Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

ta payment tis ubisoft a0x0ax0a0xa0xa0xa0xa0

αι μωρη και εσυ με τα 80.000 ευρω το μηνα απο ενα acis με 20 ατομα.

να καθεσαι να λες οτι εισαι απο τους καλυτερους και μολις κανεις το σερβερ σου

να σου λενε εχεις 60 ατομα και να απαντας  i've got today 90 people and im happy!

 

που αν ειχε αλλος σερβερ 90 ατομα και δεν ηταν δικος σου θα εκραζες 2 μηνες

Link to comment
Share on other sites

Η Katherine ονειρευετε πατουσες και μπανανες :3

 

Ειναι σε φαση που τα βραδια ακους κραυγες απο το δωματιο της και ουρλιαχτα και ανοιγεις σιγα σιγα τη πορτα και τη βλεπεις να φωναζει

στο υπνο της καταιδρωμενη

 

ΠΑΤΟΥΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΟΧΙΙ ΟΧΙΙΙ ΞΥΛΑΚΙ ΜΠΑΝΑΝΑΝΝΝΝ ΟΧΙΙΙΙΙΙΙ ΔΩΣΤΟ ΜΟΥ.... ΔΩΣΤΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ ΜΟΥ 

ΑΙ ΜΩΡΗ ΣΙΧΑΜΕΝΗ ΜΕ ΤΟ STATUS ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΞΥΛΑΚΙ ΜΠΑΝΑΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

 

και καπου εκει ειναι κ ο Justice που ενω η katherine βλεπει αυτα τα ονειρα, ανοιγει τα συρταρια της και παιρνει 3 prepaid leaque of legend, 2 εσωρουχα

calvin klain και 1 μπατονετα χρησιμοποιημενη LEL

Edited by AccessDenied
Link to comment
Share on other sites

to kone me tin ubi egine apo to IEK ?

Θες να πιασουμε τα δικα σου και να αφησουμε τα δικα σου?

 

1. Αποτυχιες μεχρι να ανοιξει ενα σερβερ με 60 ατομα: καλυτερα να μαθω θεωρια Golden παρα να κατσω να τις μετρησω

 

2. Το παιζεις θεουλης developer και ολοι σε κραζουν για τα bugs στο σερβερ σου και λες 2 μηνες θα τα fix.

 

3. Κραζεις τα παντα και ολους εκτος απο οτι κανεις εσυ (yayyyyy cause fuck Logic!)

 

4. Η φαση που σε φωναζει ο αλλος να βρεθειτε και λες "θα φερω και παρεα μαζι" sss αντρας απο τα lidl (αν οντως εχει γινει αυτο.. λυπαμαι :'( επρεπε να με φωναξεις και εμενα)

 

5. Η φωτο προφιλ σου, παιζει να εισαι ετσι αλλα σε male version.

 

6. Καθονται ρωσσοι και σου την λενε για το σερβερ σου (εγω θα αυτοκτοναγα) και εσυ καθεσαι και απαντας "im happy for having 70 people on"

 

7. Γλυφτης σε οποιον ξερει περισσοτερα απο σενα (αποδεδειγμενο)

 

8. "βγαζω 5.000 ευρω το μηνα απο το σερβερ σου" .. απο που? απο τα 30 ατομα online? Δηλαδη αν τα βαλουμε κατω το καθε ατομο κανει 166+ ευρω Donate το μηνα? wow που τους βρισκεις?

    εδω παιζω σε εναν c4 που εχει 1250 ατομα low rate και το σκεφτομαι για 50 ευρω donate για am +20

 

9. Ολο λογια και κανεις δεν εχει ιδεα για σενα (Και καλα οδηγας αμαξαρες, και εχεις 500.000 ευρω pc και 200.000 ευρω οθονη) καλα τα λες αλλα στο φορουμ και ο ταμτακος μπορει να παρουσιαστει σαν θεουλης

 

 

αυτα με αγαπη xdem :o κραζεις αλλα τα χαλια σου δεν...

Edited by AccessDenied
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...