Jump to content

[GR]Εξέτάσεις


کєya

Recommended Posts

Το διάβασμα δεν είναι αναγκαίο για να περάσει κάποιος. Τα περισσότερα απ' τα μαθήματα φαίνεται ότι σε ελάχιστους θα χρειαστούν αλλά η γνώση είναι πάντοτε χρήσιμη οπότε τα σκονάκια - τα οποία τις περισσότερες φορές δεν φέρνουν και κανένα αποτέλεσμα - δεν είναι λύση.

 

Αν υπάρχει δυσκολία στις εξετάσεις του λυκείου τι θα γίνει στις εισαγωγικές (για τους Άριους που σκοπεύουν να δώσουν...)?

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι πάντως και το δυσκολότερο θέμα.Παλευόταν.(κάπως)

Το θέμα ήταν εντελώς άκυρο ! Δηλαδή γιατί δεν βάλανε κάτι σχετικό με Ε.Ε ή με οικονομία ? Μου βάλανε αυτομορφωση και μλκιες! Αν είναι να πηγαίνω σχολείο για να καταντήσω να εκπαιδεύομαι αργότερα μόνος μου καίκαμε....

Link to comment
Share on other sites

Pantws auto me ta vyzia pou eipe o Paok den einai psemata, kati typhses eixane synnenoh8ei na grapsoun ekei, ki ama tis evlepe kaneis ka8hghths 8a ton kathgorousan gia sexualikh parenoxlhsh kai paidofilia afou koita to sth8os tous

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα ήταν εντελώς άκυρο ! Δηλαδή γιατί δεν βάλανε κάτι σχετικό με Ε.Ε ή με οικονομία ? Μου βάλανε αυτομορφωση και μλκιες! Αν είναι να πηγαίνω σχολείο για να καταντήσω να εκπαιδεύομαι αργότερα μόνος μου καίκαμε....

 

Το θεμα ηταν ακυρο, αλλα βατο. Αν επερνες τομεις θα σου εβγαινε ανετα πιστευω.

Link to comment
Share on other sites

Το θεμα ηταν ακυρο, αλλα βατο. Αν επερνες τομεις θα σου εβγαινε ανετα πιστευω.

Δεν θα το έλεγα τελείως βατό....Ήθελε να κάτσεις να σκεφτείς με έξυπνο τρόπο και άνετα μπορούσες να ξεφύγεις και πιστεύω να μην ξέφυγα :D...

Link to comment
Share on other sites

Απο χαζο και απο τρελο μαθαινεις την αληθεια (babylon) , ρε φιλε μου διαβαζεις ? = περνας , δεν διαβαζεις = παρτα αρχιδια μου τι πιο απλο.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...