Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

Auto na min elege kai den 8a ginotan lock, den lew oti exei adiko alla den exei kanena dikewma na vrizei se tetoio va8mo. kai min ksexname pws to request ddos den einai nomimo edw mesa.

 

 

Ενώ είναι νόμιμο να μας λένε φανερά ψέματα χωρίς λίγη ντροπή; 

 

Είναι αντικειμενικά δίκαιο να περιορίζεις την ελευθερία που έχει κάποιος να παραβιάζει τη δική σου. 

 

 

 

Το λέγανε και οι Ρωμαίοι. Όταν δεν επιτρέπεις σε κάποιον να σκοτώσει, τότε περιορίζοντας την ελευθερία των ατόμων (δηλαδή μη αφήνοντας να σκοτώσουν), τα κάνεις πιο ελεύθερα (καθώς γνωρίζουν πως δεν κινδυνεύει η ζωή τους) 

Link to comment
Share on other sites

Ενώ είναι νόμιμο να μας λένε φανερά ψέματα χωρίς λίγη ντροπή; 

 

Είναι αντικειμενικά δίκαιο να περιορίζεις την ελευθερία που έχει κάποιος να παραβιάζει τη δική σου. 

 

 

 

Το λέγανε και οι Ρωμαίοι. Όταν δεν επιτρέπεις σε κάποιον να σκοτώσει, τότε περιορίζοντας την ελευθερία των ατόμων (δηλαδή μη αφήνοντας να σκοτώσουν), τα κάνεις πιο ελεύθερα (καθώς γνωρίζουν πως δεν κινδυνεύει η ζωή τους) 

Fortuna οπως καταλαβαινεις οτι και να γινει αυτοι θα λενε αυτα που πληρωνονται, υπαρχουν εξυπνοι αλλα και χαζοι ανθρωποι, οποιος θελει μπορει να μαθει την αληθεια, εγω εχω να δω ειδησεις πανω απο 4 χρονια γιατι ξερω οτι λενε ΜΑΛΑΚΙΕΣ και τρομοκρατουν τον κοσμο.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Fortuna οπως καταλαβαινεις οτι και να γινει αυτοι θα λενε αυτα που πληρωνονται, υπαρχουν εξυπνοι αλλα και χαζοι ανθρωποι, οποιος θελει μπορει να μαθει την αληθεια, εγω εχω να δω ειδησεις πανω απο 4 χρονια γιατι ξερω οτι λενε ΜΑΛΑΚΙΕΣ και τρομοκρατουν τον κοσμο.

 

 

 

 

Δηλαδή θεωρείς λογικό να έχουμε δεδομένο το να πρέπει να "ψάξεις λίγο παραπάνω" για να μάθεις τι ισχύει και τι όχι; Υποτίθεται πως δουλειά των δημοσιογράφων είναι να καταγράφουν και να παρουσιάζουν την πραγματικότητα σε ένα ευρύ κοινό. Όχι να αποπροσανατολίζουν τον κόσμο με τρόπο που υπονομεύει την ίδια την ελευθερία του ατόμου και συγκρούεται με βασικές αρχές ενός δημοκρατικού πολιτεύματος. 

 

 

Επαναλαμβάνω. Είναι τουλάχιστον δίκαιο να τους στερεί κανείς αυτήν την ελευθερία που έχουν εις βάρος όλων μας. 

Link to comment
Share on other sites

H amixani stigmi pou oi moderators einai perissoteroi apo ta normal members.

Kati san to twitch channel m otan streamarw.

 

link

Link to comment
Share on other sites

MPEITE EDW,TA DIXNEI OLA K SIMFEREI

 

http://www.twitch.tv/firefox_aurora

 

http://www.twitch.tv/mathew_d

......

Link to comment
Share on other sites

auroritos playing atm lel

 

 

morganita

 

sto 18 kai den exeis vgalei sightstone, kako support

 

mi pezeis meleee reeeeeeeeeee

Edited by Stacy Doll
Link to comment
Share on other sites

auroritos playing atm lel

 

 

morganita

 

sto 18 kai den exeis vgalei sightstone, kako support

 

Μονο για παρτι του θα παιζω adc
Link to comment
Share on other sites

auroritos playing atm lel

 

 

morganita

 

sto 18 kai den exeis vgalei sightstone, kako support

 

mi pezeis meleee reeeeeeeeeee

Δηλαδη θες να μου πεις οτι το sighstone κανει το support... μιναζ.. σε παρακαλω...

 

http://prntscr.com/7rpec1 ειναι ασχημα αυτα δηλαδη;

 

Μονο για παρτι του θα παιζω adc

 

Πες της... απλα πες της...

Edited by FirefoxAurora
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now



×
×
  • Create New...