Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

Κυρα Κατινα εχω παρατησει το φορουμ 5 χρονια.Ηλικιακα με σενα το χα παρατησει ηδη στην ηλικια σου. Εχεις πλακα. Κουτσομπολα μου εσυ. Ελα πεταξου ξανα σαν γκομενιτσα εκει που δεν σε σπερνει! Χρυσαυγιτης εισαι Κατινακι μου επειδη τους αποκαλεις ανθελληνες αν δεν συμφωνουν. Ετσι κανουν αυτοι Κατερινακι μου.

 

ΥΓ: Ειναι το Bitch pls! ΟΧΙ το trollface 

ΥΓ2(edit): Μπαινω μονο κ μονο για να σε δω να πεταγεσαι να λες τις πιπες σου.

Δεν το διαβαζω καν βαριεμαι σορρυ αλλη φορα :p

Link to comment
Share on other sites

Δεν το διαβαζω καν βαριεμαι σορρυ αλλη φορα :P

toso kathisterimenos e??oute mia apadish panw sto 9ema dn boreis na dwseis hahahah ela gf vrwmiarh.

Edited by Ƭhυɴdεгѕqυαd
Link to comment
Share on other sites

toso kathisterimenos e??oute mia apadish panw sto 9ema dn boreis na dwseis hahahah ela gf vrwmiarh.

Ποιος μιλαει ο κυριος "δεν κανω μπανιο ποτε" ελα βρε νησιωτη μπιχλα... την κοινωνια σου μπορω να διακρινω την μαυριλα τη μπιχλα στο λαιμο σου εκει που καθεσαι και φορας ενα καπελο swag

εισαι ενας χοντρος μπιχλιαρης, σιχαμενο υποκειμενο σταματησα να μετραω σπυρακια μετα το 128

 

Γιωργακη αυριο θα ποσταρω κατι πραγματακια απο το skype που θα σε τσουξουν να δεις ποσο γελαει ο κοσμος μαζι σου γιατι μαλλον δεν εχεις παρει χαμπαρι.

Edited by AccessDenied
Link to comment
Share on other sites

Δε φιλαράκι δεν καταλαβαίνεις ότι με το να ασχολησε μαζί μου χάνεις τον χρόνο σου ?? Παίζεις το παιχνίδι μου και δεν το κατάλαβες ότι έχεις χάσει και έχεις γίνει το επίκεντρο της βλακειας στο φόρουμ προσπαθώντας να δείξεις ότι είσαι κάποιος και καλά γαμας και πουτσες μπλε... Κάνε μου την χάρη ποσταρε αυτά που θες και τελείωνε γιατί θα γίνεις περισσότερο ρεζίλι, σε έχω στο χέρι μου με ένα transfer... Βλέπεις σε αφήνω να λες τις μαλακιες σου ελεύθερα αλλά αρχίζεις και κουράζεις!!

Link to comment
Share on other sites

Δε φιλαράκι δεν καταλαβαίνεις ότι με το να ασχολησε μαζί μου χάνεις τον χρόνο σου ?? Παίζεις το παιχνίδι μου και δεν το κατάλαβες ότι έχεις χάσει και έχεις γίνει το επίκεντρο της βλακειας στο φόρουμ προσπαθώντας να δείξεις ότι είσαι κάποιος και καλά γαμας και πουτσες μπλε... Κάνε μου την χάρη ποσταρε αυτά που θες και τελείωνε γιατί θα γίνεις περισσότερο ρεζίλι, σε έχω στο χέρι μου με ένα transfer... Βλέπεις σε αφήνω να λες τις μαλακιες σου ελεύθερα αλλά αρχίζεις και κουράζεις!!

Τιποτα δεν εχεις, 1 φλωρακι που τρολλαρι εισαι, 1 μηνα τωρα λες οτι θα μ χακαρις τ pc και καθομαι κ γελαω.

Εισαι η μεγαλυτερη αποτυχια που εχει περασει απο την ιστορια. Σε λυπαμαι

 

και btw το παιχνιδι μεταξυ μας θα συνεχιστει για παντα ;) δεν τελιωνει τιποτα..

θα παιζουμε για παντα να το θυμασαι )

 

btw αυτα τα αρχιζεις κ κουραζεις και θα σε χακαρω κ βλα βλα ΨΟΦΑ τα εχεις πει 100000 φορες.

Edited by AccessDenied
Link to comment
Share on other sites

Τιποτα δεν εχεις, 1 φλωρακι που τρολλαρι εισαι, 1 μηνα τωρα λες οτι θα μ χακαρις τ pc και καθομαι κ γελαω.

Εισαι η μεγαλυτερη αποτυχια που εχει περασει απο την ιστορια. Σε λυπαμαι

 

και btw το παιχνιδι μεταξυ μας θα συνεχιστει για παντα ;) δεν τελιωνει τιποτα..

θα παιζουμε για παντα να το θυμασαι )

 

btw αυτα τα αρχιζεις κ κουραζεις και θα σε χακαρω κ βλα βλα ΨΟΦΑ τα εχεις πει 100000 φορες.

Βασικά το φλωρακι εδώ εσύ είσαι και προσπαθείς να αποδείξεις το αντίθετο,βλέπεις δεν έχω κάποιο πρόβλημα να τα πούμε από κοντά αλλά όπως φαίνεται το αποφεύγεις και δεν θα σε πιέσω γιατί η δουλειά σου είναι να το παίζεις αλητεία πίσω από το pc και real life κρύβεσαι στα φουστανια της μαμάς σου,σου ζήτησα οδό και αριθμό και δεν απάντησες.Δεν πρόκειται να παίξω τίποτα για να ικανοποιήσω τις ωρεξεις ενως καθηστερημενου 4 μηνητικου δυστυχώς...

Link to comment
Share on other sites

Βασικά το φλωρακι εδώ εσύ είσαι και προσπαθείς να αποδείξεις το αντίθετο,βλέπεις δεν έχω κάποιο πρόβλημα να τα πούμε από κοντά αλλά όπως φαίνεται το αποφεύγεις και δεν θα σε πιέσω γιατί η δουλειά σου είναι να το παίζεις αλητεία πίσω από το pc και real life κρύβεσαι στα φουστανια της μαμάς σου,σου ζήτησα οδό και αριθμό και δεν απάντησες.Δεν πρόκειται να παίξω τίποτα για να ικανοποιήσω τις ωρεξεις ενως καθηστερημενου 4 μηνητικου δυστυχώς...

Μωρη μονος τα γραφεις μονος τα απαντας λελ πες μου ποτε θες να βρεθουμε για 1 καφε δεν εχω προβλημα λολ ρωτας και μετα γραφεις σχολιο μονος στον εαυτο σου... αυτο λεγεται wtf. σχιζοφρενεια

 

btw αλλος τα φοραει τα φουστανια... το παντελονι swag που φορας ειναι πιο μεγαλο και απο τη κοιλαρα σου χα0χα0 σαν φουστανι καθεται πανω σου αφου δεν το εχεις ρε γιωργακη το swag τι το φορας?

φορα καμια βερμουδα.

 

Και ομως παιζεις μαζι μου καθε μερα :) και θα συνεχιστει επ αοριστον οπως ειπα.. δεν εχεις καταλαβει καν τι κανουμε εμεις οι 2 αυτο ειναι το θεμα γιαυτο γελανε ολοι μαζι σου. γιατι αυτοι εχουνε καταλαβει τι διαολο γινεται εδω εσυ οχι ακομη :D

Edited by AccessDenied
Link to comment
Share on other sites

Ρε αλάνια.. Ξέρει κανένας πως σπάμε Winrar password?

Το iSunshare(trial) δεν μου δουλεύει.. 

Link to comment
Share on other sites

Ρε αλάνια.. Ξέρει κανένας πως σπάμε Winrar password?

Το iSunshare(trial) δεν μου δουλεύει.. 

Γιατι δεν κατεβαζεις πειρατικο full?

Link to comment
Share on other sites

Γιατι δεν κατεβαζεις πειρατικο full?

Δεν μπορώ να το βρω ούτε καν σε torrent..

Ούτε κάποιο άλλο παρόμοιο.. 

Link to comment
Share on other sites

se ena mina exoume ekloges

Ε και? Δεν μπορεις να ασκησεις ακομη εκλογικο δικαιωμα.. απο ποτε τετραπληγικα ψηφιζουν?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...