Jump to content

Help Gia Pc


arisPlC

Recommended Posts

Tha ithela na kano mia erotisi aksizi afto to pc gia ta lefta pou lei ??

 link : http://www.insomnia.gr/classifieds/hardware/fullpc/435347-intel-i7-4-pirines-terasss/

Link to comment
Share on other sites

Καλο ειναι για την τιμη του αν και θα σου προτεινα να φτιαξεις δικο σου πισι διοτι δεν θα εμπιστευομουν μεταχειρισμενο προϊον.

Link to comment
Share on other sites

Αν θες να περιμένεις λίγο, έχω ένα φίλο όπου πουλάει το PC του.

Το περασμένο καλοκαίρι τον αγόρασε, αλλά θέλει μηχανάκι τώρα και τον πουλάει.

 

27αρα οθόνη.

Camera, ποντίκι, πληκτρολόγιο.

Και εδώ είναι το μέρος που σου λέω να περιμένεις κανα 2 μέρες να τον βρω.

 

Όλα μαζί τα δίνει 450-500 ευρώ.

Αν ενδιαφέρεσαι να τον ρωτήσω, στείλε μου.

 

Πολύ καλό μηχάνημα.. Από Ίντερνετ καφέ τον είχε αγοράσει. Gaming PC.

Edited by 'Baggos'
Link to comment
Share on other sites

 

Πολύ καλό μηχάνημα.. Από Ίντερνετ καφέ τον είχε αγοράσει. Gaming PC.

Ποτέ μου δεν θα αγόραζα PC από Internet Cafe.Και δεν είμαι ο μόνος πιστεύω.

 

On topic:

 

Case : Coolermaster K350 - 43€

Mobo : Asus H61M-D - 52€

CPU : Intel Core i7-3770 Box - 290€

GPU : GTX 650 - 120€

HDD : WD 1TB - 55€

SSD : Samsung 840 Evo 120 GB - 85€

RAM : Kingston 8GB 1600MHz - 65€

 

Σύνολο 710€ καινούριο (λείπει τροφοδοτικό) και το δίνει 650€ μεταχειρισμένο.

Edited by Reela
Link to comment
Share on other sites

Internet kafe? Tha exoun faei kati klotsidia auta pffff.

χαχαχα..

Για κλωτσίδια δεν ξέρω, αλλά αν αξίζει για την τιμή όταν θα δω τα χαρακτηρισιτκά θα το πω στον aris και ας αποφασίσει...

(Όσο για τα κλωτσίδια.. Στα net-cafe, τουλάχιστον εδώ που είμαι, τα κουτιά τα έχουν κλειστά γύρω γύρω με κατασκευή. Δεν είναι φλου.. Ανοιχτό αφήνουν μόνο το πίσω μέρος για παροχή των USB κτλπ που χρειάζεται, και μπροστά. Στα πλάγια, είναι καλυμένο.. Και κλωτσιά να φάει, δεν χτυπιέται η μονάδα).

 

Είναι Gaming PC, με πολύ καλά χαρακτηριστικά.

Εκτός και αν μόλις έκλεισε το νετ του, να έβγαλε κάποια κομμάτια από μέσα και τα δίνει χώρια.

Edited by 'Baggos'
Link to comment
Share on other sites

χαχαχα..

Για κλωτσίδια δεν ξέρω, αλλά αν αξίζει για την τιμή όταν θα δω τα χαρακτηρισιτκά θα το πω στον aris και ας αποφασίσει...

(Όσο για τα κλωτσίδια.. Στα net-cafe, τουλάχιστον εδώ που είμαι, τα κουτιά τα έχουν κλειστά γύρω γύρω με κατασκευή. Δεν είναι φλου.. Ανοιχτό αφήνουν μόνο το πίσω μέρος για παροχή των USB κτλπ που χρειάζεται, και μπροστά. Στα πλάγια, είναι καλυμένο.. Και κλωτσιά να φάει, δεν χτυπιέται η μονάδα).

 

Είναι Gaming PC, με πολύ καλά χαρακτηριστικά.

Εκτός και αν μόλις έκλεισε το νετ του, να έβγαλε κάποια κομμάτια από μέσα και τα δίνει χώρια.

Πρεπει να επισκεφτεις το δικο μου νετ. Οταν παω με παρεα παμε στα πιο απομακρυσμενα πισι απ το ταμειο. Σπαμε ποντικα, πληκτρολογια , μπουκετα στην οθονη,κλοτσιες στον πυργο. Αμα παιζεις λολ και cod4 παρ ολο που σπανε νευρα τα κωλο παιχνιδα εχεις και κατι για να ξεσπασεις.
Link to comment
Share on other sites

Πρεπει να επισκεφτεις το δικο μου νετ. Οταν παω με παρεα παμε στα πιο απομακρυσμενα πισι απ το ταμειο. Σπαμε ποντικα, πληκτρολογια , μπουκετα στην οθονη,κλοτσιες στον πυργο. Αμα παιζεις λολ και cod4 παρ ολο που σπανε νευρα τα κωλο παιχνιδα εχεις και κατι για να ξεσπασεις.

Και εδώ το ένα νετ έτσι είναι.. Πολύ φλου.. Οι μονάδες δίπλα από τις οθόνες.. Κάποιες μονάδες γυμνές στα πλάγια και εύκολα παίρνεις καμία Ram άμα γουστάρεις.. Άμα ειδικά πας στις ώρες που δουλεύει ένας 60άχρονος, μπορείς άνετα να του ξηλώσεις από μέσα ότι θες..

Από τα χτυπήματα, μάλλον από τα αποτσίγαρα, δεν ανοίγει καν η αποδοχή για τα CD. χαχαχα

Στα υπόλοιπα τώρα τα'χει κολλήσει με κόλλα για να μην βάζουν αποτσίγαρα.. (Σταχτοδοχείο σου λέω.. Αυτό το κάνανε στις αρχές που είχε βγει ο νόμος να μη καπνίζεις σε κλειστούς χώρους).

 

Αλλά σου λέω για πολύ πουτσονετ...

Edited by 'Baggos'
Link to comment
Share on other sites

Και εδώ το ένα νετ έτσι είναι.. Πολύ φλου.. Οι μονάδες δίπλα από τις οθόνες.. Κάποιες μονάδες γυμνές στα πλάγια και εύκολα παίρνεις καμία Ram άμα γουστάρεις.. Άμα ειδικά πας στις ώρες που δουλεύει ένας 60άχρονος, μπορείς άνετα να του ξηλώσεις από μέσα ότι θες..

Από τα χτυπήματα, μάλλον από τα αποτσίγαρα, δεν ανοίγει καν η αποδοχή για τα CD. χαχαχα

Στα υπόλοιπα τώρα τα'χει κολλήσει με κόλλα για να μην βάζουν αποτσίγαρα.. (Σταχτοδοχείο σου λέω.. Αυτό το κάνανε στις αρχές που είχε βγει ο νόμος να μη καπνίζεις σε κλειστούς χώρους).

 

Αλλά σου λέω για πολύ πουτσονετ...

χαχα πλακα πλακα σε μερικα ταουερ εχουν ξεχαρβαλωθει τα καπακια. Πρεπει να καβατζωσουμε τπτ απο μεσα.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...