Jump to content

Hotelul Pentru Scriitori Netrebnici


Raule

.  

24 members have voted

  1. 1. Cand ia Nervos permisul?

    • Anu asta
      8
    • Anu viitor
      11
    • Niciodata
      5


Recommended Posts

http://www.youtube.com/watch?v=rTr8XYCSJ38&feature=related

 

Pentru domnisoare.

 

M-ai adus la ma'ta in casa, stau cu toti cretinii

F** cu amortizor sa nu deranjez vecinii

Io bag p*** tu scoti copilu din bikini

Link to comment
Share on other sites

Cum am arata cu adevarat daca fiecare dintre noi si-ar da mastile jos?! Cat de oribil sau de grotesc ar arata chipul nostru?!

Impinsi de virtuti ale intimitatii, de trenduri ale socialului si de dorinte irealizabile, cladim masti pe care continuu incercam sa le perfectionam, sa le adaptam si sa le potrivim intr-un puzzle despre a carei imagine finala nici macar nu avem habar.

Nu o data sub un zambet se ascunde o tona de lacrimi, sub un salut o invidie cruda, sub o stare de implinire…o mare de regrete.Suntem programati sa mimam, sa ascundem, sa jucam roluri invatate din mers, pentru ca la final se nu ne mai recunoastem.

Si deci cum ai arata daca ti-ai da masca jos ?!

Link to comment
Share on other sites

as fi sexy, chipesh. ce mai gigolo italiano fara chilotei pe mine mas simti bine pe langa tine. dansand pe langa ea as faceo sa sara direct in pijama si pan' dimineata nu neam mai culca :>

Link to comment
Share on other sites

Plyku Kryss: Dute-n gatu mati

Hide Recent Messages (F3)

Plyku Kryss appears to be offline and will receive your messages after signing in. You can also send a message to Plyku Kryss's mobile phone.

Send an SMS Message (Ctrl+T)

 

Ai grija plykule ca acuma trimit nucleara spre tine.

Link to comment
Share on other sites

// cum ti-am mai zis, de vreo 1 luna iei viata la misto si nu mai esti Ady cel de mai demult  :-\ //

 

M-a cunoscut pe mine, si deaia...

 

 

Cum am arata cu adevarat daca fiecare dintre noi si-ar da mastile jos?! Cat de oribil sau de grotesc ar arata chipul nostru?!

Impinsi de virtuti ale intimitatii, de trenduri ale socialului si de dorinte irealizabile, cladim masti pe care continuu incercam sa le perfectionam, sa le adaptam si sa le potrivim intr-un puzzle despre a carei imagine finala nici macar nu avem habar.

Nu o data sub un zambet se ascunde o tona de lacrimi, sub un salut o invidie cruda, sub o stare de implinire…o mare de regrete.Suntem programati sa mimam, sa ascundem, sa jucam roluri invatate din mers, pentru ca la final se nu ne mai recunoastem.

Si deci cum ai arata daca ti-ai da masca jos ?!

 

Lasa textele lungi cu care vrei sa dai impresia ca esti psihilog. Eu'mi bag pulan toti si toate fara prezervativ. Acu hai, mai zi ceva de masti :)

Link to comment
Share on other sites

Seara buna allz,si sper ca nu o sa va mai injurati sau macar sa fie vago ca vad ca va potoleste imediat  :D

Ma duc la somn.  :P

Link to comment
Share on other sites

Seara buna allz,si sper ca nu o sa va mai injurati sau macar sa fie vago ca vad ca va potoleste imediat  :D

Ma duc la somn.  :P

 

Toate trec ba, dale dracu...

Link to comment
Share on other sites

Plyku Kryss: Dute-n gatu mati

Hide Recent Messages (F3)

Plyku Kryss appears to be offline and will receive your messages after signing in. You can also send a message to Plyku Kryss's mobile phone.

Send an SMS Message (Ctrl+T)

 

Ai grija plykule ca acuma trimit nucleara spre tine.

Ce au astia cu tine ma ? :))

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...