.

 

 

Τι να πω ρε πουστη μου, ντροπη σας.

Eμένα μου λες ρε μαλάκα;Δεν είδες τι κάνουν οι χουντικοί;Και καλά χαλαροί τυπάδες που νοιάζονται για το καλό του φόρουμ και σε προσωπικές συζητήσεις στο μσν σου λένε όλοι πόσο σκατά πάνε όλα και τα παράπονα τους για τον Μάξτορ...Κανείς δεν έχει τα κότσια να παραπονεθεί όμως...

Και πάλι στο θέμα μας,το Ολυμπιακό τόπικ δε σας έφταιγε σε τίποτα αλλά για να σας δείξω πόσο ζώα είστε ώρες ώρες απαντήστε μου στην παρακάτω ερώτηση:

Γιατί ενώ στο Αγγλικό σπαμ τόπικ υπήρξαν flame wars,θέμα για θεότητες και άλλα πολλά τη βγάζει πάντα καθαρή με ένα καθάρισμα ενώ το δικό μας και τα ομαδικά μας την πληρώνουν με τη μια;

Να σας πω εγώ γιατί;Γιατί εκεί υπήρχε το δεξί χέρι του Μάξτορ(ναι έτσι τον βάφτησα)που θα κάνει ό,τι θέλει και όποτε θέλει χωρίς να δώσει λογαριασμό πουθενά!

Δεν έχει να κάνει με ρατσισμό,έχει να κάνει με πραγματικότητες,που εσείς δε θέλετε να δείτε!

Κατά τη γνώμη μου και τα 3 τόπιξ θα έπρεπε να είναι ανοιχτά,και τι αν έγινε flame war?Θα μειώσει την εικόνα του φόρουμ παραέξω;Ρε δε πάτε να κάνετε πλάκα σε κανένα 5χρονο;Όλοι ξέρουμε πως το φόρουμ έχει πάρει την κατίουσα και μόνο αυτά τα τόπικς το κρατάνε ανοιχτό. . .

Τώρα την πληρώνουμε εμείς λόγω των φασιστικών και χουντικών σας αντιλήψεων!Δικαιόματα και αρχίδια!

ΣΕΞ ΚΑΙ ΒΙΑ!

Link to comment
Share on other sites

τα ντέρμπυ φταίνε.

 

 

αλλά η απόφαση είναι απόφαση, οπότε δεν υπάρχει λόγος να συζητάμε πια για αυτό το θέμα.

έλα αφού όλοι τη γουστάρετε τη φλέιμ-κατάσταση. . .
Link to comment
Share on other sites

Eμένα μου λες ρε μαλάκα;Δεν είδες τι κάνουν οι χουντικοί;Και καλά χαλαροί τυπάδες που νοιάζονται για το καλό του φόρουμ και σε προσωπικές συζητήσεις στο μσν σου λένε όλοι πόσο σκατά πάνε όλα και τα παράπονα τους για τον Μάξτορ...Κανείς δεν έχει τα κότσια να παραπονεθεί όμως...

Και πάλι στο θέμα μας,το Ολυμπιακό τόπικ δε σας έφταιγε σε τίποτα αλλά για να σας δείξω πόσο ζώα είστε ώρες ώρες απαντήστε μου στην παρακάτω ερώτηση:

Γιατί ενώ στο Αγγλικό σπαμ τόπικ υπήρξαν flame wars,θέμα για θεότητες και άλλα πολλά τη βγάζει πάντα καθαρή με ένα καθάρισμα ενώ το δικό μας και τα ομαδικά μας την πληρώνουν με τη μια;

Να σας πω εγώ γιατί;Γιατί εκεί υπήρχε το δεξί χέρι του Μάξτορ(ναι έτσι τον βάφτησα)που θα κάνει ό,τι θέλει και όποτε θέλει χωρίς να δώσει λογαριασμό πουθενά!

Δεν έχει να κάνει με ρατσισμό,έχει να κάνει με πραγματικότητες,που εσείς δε θέλετε να δείτε!

Κατά τη γνώμη μου και τα 3 τόπιξ θα έπρεπε να είναι ανοιχτά,και τι αν έγινε flame war?Θα μειώσει την εικόνα του φόρουμ παραέξω;Ρε δε πάτε να κάνετε πλάκα σε κανένα 5χρονο;Όλοι ξέρουμε πως το φόρουμ έχει πάρει την κατίουσα και μόνο αυτά τα τόπικς το κρατάνε ανοιχτό. . .

Τώρα την πληρώνουμε εμείς λόγω των φασιστικών και χουντικών σας αντιλήψεων!Δικαιόματα και αρχίδια!

ΣΕΞ ΚΑΙ ΒΙΑ!

τώρα w8 για την "φιλοσοφική" απάντηση του coyote(κλασσικά)

ασδαδασδσαδα

Link to comment
Share on other sites

τώρα w8 για την "φιλοσοφική" απάντηση του coyote(κλασσικά)

ασδαδασδσαδα

αν υπάρξουν σοβαρά επιχειρήματα,δεκτή και σεβαστή!

Με τον κογιότ μιλάμε εδώ και καιρό. . .Ίσως πάει και χρόνος. . .

Θέλω να ελπίζω πως δεν είναι μαλάκας!

Link to comment
Share on other sites

Αφού το forum αυτή την στιγμή μόνο για το spam section υπάρχει, και άμα έχω άδικο

δείξτε μου επιχειρήματα (λογικά πάντα).Coyote , εγώ ξέρεις σε σέβομαι και ξέρεις την γνώμη μου περί αυτά τα θέματα

τώρα θυμήσου τι λέγαμε παλιά.Πάντως το ότι προσπαθείς να ξανά φτιάξεις ένα φόρουμ που δεν υπάρχει

θα είναι ένα τεράστιο λάθος για δεύτερη φορά.Άμα δεν αφήσετε τουλάχιστον λίγο χαλαρά το σπαμ section

τότε ζήτω που καήκαμε..

 

Aφού εσείς τα απλά members, το βασικό μέρος του forum, η καρδιά του, δεν κάνετε τίποτα, δεν πρέπει κάποιος τουλάχιστον να προσπαθήσει;

Η ελπίδα πεθαίνει πάντα τελευταία. Πάντοτε το πίστευα αυτό.

 

άντε μωρέ κι εσύ για μπάλα μιλάνε τι θες να πούνε.

 

Στα 3 μου (την αγάπη, τη στοργή και τη λατρεία μου) τι θα πούνε, αρκεί να το πουν σωστά και σαν άνθρωποι, σαν σωστοί φίλαθλοι.

Αν εσύ νομίζεις πως ο άντρας ο πολλά βαρύς όταν μιλάει για μπάλα βρίζει σαν νταλικιέρης, τότε τι να σου πω..

 

Eμένα μου λες ρε μαλάκα;Δεν είδες τι κάνουν οι χουντικοί;Και καλά χαλαροί τυπάδες που νοιάζονται για το καλό του φόρουμ και σε προσωπικές συζητήσεις στο μσν σου λένε όλοι πόσο σκατά πάνε όλα και τα παράπονα τους για τον Μάξτορ...Κανείς δεν έχει τα κότσια να παραπονεθεί όμως...

 

Αναφερόμενος σε... ;

 

Γιατί ενώ στο Αγγλικό σπαμ τόπικ υπήρξαν flame wars,θέμα για θεότητες και άλλα πολλά τη βγάζει πάντα καθαρή με ένα καθάρισμα ενώ το δικό μας και τα ομαδικά μας την πληρώνουν με τη μια;

 

Διότι:

- Στο νέο συγκεκριμένο αγγλικό, τα wars που ξεκινούν, τα flames και όλα τα σχετικά είναι ΠΟΛΥ περιορισμένα σε σχέση με το GOST. Πες μου πως κάνω λάθος να τρελαθώ.

- Είναι γεγονός πως στο GOST είχαν γίνει πολλές προειδοποιήσεις και πάντοτε ξεφεύγατε. Δεν ξέρω όμως αν το παρατήρησες, αλλά το σταφφ τα στραβά μάτια σε ΠΟΛΛΕΣ περιπτώσεις, οπού όχι μόνο δεν έγινε lock, όχι μόνο δεν τιμωρήθηκε κανείς, αλλά απλά έγινε delete το reply. Πες μου πάλι πως κάνω λάθος να τρελαθώ x2.

 

Τώρα την πληρώνουμε εμείς λόγω των φασιστικών και χουντικών σας αντιλήψεων!Δικαιόματα και αρχίδια!

 

Πραγματικά δεν βαρεθήκατε όλοι να πιπιλάτε τη λέξη δικαιώματα;

Έχετε ποτέ σκεφτεί και τη λέξη υποχρέωση; Θυμήθηκα τώρα σε μια κατάληψη πριν κάτι χρόνια. Μια μέρα αποφασίσανε κάποια παιδιά να κλείσουνε το σχολείο για τους x,y λόγους (κυρίως για να χάσουν μάθημα) όμως είναι γεγονός πως είχαν σκεφτεί πονηρά ορισμένες δικαιολογίες. Την επόμενη μέρα, όπως ήταν φυσικό, οι καθηγητές έκπληκτοι προσπάθησαν να μάθουν τις αιτίες της κατάληψης. "Έχουμε το δικαίωμα να ζητήσουμε καλύτερη συμπεριφορά απ'τους δασκάλους προς εμάς", "έχουμε το δικαίωμα να απαιτήσουμε την ύπαρξη υγιεινού φαγητού στην καντίνα", "έχουμε το δικαίωμα να απαιτούμε καλύτερο εξοπλισμό", και άλλα πολλά. Ένας μαθητής (ναι, μαθητής) που δεν συμμετείχε στην κατάληψη, εξέφρασε μια πολλή απλή απορία: "Έχετε δικαιώματα, αυτό είναι σίγουρο. Τι έχετε να πείτε όμως και για τις υποχρεώσεις σας; Μιλάτε για συλλογικό συμφέρον και για διεκδίκηση των δικαιωμάτων σας. Τι έχετε να κάνετε όμως για εμάς που στεκόμαστε έξω από το σχολείο, από το οποίο μας έχετε στερήσει την πρόσβαση, μέσα στο κρύο, καθώς οι γονείς μας περιμένουν πως είμαστε σε ένα ασφαλές περιβάλλον; Τι έχετε να πείτε για τη δική σας συμπεριφορά απέναντι στους καθηγητές;" Δεν θυμάμαι όλα όσα είπε, αλλά αυτά είναι μερικά χαρακτηριστικά που μου έμειναν στο μυαλό διότι με εξέπληξαν (Άλλο να τα ακούς από έναν καθηγητή ο οποίος έχει κάποιες εμπειρίες και γνώσεις, και άλλο από έναν μαθητή πρώτης γυμνασίου, μπροστά σε ένα πλήθος μαθητών λυκείου και γυμνασίου).

 

Τέλος πάντων, ίσως ξεφεύγω από το θέμα, και σίγουρα πολυλογώ. Δεν είναι αυτός ο σκοπός μου.

Νιώθω όμως μια αγανάκτηση καθώς θεωρώ πως μιλώ με άτομα ώριμα (στην πλειοψηφία τους τουλάχιστον), τα οποία είναι σε θέση να καταννοήσουν ορισμένα απλά πράγματα..

Link to comment
Share on other sites

Γαμιούνται οι αλλόθρησκοι.

 

Ενδιαφέρουσα άποψη. Στήριξέ την κάπου και θα σε υποστηρίξω.

Link to comment
Share on other sites

Γαμιούνται οι αλλόθρησκοι.

Ενδιαφέρουσα άποψη. Στήριξέ την κάπου και θα σε υποστηρίξω.

Γαμιεται ο Phoenix4
Link to comment
Share on other sites

@Κογιότ,καταρχάς αναφέρωμαι σε όλους τους στάφφερς μηδενός εξερουμένου!Εννοώ αυτούς που έχουν περισσότερες ευθύνες αλλά και προνόμια. . .

Και φυσικά έχεις δίκιο στο ό,τι πολλές φορές κάνετε και κάνατε τα στραβά μάτια. . .Δε διαφωνώ!Υπάρχουν φορές όμως που υπερβάλετε όπως στην παρούσα κατάσταση!

Αν μη τι άλλο,δικαιόματα=ευθύνες. . .Δε διαφωνώ ούτε σε αυτό αλλά ποια δικαιόματα έχω εδώ;Του λόγου και της ελευθερίας της βούλησης. . .Ναι,έχω τα κάρμα πριβς. . .Ποιός χέστηκε;

Γιατί δε δίνετε δικαιόματα σε εμένα,τον ρόζντεξ και όποιον άλλο θέλει να κάνει τέτοιου είδους τόπικ ώστε να αποφύγουμε τέτοιου είδους καταστάσεις και να είναι όλοι χαρούμενοι;

Από τη στιγμή που δε θέλετε να το κάνετε εσείς για τα τόπικς αυτά είτε γιατί δεν έχετε το χρόνο ή την υπομονή δε βλέπω καλύτερη λύση!

Δεν είναι λύση το λοκ,είναι αποφυγή γιατί ξέρεις πως αργά η γρήγορα κάτι θα βρεθεί και θα ξαναγίνουν τέτοια τόπικς/συζητήσεις. . .

Και ξέρεις κάτι;Φταίτε και εσείς,γιατί αν είχατε επιβεβαιώσει τους κανόνες στο τόπικ μου και είχατε τιμωρήσει όσους έπρεπε δε θα ήμασταν εδώ τώρα. . .αλλά πού;

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...