Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

Xdem που σε βαραει το ΣΔΟΕ στο κεφαλι με ενα φακελο επιταγων απο το σερβερ που δεν ειχες ποτε. 

Κωλοπαιδο xdem, εισαι οτι κραζεις εσκιμωε εισαι η γενια σου κωλοπαιδο.. αντε απο εδω... 

 

Και που λες xdem προχωρουσα ενα απογευμα καλη ωρα σαν κ τωρα.. τι εννοεις δεν ειναι απογευμα? Νταξει μωρε τι 4 το πρωι τι απογευμα το ιδιο ειναι, δεν ειναι κακο να παρουσιαζουμε λιγο διαφορετικα τα πραγματα ετσι δεν εκανες και εσυ με τα 5000 ατομα που ηταν 5 τελικα; και που λες προχωρα ενα απογευμα σαν κ τουτο και βλεπω σε μια κολωνα της ΔΕΗ αφισοκολημενο με ιδρωτα ενα σποτακι που να γραφει

ΖΗΤΟΥΝΤΑΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ ΝΑ ΜΠΕΡΔΕΨΟΥΜΕ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ,  οποτε παω κ εγω απο εκει μια βολτα και συνανταω εκει τους υπευθυνους (καλα παιδια xdem, σπιτι, γραφειο - γραφειο, βιζιτα, σπιτι) και καθομαι και μιλαμε και μου λενε, εμεις εδω ψαχνουμε καποιον να μπορει να παιρνει ετοιμα συστηματα και να τους αλλαζει τα φωτα να τα κανει περιπλοκα.. να τα κανει Μπραιαν ντετμερ φαση και να τα πεταξει ολα μαζι σε ενα ποτ πουρι να τα πλασαρουμε να τα αγορασουνε γιατι το περιπλοκο πουλαει, γιατι παει να το καταλαβει ο αλλος δεν μπορει και σου λεει ΑΠΠΠ εδω ειμαστε αυτοι ειναι εξυπνοι που το φτιαξανε, καταλαβες? Οποτε μου λενε οτι εχουνε ενα συστημα Enchant System για Interlude και θελουνε να παιχτει τετοια φαση, ε τι να κανω κ εγω χρειαζομουν λεφτα για να παρω και αλλη μια οθονη (τις κανω συλλογη σπιτι 4k οθονες) τη πηρα τι δουλεια και αρχισα να δουλευω πανω εκει. Εβαζα εκει οτι μου κατεβαζε ο νους κατι "DEX" κατι "ENC" κατι "MAX" χαμος σου λεω.

 

Ε μην στα πολυλογω με τα πολλα το πηγα πισω στην εταιρια οπου το τρεξανε δοκιμαστες  με τις ωρες, δεν βγαλανε ακρη xdem μπουρδελο το ειχα κανει και γυριζει ο εργοδοτης και μου λεει καλα ρε συ πως τοεκανες ετσι δεν βγαλανε ακρη οι δοκιμαστες και γυριζω και του απανταω αφου δεν βγαλανε ακρη αυτοι μην περιμενεις απο μενα. 

 

αυτα που λες xdem γιατι στη ζωη αμα δεν κανουμε περιπλοκα πραγματα ε xdem?

Link to comment
Share on other sites

EdW kAnEiS dEn vRiZeI

Εσυ αμα ξαναμιλησεις θα βαλω τον dask να ερθει κατω απο το σπιτι σου και να παιζει κανταδες του τυπου:

 

WeirdSituation για εβγα στη βεραντα,

να γευτεις την ΠΙΠΑ μου με αρωμα λεβαντα,

 

που σε αναζητα κανα δυο χρονια τωρα,

αντε ομως γιατι περιμενω καμια ωρα,

 

και προς πληροφορια σου σημερα θα σε φαω,

και στη συνεχεια θα διαβασω τα'παντα του Μαο,

 

γιατι και ο Κομφουκιος προβλεψε τουτη τη μερα,

που 69 θα σου κανω ολο το βραδυ γελα weird, γελα

Link to comment
Share on other sites

wew lad dats r00d

Τι γλωσσα ειναι αυτη? Εσυ και οι ανθρωποι στη σπηλια σου την μιλατε ?  :-[  :-[

Link to comment
Share on other sites

Μπηκαν ολα τα πουστονεα mxc, FM σχολη απο το 97

 

τι RTMS μωρε παπια λες και εισαι στο 2012.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...