Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

 

27:30 η αδερφή του vorfin δίνει ρεσιταλ

to parakanete mine se ayton min thigis ikogenies

Edited by pirama
Link to comment
Share on other sites

λέω να πάρω μια οθόνη 4k 512 hz για να ασχοληθώ με l2off interlude developing, έχεις καμιά ιδέα; ψήσου να αρχίσουμε ένα project μαζί

Και να το ονομασουμε L2AEPvP και να κανουμε το sendMessage("Hi") complicated system με xmls και της παναγιας τα ματια για να πουλαμε μουρη και να μπερδευουμε και εμεις τα μπουτια μας στο τελος 

Link to comment
Share on other sites

oxi basika exei na kani me l2j server ... to oti den asxoloume simeni pos den exw kapio project kai oxi to oti den mporw na grapsw kapion code gia H5

δηλαδή όλοι αυτοί που λένε l2off files, μας λένε ψέματα και είναι l2j? μην υποτιμάς τη δουλειά των ανθρώπων, τόσο κόπο έκαναν να ανεβάσουν τον server τους

Link to comment
Share on other sites

Ή για να έρθεις να σε γαμήσω;
Θέλω 5 χιλιάρικα για να σε γαμήσω, και όταν φεύγεις να σου δώσω και τη σωρό της μάνας σου γιατί έχει βρωμίσει και πιάνει χώρο στο υπόγειο. Θέλουμε να βάλουμε ρακή τώρα.

Link to comment
Share on other sites

Και να το ονομασουμε L2AEPvP και να κανουμε το sendMessage("Hi") complicated system με xmls και της παναγιας τα ματια για να πουλαμε μουρη και να μπερδευουμε και εμεις τα μπουτια μας στο τελος 

σου λέω για l2off και μου λες για Pvp, μην κοροιδεύεις όταν σου μιλάω σοβαρά

Link to comment
Share on other sites

Ή για να έρθεις να σε γαμήσω;

Θέλω 5 χιλιάρικα για να σε γαμήσω, και όταν φεύγεις να σου δώσω και τη σωρό της μάνας σου γιατί έχει βρωμίσει και πιάνει χώρο στο υπόγειο. Θέλουμε να βάλουμε ρακή τώρα.

egw antithetos apo sena pou gamiese me ton nevermore den gamaw poustides oute gia 2.5 ekatomiria

Link to comment
Share on other sites

na psaksw sta arxeia gia poio kathisterimeno piramatozwo eisai ....

τι εννοείς, αφού σου λέει ποιος είναι

Link to comment
Share on other sites

Ή για να έρθεις να σε γαμήσω;

Θέλω 5 χιλιάρικα για να σε γαμήσω, και όταν φεύγεις να σου δώσω και τη σωρό της μάνας σου γιατί έχει βρωμίσει και πιάνει χώρο στο υπόγειο. Θέλουμε να βάλουμε ρακή τώρα.

filaraki exw polla proigoymena me ayton pou brizis alla ama sinexisis na milas etsi tha se kanw kai egw report

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now



×
×
  • Create New...